Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flepike, Módosítva: 2022. március 25.

"A vízálló szemhéjtus minden sminkrajongó számára kötelező darab! Segítségével egyrészt határozottan egyedi szemsminket készíthet, másrészt a speciális finom végű applikátor olyan egyszerűvé teszi a felvitelt, mint a gyerekjáték."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Darktimes

2022. június 3.

Ez a szemhéjtus kiváló. Egy barátnőm ajánlotta 3-4 éve, azóta csak ezt használom. Nekem egy tubus sokáig elég de amint kifogy újraveszem mindig. Gyönyörű vonalat lehet vele húzni és tartós. Ha nap elején rajzolok vele tusvonalat az estig pont úgy megmarad. Vízállóságát tekintve vízálló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 3.

Maja92

2022. május 27.

Update: Sokáig használtam, mire rájöttem, hogy ez bántja a szememet. Valóban vízálló, de így nekem használhatatlan.

Szép vékony vonalat lehet húzni vele. Vízállóságát nem teszteltem, de eddig tökéletesnek tűnik a mindennapokra.
Szemhéjalappal nem tapad fel a szemhéjamra, de anélkül igen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 27.

Szemhéjalappal nem tapad fel a szemhéjamra, de anélkül igen.

boszimacska

2022. május 18.

Tökéletes. Több, mint 12 órát bír, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Tökéletes. Több, mint 12 órát bír, biztos, hogy újraveszem.

Dorcsaa

2022. május 12.

Nagyon jó kis szemhéjtus, szép vékony vonalat tudok vele húzni és még ultra tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

szonnya93

2022. április 25.

Kedvencem, télen - nyáron ezt használom, nem kenődik el, precízen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Jdit04

2022. április 9.

Sokáig váratott magára, hogy váltsak a filces verzióról, de egy percig sem bánom, hogy megtettem. Egész nap tart, nem kenődik fel a szemhéjamról a szemem fölé. Ár-érték arányban számomra verhetetlen jelenleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

Dorotii66

2022. március 13.

Én is próbaként vettem még tavaly, miután egy 3x ennyibe kerülő szemhéjtussal nagyon megjártam. Szépen lehet vele dolgozni, tartós, de mégsem lehetetlen lemosni. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 13.

szandii99

2022. február 28.

Nemrég vettem egyet próbának és azt kell, hogy mondjam, hogy eddig talán ez a legjobb szemhéjtusom! 7 óra után is ugyanúgy fent maradt, ahogy felkentem. A legfontosabb dolog nálam az volt, hogy tényleg vízálló legyen és tényleg az! Egyáltalán nem kenődött el, úgyhogy nagyon örültem neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 28.

unveszta

2021. november 15.

Próbaként vettem meg,de egy csoda.12 órás műszakot simán kibirja,Egy dolog ami engem zavar egy kicsit,hogy érzem,hogy van valami a szememen,kicsit húzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 15.

Lovemakeup

2021. október 30.

Ár-érték arányban szerintem verhetetlen ez a termék. Nagyon jó az ecsete, a tus állaga, a tartóssága. Simán kibír 12 órát is úgy, hogy nem kenődik el, viszont könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.