Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. május 5.

Kiszerelés:   2,5 ml

Praktikus, ecsetes kiszerelésben érkezik, és finom rózsaszínes textúrájával a megfelelő helyekre rakható a highlighter. Gyönyörű fényt vihető az arcra.

Tesa

2014. április 18.

Egy újsághoz kaptam ajándékba. Mivel kifejezetten highlighter termékem még soha nem volt, ezért kifejezetten örültem neki. Mindennapos termék is lehetne, ha nem lennék lusta, ugyanis nagyon szép a szemöldök alatt és a szemzugban (arcra nem használok semmi fényes dolgot). Ami miatt viszont nagyon kiverte nálam a biztosítékot, az eme csudálatos kiszerelés. Nem jön semmi, hiába tekergetem, meg várok, aztán hirtelen kijön egy csomó cucc. Aztán rászárad az ecsetre, hiába tisztítom meg. Csak leshetem, hogy mikor szárad be végleg. Abszolút nem egy takarékos termék.
Sokkal jobb lenne, ha mondjuk olyan kiszerelésben lenne, mint az I Love Stage szemhéjalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

olin

2013. július 10.

Nekem is a DMes alverde táskában volt. Hát, jobban örültem volna másnak, de örömmel tapasztaltam hogy tudom használni a mindennapokban is. Szolid sminket használok ilyen melegben, szemhéjamra/szemöldökcsontomra felviszek ebből egy kicsit, nem túl feltűnő, de kiemeli a szemeim, ergo teszi a dolgát. Mintha egész jó bázis lenne szemhéjpúdernek is. Azért nem csodaszer, magamtól soha meg nem venném, szerintem a nyár végeztével a használatnak is befellegzik majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

terke29

2013. július 7.

Tegnap kiváltottam két 50pontos DmAlverde táskát,az egyikben ez volt.
Ez az a termék,amire sosem vágytam...Valahogy nem érdekelt..vagy nem hozott lázba..igazából sosem éreztem hiányát egy igazi highlighter-nek,erre tegnap lett kettő.Mondjuk ez így,kipróbálás után sem hozott lázba.Rózsaszínes,csillámos rutyi,amit képtelenség gazdaságosan adagolni.Ez a tekerős-ecsetes izé nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 7.

Tegnap kiváltottam két 50pontos DmAlverde táskát,az egyikben ez volt.

vivuss87

2013. február 24.

199ft-ért vettem meg. Gondoltam, annyit megér. A színe szép fényes, rózsaszínes. Szemöldök csontra, vagy szemzugba kitűnő szerintem. Én ettől a kicsavarós ecsetes kiszereléstől rosszul vagyok, szerintem a lehető legrosszabb megoldás, az ecsetre egyszerre túl sok festék kerül, majd, ha nem mosom, akkor beleszárad, ha kimosom akkor ugye sok kárba vész, és ez az ecset sem tökéletes, mindig utána kell igazítanom az ujjammal. De 199ft-ot megért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

anita

2013. február 9.

Megértem, hogy morcosak akik teljes áron vették, annyit egyértelműen nem ér. Akciósan viszont teljesen korrekt, sok féle képpen kihasználható. Eldolgozva rajtam inkább csak fényes, mint rózsaszín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

angeltear

2013. január 31.

A leárazáson jutottam hozzá, kár, hogy nem néztem meg az itteni véleményeket... Tényleg iszonyú nagyok a csillámok, az arcomra nem merném felkenni sem a hétköznapokra, sem buliba.
Viszont! Mivel a színe rózsaszínes, ezért kipróbáltam mint szemhéjfesték, így egész vállalható és viszonylag tartós is(alappal). Az ecsetes megoldás tetszik, szépen fel tudom vele vinni a cuccot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Nanaho

2013. január 29.

Ilyenem még sosem volt,de utána néztem hogy kell használni :) Csudi jó kis darab,az árát simán megérte. Nagyon tetszik hogy olyan mint egy kis toll,és ahogy előjön a krém :D Még nem próbáltam élesben csak a kézfejemen,de ott nagyon látszottak a csillámok,szerintem tavasz-nyárra tökéletes darab lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

tollaslabda

2013. január 27.

szerintem is jó. és hogy olcsó volt 350 ft az essence leárazáson. nekem nagyon tetszik annyira aranyos :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

wikke

2013. január 26.

szerintem nem vészesek a csillámok, nekem nagyon tetszik :) örülök, hogy meg tudtam venni és hogy ilyen ócsóér'

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

vador

2013. január 23.

Tényleg elég jól fejlett csillámok vannak benne, de olvastam a véleményeket és nem ért csalódás, ennek tudatában vettem. Szemöldökcsont alá, nagyon alkalmi sminknél arccsontra téve jól mutat, de kulcscsonton is mutatós. Nagyon praktikus az ecsetes megoldás is, élmény vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.