Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flepike, Módosítva: 2022. március 25.

"A vízálló szemhéjtus minden sminkrajongó számára kötelező darab! Segítségével egyrészt határozottan egyedi szemsminket készíthet, másrészt a speciális finom végű applikátor olyan egyszerűvé teszi a felvitelt, mint a gyerekjáték."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Wonderwoman91

2024. április 9.

Ajánlom mindenkinek, nem kenődik, nap végéig a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 9.

Ajánlom mindenkinek, nem kenődik, nap végéig a helyén marad.

Vvn

2024. április 4.

Csúnyán kopik, hamar beszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 4.

Csúnyán kopik, hamar beszárad.

rbarbara013

2024. március 20.

Legjobb szemhéjtus. Néha kipróbálok mást is, de mindig rájövök hogy ezt semmi nem veri se árban se minőségben. Filces tusokkal nehezebb dolgozni, kevésbé lehet pontos vonalat húzni mint ezzel. Könnyű szabályozni, hogy mennyi termék legyen az ecseten. Én abban hiszek, hogy a legélesebb vonalat pár határozott mozdulattal lehet húzni, amihez nem kell felemelni az ecsetet és ezt ezzel tökéletesen meg is lehet csinálni. Ha mégse tetszik, akkor én óvatosan akár a körmöm hegyével, akár fülpiszkálóval le szoktam "kapargatni" a problémás részt, ami könnyen maszatolódás nélkül lepereg, és ki is javíthatom. Egész nap tartós, nem maszatolódik. 1000x újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 20.

varga.laura4

2024. február 28.

A legeslegjobb tus. Már számolni sem tudom, hányat használtam el, egyszerűen verhetetlen. Extrán könnyű vele dolgozni, szuper éles vonalat húz és még tartós is. Másik termékekkel sosem értettem, miért nem tudok szép vonalat húzni, hogyan lehetek ennyire béna. Mint kiderült, csak a terméket kellett kicserélnem és azóta semmi problémám nem volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 28.

Makucsi

2024. február 25.

Ez a legeslegjobb tus a világon. Nagyon tartós, egész nap fent marad, még ha tornázni megyek, akkor is tökéletes még este is. Azt nem tudom, hogy vízálló-e, strandra még nem mentem vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 25.

Lilith13

2024. február 22.

Véleményem szerint ez a létező legeslegjobb tus! Könnyű vele dolgozni és ez a vízálló típusa nagyon tartós. Volt hogy elaludtam tussal az arcomon és még másnap is tökéletes volt :D Nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 22.

lucus999

2024. február 18.

évek óta csak ezt használom, valóban vízálló és ecsete miatt szép precíz vonalat lehet húzni könnyen, kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 18.

VivienSK

2024. február 13.

A benne lévő anyag és maga a tusecset szuperjó lenne, de valami van benne amitől könnyezni kezd a szemem. Sajnos szinte minden tusnál ez van, de ettől patakokban folyt a könnyem.
Ezért a 3 csillag, mert így nekem használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 13.

Ezért a 3 csillag, mert így nekem használhatatlan.

oboi

2024. január 15.

A barna verzióját használom, előnye, hogy nagyon könnyű vele dolgozni, szép vékony vonalat lehet vele húzni, ha ráérez az ember, könnyű korrigálni a hibákat (a fekete verziójával tanultam meg tusvonalat húzni anno). Hátránya, hogy ha kicsit szeles az idő, szokott könnyezni a szemem, azt nem bírja ki, egy mozdulattal elmorzsolódik (pedig elv. vízálló) illetve mostanában csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 15.

Bangi

2023. december 5.

Szeretem, én is ezzel tanultam meg tust húzni, a vékony ecsettel pontos vonalakat lehet húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.