Essence

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. szeptember 6.

"Az új alapozó praktikus csepp adagoló kialakítású, matt és hibátlan arcbőrt biztosít. A folyékony textúra vízálló, és rétegezhető. Kilenc különböző árnyalatból kiválasztható és kikeverhető a tökéletes szín minden bőrtípus számára, hogy mindenki #instaperfect legyen."

Ár: 800 Ft , Eladó: v.szilvia789
    Állapot: kb.3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
    Ár: 800 Ft + postaköltség , Eladó: Orshe
    Állapot: 2x használt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel Győrben, posta előre utalás után.
    lenizsu

2019. október 9.

Megvettem és megszerettem. Kézzel a legjobb eldolgozni. Könnyű fedésű alapozót kerestem, megkaptam. Szépen egységesít, egész nap kitart, nincs maszkos hatása.Próbáltam rétegezni, és egészen közepes fedésig építettem, úgy is jól működött. Fényvédő színezésére is használtam, arra is tökéletes. Pluszban még a színválasztékból is nagyon könnyen megtaláltam a hozzám illő tónust.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Kuro

2019. október 7.

nem hiába, hogy ennyit vártam a véleményezéssel: kb. fél éve megvan, és azóta igyekszem megszeretni, mert: csodálatos a színe (30-as árnyalat), tetszik a folyékony állaga, és szép a finishe. (halkan jegyzem meg, hogy egyébként nem matt finishű, hanem inkább szatén, úgyhogy már itt megbukott a reklámszöveg)
    pozitívumai, hogy szépen egységesíti a bőrt, nagyon szép, természetes hatást kelt.
    na de innentől már csak a negatívumokat tudom sorolni, ugyanis ez a szép összkép csak az első 3 (!!!) órában igaz, utána elkezd mászkálni, csomósodni, kopni, undorító lesz. arról nem beszélve, hogy púderrel való fixálás után is megfog minden létező dolgot, a telefontól kezdve, ruhaanyagon át mindent, amihez az arc esetleg hozzáér.
    annyira csalódott vagyok miatta, és mérges, mert elhasználni sem tudom így, egyszerűen annyira ronda lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Bambusz92

2019. szeptember 25.

Impulzusvásárlás volt. Nem bántam meg. Nem önmagában használom hanem másik olyan alapozóval mai nem mattít hanem hidratál. A kettő kombója nem csak színbe lesz jó hanem fedésben állagban is. Igaz nem akarok egész életemben kevergetni mert olyan rózsaszínes világos alapozót még mindig nem találtam ami jó lenne. De ez ennyi pénzért tökéletes erre a célra. Amugy Loreal Infallibelt használtam előtte ugyanígy keverve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

v.alexandra27

2019. július 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de számomra használhatatlan. Mivel nagyon fehér a bőröm, a legvilágosabb árnyalatot választottam, de ez még nekem is túl világos és természetellenes, szinte tényleg fehér :D Másrészt az alapozót lehetetlen szépen és egyenletesen felvinni, az arcom egyes részeit meg sem fogja, máshol meg undorítóan felgyülemlik, építeni egyáltalán nem lehet. Kb már egy óra elteltével is nagyon csúnyán, kis darabokban elkezd lejönni a bőrömről. Próbáltam más alapozóval keverve is, de akkor is ugyanez az eredmény :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Petruck

2019. július 9.

Olcsó de még annyit sem ér meg :( nekem teljesen tönkre tette a bőröm, emellett a színe is természetellenes volt. Hamar megszabadultam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Nyuszacs

2019. július 9.

Számomra nagyon furcsa, nem tudom máshogy megfogalmazni, csak úgy, hogy öregít. Mindenhová beleült: pórusokba, apró ráncokba, amiket addig nem is láttam :-). Egy sminkeléskor kente fel rám egy profi sminkes, és elkeserített a végeredmény. Egyébként kevert bőrre egyáltalán nem ajánlom, a zsíros részek percek alatt átfénylenek, ami a kisebbik gond, mert púderrrel lehet rajta segíteni, a száraz részeket pedig kiemeli, és onnan le is kopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Angie9704

2019. július 4.

Nem használok túlgyakran alapozót, de ez nagyon bevált és szeretem is használni.
    Szépen feltudom építeni a próbélmás részre.
    Közben meg nem lehutolsó sorban, végre egy alapozó elg világos nekem is 🙏

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Szépen feltudom építeni a próbélmás részre.
    Közben meg nem lehutolsó sorban, végre egy alapozó elg világos nekem is 🙏

Vivus94

2019. június 27.

Ár-érték arányban szerintem nagyon jó kis alapozó. Sikerült megvennem kétszer is a legvilágosabb színt, miután először is megállapítottam, hogy az nekem kevés. Így általában más alapozóval használom keverve, nagyon szépen együttműködik más márkával. Könnyű építeni, megfelelő idő alatt szárad, szép a fedése, nem lesz tőle teljesen maszk hatása a bőrnek. Szépen fixálható és egész tartós is, bár ennyi pénzért cserébe nem kell csodákat várni. Szerintem ahogy előzőleg is tettem legközelebb is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

szokezita

2019. június 24.

Kicsit sötét árnyalatot vettem , de keverve egy másik alapozóval egész jó színe van. Az ára miatt nem vártam tőle sokat, alapvetően nagyon problémás, pattanásos bőröm van, nem fed eléggé. Nem hiszem hogy újravásárolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

mnikc

2019. június 16.

Nem gondoltam volna hogy letezik olyan alapozo ami vilagos az en hofeher boromre 😂😂 de rutinbol a legvilagosabbat rendeltem 😂🤷🏻‍♀️ mivel az allag a fedes a tartossag bevalt vasarolok hozza majd egy sotetebb szint ☺️ Addig pedig egy sotetebb puderrel megoldom , amugy egy konnyu viselet nyarra , eleg hig, alapozo vilagositonak is szuper , nem pontozom le a szine miatt szerintem jo hogy van ennyire vilagos belole

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Antioxidánsok: BHT
    Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.