Essence

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. szeptember 6.

"Az új alapozó praktikus csepp adagoló kialakítású, matt és hibátlan arcbőrt biztosít. A folyékony textúra vízálló, és rétegezhető. Kilenc különböző árnyalatból kiválasztható és kikeverhető a tökéletes szín minden bőrtípus számára, hogy mindenki #instaperfect legyen."

Ár: 500 ft , Eladó: ANDREAA
    Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

Csipetke

2020. július 24.

Ilyen kis nyári alapozónak vettem. Az állaga könnyed és szepen el lehet dolgozni ecsettel is de kézzel is. Nincs túl nagy fedése de nekem éppen elég ilyenkor. Mindig sokkal többet nyomok ki a tubusból használat előtt ami nem túl gazdaságos. Nekem különösebben nem folyik. Összességében nem tartom rossz alapozonak de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

vmarti

2020. július 24.

az elején úgy gondoltam,hogy ez nem is egy rossz alapozó ,olyan bb krém szerű fedése van csak annál egy kicsit folyékonyabb állagú viszont pár óra múlva mikor a tükörben ellenőriztem valami ocsmányul nézett ki a bőrömön. Foltokban jött le és ez egy hűvös száraz napon volt szóval nem is 35 fokban,,a másik dolog a csomagolás..én értem hogy 1300-1600 forintért ne várjon az ember egy szebb,minőségibb csomagolást de hogy folyik össze-vissza,nem tudja magában tartani az anyagot (a púder állagú termékek csomagolása meg random összetörik a kezemben ha megfogom) + még ezek a 11 éves kislány stílusú nyomtatások a csomagoláson...még szerencse hogy egy hét után elkezdenek lekopni.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Akossbunny

2020. június 29.

Első körben,hogy gyorsan leírjam ami jó benne az az,hogy nagyon könnyed,folyékony állagú nem nehéz érzés viselni.A másik az ára ami elég baráti,a méretéhez képest.Na és jöjjenek azok a dolgok amikért csak két csillagot adok neki.Nekem szárította a bőröm,túlságosan világos(még nekem is aki mindenből a legvilágosabb színt vásárolja),nincs túl sok hiba a bőrömön,de nem ad egy szép egységes arcbőrt inkább,kiemeli a nem előnyös részeket,a tetejének a kialakítása szörnyű nagyon sok kifolyik a kupakba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

pviviana

2020. június 24.

Igazából azért vettem meg, mert ebből végre találtam olyan árnyalatot, ami jó az arcomhoz. Nyáron azért már nekem is túl világos, úgyhogy keverve használom egy Rimmel alapozóval. Önmagában nem fed sokat, ha szép a bőröm, akkor nem is baj. Könnyű eldolgozni, viszont a kiszerelés nekem nem tetszik, állandóan folyat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Kally

Korcsoport: < 18
    2020. május 1.

3 szó leírja a véleményem erről a termékről: Életem legnagyobb csalódása! Nem vicc, nálam ez a termék 2. használat után egyenesen a kukában landolt. Inkább színezett krémnek nevezném, mint alapozónak, de még ez sem enyhítene a véleményemen. Már az első használat után éreztem, hogy valami nem stimmel és lám másnapra teljesen kipattogzott tőle a bőröm. Fedése szinte egyáltalán nincs és ahhoz képest, hogy a termék matt néven van hirdetve eléggé fényes a bőrömre felkenve. Tartóssága nulla. Számomra nagyon zavaró a folyós állaga (alapozóhoz képest szerintem eléggé híg), illetve hogy illatosítva van. Bár a csomagolása aranyos, illetve a termék színskálája eléggé nagy, számomra ezek már csak aprócska pozitív dolgok. Ára a termék mínőségéhez képest szerintem sok. Nem mondom, biztos van akinek beválik, de az nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 1.

bugeyes

2020. április 7.

Most aztán sajnos van időm bőven véleményezni, ami kimaradt, úgyhogy folytatom is a sort ezzel az alapozóval. Nagyon akciósan jutottam hozzá és örültem is neki, mert ki szerettem volna próbálni, bár őszintén eddig drogériás, vagy drogériás árfekvésben lévő alapozók nem igazán nyűgöztek le, egyetlen kivétellel. Sajnos ez sem vált be igazán, mivel nagyon hamar átfényesedik, még akkor is, ha fixálom. Ha fényvédőt használok alá vékony rétegben, márpedig kell, hogy használjak, hiszen ez az alapozó nem rendelkezik spf-fel, ráadásul még kukacosodik is. Hidegebb időben tovább tartotta magát.
    Ami pozitívum, hogy elég széles a színskála drogériás, olcsó alapozóhoz képest, nagyon kis könnyed az állaga, felvitel után nagyon szép vékony rétegben is, illetve felépítgetve is. Nekem a csomagolással sincs bajom, az hogy vegán és nem tesztelnek állatokon, mondanom sem kell, hogy mennyire szimpatikus. Mivel nagyon kedvező az ára teljes áron is, és egyébként meg tök szép lenne, ha tovább bírná a bőrömön, nem jó szívvel pontozom le, de sajnos nekem tényleg a leírtak miatt nem vált be, ami a legrosszabb, hogy rendesen ki is pattogtam tőle valamiért. :( Újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

ferenczifanni

2020. február 17.

