Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

szilvia.bano

2015. november 30.

A világosabbik szín van meg, amikor én vettem, már nem volt kint a sötétebb árnyalatból. Kicsit fakónak látom az ajkaimon, lehet, hogy a másik jobb lett volna, annak intenzívebb színe van. Színezett ajakbalzsamok viszonylatában jó, egyenletes fedése van, de a színével nem vagyok egészen kibékülve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Nena

2015. november 7.

Nekem is a sötétebb árnyalat (02 live, laugh, love and repeat) van meg, és az előttem szólókhoz hasonlóan én is szeretem! :)
Kellemesen krémes, a színe meglepően erős (ahhoz képest, hogy mire számítottam egy essence lipbalm-tól) őszies bordós-bogyós szín és fénye is van. Nem extrán tartós, de ezt egyrészt nem is ígéri és azért evés-ivás nélkül saccra 2 órát ki is bír. Én mindig aláhidratálok, de ennél csak megszokásból, mert nem szárítja az ajkakat.
Semmi különös, minden napra hordható kis ajakkence, de sokszor nyúlok érte reggel - ennyi pénzért pedig valóban ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Alice83

2015. október 26.

Sötétebb szín egyszerűen gyönyörű..és tartós..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

Sötétebb szín egyszerűen gyönyörű..és tartós..

kvitta.girl

2015. október 23.

Sötétebbiket vettem meg és nagyon szeretem!
Ez igazi ősz szín, mostanában csak a maybelline nude palettához és ehhez a kis szájkencéhez nyúlok, nagyon szép őszies hangulatú, feldob bármilyen sminket. Színe pirosas-bordós-barnás érdekes tényleg, de elég tartós 2-3 órát a számon van ivással együtt, szép egyenletesen kopik, és krémes állagának köszönhetően nem is szárít.
800 ft-ért ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Sötétebbiket vettem meg és nagyon szeretem!
800 ft-ért ajándék volt.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.