Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 15.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szog

2014. október 26.

Nekem ez a termék sajnos csalódás volt. Még nyáron vettem meg, amikor megjelentek a 3 méteres állványok, de azóta sem sikerült megszeretni... Tényleg praktikus termék lenne, ha a bronzosító nem lenne csillámos, mert ugye így teljesen alkalmatlan kontúrozásra. De összességében azzal sem lenne nagy baj, hogy csillámos, ha szépen lenne csillámos... A bronzosítóban is meg a barackos pirosítóban is (aminek amúgy gyönyörű színe lenne) hatalmas csillámok vannak és nagyon diszkógömb effektus :( A rózsaszín pirosító nagyon szép, de azzal meg hihetetlenül kell vigyázni hogy ne legyen bohócos hatás... Nekem ez most nem jött be. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 26.

2014. július 22.

Csak az üzletben próbálgattam, nekem nem érné meg. Először is: mind a négy szín csillámos, na most egy pirosító szerintem előnyösebb, ha nem az. A bronzosító szín nagyon világos felkenve, nekem elég világos a bőröm, de ez a szín még nekem sem elég sötét a kontúrozáshoz/bronzosításhoz. A highlightere szép. Ha valakinek bejön az, hogy minden arcra használt sminkterméke csillámos legyen, és extra világos bőre van annak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

Bendőke

2014. július 5.

Itt van 3 méteres állvány, le is csaptam rá azonnal. Nem bántam meg tartós, sőt egy egész napot kibír nagyon szép színek, pigmentáltak, cuki csomagolás, + tükör, annyira nem porzik. Jól összeválogatott színek és mi is kell még? Egyszerűen nagyon jól működő, jól eltalált termék. Ez most nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 5.

katemus

2014. július 1.

Praktikus paletta utazáshoz például, mert 3 az egyben ( 2 pirosító, bronzosító és highligther). A mágneses csomagolása a tükörrel nagyon ötletes. A színek jól pigmentáltak, egész nap fent marad. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Piros.