update: azóta már 3szor újravettem, 50-es árnyalatban, ugyanis hiába vagyok inkább fehérbőrű, sárgás az alaptónusom és az első néhány világos árnyalat valamiért nekem pinkesre oxidálódott, hiába volt jó a szín mélysége, ha a tónus elütött. Így hát az 50-es perfect honey lett az én színem, most 800 forintért vettem, aminek külön örülök. Így télen rászoktam arra, hogy nem használok púdert, bejön a kicsit fényesebb bőr mostanában. Egy egész napot lehet nem bír ki, de nem is vagyok egész napokat sehol, suliban nagyon max 7 órát, annyit meg bőven kibír. Nekem nem ül bele sehova, nem morzsálódik, nem kukacosodik, semmi ilyesmi, szépen bírja, szeretem ezt a kis terméket:)

2018.okt.31.: Érdekes ez az alapozó, nekem a 'strong matt effect' abszolút nincs meg, inkább a 'dewy, natural glow effect' ami tényleg elég érdekes, de nekem bejön, mostanában amúgy is jobban szeretem a természetesen ragyogó arcbőrt. Fedése 1600 forinthoz képest jó, rétegezhető valóban, de csak óvatosan. Nekem nagyon tartós, bár lehet közrejátszik a fixáló spray is, whatever, lényeg a lényeg, hogy tartós.:D
    A szín az meg megint csak furcsa, nekem a legvilágosabb árnyalat is sötét szokott lenni (pl Catrice HD Liquid Camouflage alapozónál), itt viszont a 30-as (!!!) árnyalat világos, sápaszt nagyon, pedig már bőven a téli színem van meg:D vettem hozzá Catrice árnyalatmódosítót, remélhetőleg jól együttműködnek majd és sikerül egy kicsit sötétebb színt kikeverni.
    Egy szó, mint száz, nagyon alkotott az Essence ezzel a kis olcsó alapozóval, ha nem változnak az összetevők és marad állandó kollekciós termék, biztosan maradok ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 17.

stripedpanda

2020. január 9.

2018. 11. 12.: Ez az alapozó nagyon pozitív csalódás volt :D Az egész napot kibírta, rohangálással, mindennel együtt, nem púdereztem újra, vagy néztem rá, mert arra sem volt időm. Hazaérve viszont több, mint 8 óra után is teljesen vállalható állapotban van, rajtam nem fénylett át csúnyán (de nincsen zsíros bőröm, sőt inkább kiszáradásra hajlamos), nem emelt ki semmilyen egyenetlenséget vagy szárazabb részt. A mimikai ráncoknál ugyan nem bírta olyan szépen, mint egy drágább alapozó, de nem volt vészes ott sem. Ami fontos, hogy egyáltalán nem matt, sőt szerintem teljesen "dewy finish"-e van, így púderezni mindenképpen kell, hogy tartós legyen. A kiszerelését nagyon szeretem, könnyű adagolni, féltem, hogy mindenfelé csöpögni fog, de egyáltalán nem ez a helyzet. 1600 Ft-ért nem is gondoltam, hogy egyáltalán működni fog, azt pláne nem, hogy még ennyire jól is :D Eddig nem okozott semmilyen irritációt vagy pattanásokat sem, közepes erősségű fedést lehet belőle kihozni.

2019.02.08.: Már elhasználtam, ezért újra elkezdtem más alapozókkal sminkelni. Azt kell, hogy mondjam, annyira megszerettem ezt a kis essence-t, hogy rohantam újravenni pár nap után, mert már nagyon hiányzott, rájöttem, hogy még a jóval drágább termékekkel szemben is őt preferálom. Blenderrel nagyon gyorsan eldolgozható, púderrel és fixálóval egész nap szép, még az edzés sem viseli meg, ha éppen nincsen időm leszedni, vállalható marad a sminkem utána is.

Update: Idén is visszatértem hozzá télre, nagyon szeretem ilyenkor. Nekem semmi gondom a tartósságával és a bőröm is szereti. Már két árnyalatom is van belőle, azokat szoktam keverni, így mindig tökéletes a színe. Nincsen egy brutális fedése és nem matt hatású, hogy tovább rontson az ilyenkor amúgy is szárazabb bőröm állapotán, így nekem a hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Juci1119

2019. október 23.

Borzasztó. A csomagolasa tok jó, de az alapozó iszonyat rossz...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Borzasztó. A csomagolasa tok jó, de az alapozó iszonyat rossz...

lenizsu

2019. október 9.

Megvettem és megszerettem. Kézzel a legjobb eldolgozni. Könnyű fedésű alapozót kerestem, megkaptam. Szépen egységesít, egész nap kitart, nincs maszkos hatása.Próbáltam rétegezni, és egészen közepes fedésig építettem, úgy is jól működött. Fényvédő színezésére is használtam, arra is tökéletes. Pluszban még a színválasztékból is nagyon könnyen megtaláltam a hozzám illő tónust.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Antioxidánsok: BHT
    Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.