Essence

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszti93, Módosítva: 2019. március 20.

Tökéletes natúr smink egy pár lépésben. Ebben a dobozban minden benne van ami a smink elkészítéséhez kell: hat csodás szemfesték, applikátor, és kártyák amik lépésről lépésre bemutatják a különböző sminkek elkészítését.

Yummy

2017. szeptember 17.

Nem igazán látszódik a szememen, így melóba elég volt. A tartóssága jó, a színek jók csak nem intenzívek. A csillogás is elfért így. Kezdő palettának tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

kovacsfruzsika

2017. január 25.

Közepesen pigmentált, egy átlagos sietős sminknek jó. Ha sokáig bíbelődünk vele egész szép végeredmény kihozható belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

doradegyrmt

2016. augusztus 18.

Ezt a palettát szintén a kifutó nagyakciók hevében vásároltam meg, ennyiért megér egy próbát alapon. Tetszett a csomagolása is,jópofa ez a kis mágneszár. Nem kicsit lepődtem meg - nem Essence hívő lévén - hogy milyen jó kis paletta ez. A színek igaz csillámosabbak a tipikus nude árnyalatoknál, de meglehetősen tartósak, amellett, hogy pigmentáltak meg még szépek is. Szerethető cucc, gyakran használom hétköznapi sminkrutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Izabel

2015. november 22.

Ajándékba kaptam a barátomtól, ha én választottam volna, lehet, visszatartott volna a sok "csillám". De kipróbáltam és nagyon megszerettem, jól alapozott szemhéjra szépen lehet vele dolgozni. Néhány árnyalat nagyon szépen mutat a lebarnult bőrön, de alapvetően ősszel és ünnepnapokon szoktam használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Lilium

2015. február 4.

Az én bőrömön nemigen látszódik... Senkinek sem ajánlom, aki reggelente kapkodni szokott, ugyanis nem egyszer kell átmenni rajta.. Viszont! Ha valakinek van rá ideje, egész jót is ki lehet hozni belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 4.

Mozart

2015. január 18.

Imádom ezt a palettát, főleg, hogy ilyen praktikus és bárhova magammal vihetem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 18.

Imádom ezt a palettát, főleg, hogy ilyen praktikus és bárhova magammal vihetem

Dytta

2014. október 19.

Bedőltem. A csillogást még csak-csak eltűrtem. Főleg az szólt mellette, hogy "kezdőként" jól jött, hogy melyik színt hova merre helyezzem. A probléma ott van, hogy amit nappalra ajánl, az rajtam sehogy nem látszik, bármennyit teszek belőle. Az éjszakára ajánlott látszik rajtam úgy, mint egy szolíd nappali smink. Tehát kb 3 színt használok. Ez pedig nem nyerte el a tetszésemet. Jobban jártam volna ha ottmarad.... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

kolibry

2014. október 2.

Gondolkodtam hogy megvegyem-e.. Mellette állt, hogy szinte csak barna festékeket használok a szememre, szép, tartós a doboza és van benne 6 szín. Ellene hogy 2000 forint és gagyi az applikátor. Végül megvettem és nem bántam meg. Egy másik applikátorral 3 színt felhasználva szép barnás, füstös sminket lehet csinálni viszonylag egyszerűen. A sminkek pigmentáltsága közepes, 2-3x át kell menni rajta hogy rendes színe legyen, volt már jobb essence szemhéjpúderem is, de ez is elviselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

pm2013

2014. július 18.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. A Corvin bevásárló központi Müllerben akadtam rá ezekre az új, egy-egy sminktémát körülölelő kis dobozokra és rögtön rácsaptam a nude verzióra, de mikor láttam, hogy mindegyik szín csillogó és fémes, csalódottan visszatettem a polcra. Az igazi nude paletta alapkritériuma a mattság, s ez a doboz bizony ebben hibádzik. Aki szereti a csillogó sminkeket és elkél neki egy kis útmutatás ahhoz, hova milyen színeket kell felhelyezni, valamint nem bánja, hogy a csomagolás miatt jobban a zsebébe kell nyúlnia, annak érdemes megnéznie magának ezt a szettet. Aki viszont igazi nude smink rajongó, az inkább keressen tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 18.

rosa.love

2014. július 14.

Nos. Ezzel a palettával tökéletes aranyszínű sminket lehet készíteni. De ez a paletta NEM nude vagy natúr sminkhez való! Valószínűleg azok fogják érteni,hogy mire gondolok,akik már tettek szert némi tapasztalatra nude makeupok terén. Hiányolom a készletből a matt és igazán natúr árnyalatokat. én ezeket a színeket-csillámos pezsgő,arany,bronz- inkább alkalmakra tudom elképzelni,semmiképp sem a napi rutin részeként elkészített natúr smink árnyalataiként. A másik problémám,hogy 2ezer Ftot nem ér meg,bármennyire cuki a doboza. 3csillag,mert csalódtam,mikor kinyitottam a dobozt. Kánikulai nude helyett karácsonyról megmaradt aranypor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate