Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flepike, Módosítva: 2013. március 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 ft + posta , Eladó: TimiEger
Állapot: alig használt, Helyszín: Eger, fizetés: Fizetés banki előre utalással, vagy személyes átvétellel Egerben.
inez96

2020. február 11.

Mindig kipróbálok drágább tusokat, de mindig visszatérek hozzá... Nagyon szeretem és nem maszatolódik. A csúcspont nekem az ecset része hogy nem brutál vastag amivel egyszerűen nem lehet dolgozni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Masnilány

2020. január 31.

Öcsém, ez aztán a tényleg vízálló cucc! Nagyjából már 10. órája volt rajtam, amikor egy sajnálatos brutálnagy sírás után vissza kellett mennem dolgozni az üzletbe. Gyorsan beszaladtam előtte a tükörhöz, hogy mennyire lehet vállalhatatlan a fejem. Teljesen a helyén volt minden! Még a cicasarkaknak sem esett bántódása!
Ennyi pénzért. El sem hiszem komolyan, hogy ilyen létezik.
Hat csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Ennyi pénzért. El sem hiszem komolyan, hogy ilyen létezik.
Hat csillag.

Mardebra

2020. január 20.

Miután a kedvenc tusomat nem találtam már sehol (Miss sporty pump up) gondoltam kipróbálom ezt. Hát.. Szinte minden nap tust használok, de ezzel kínlódtam mire valahogy kinézett. Ha elfejetettem, hogy rajtam van és véletlen hozzáértem a szememhez már kenődött. Na de a csomagolása borzasztó! A régi tusom üthettem verhettem semmi baja sem lett, de ezt egyszer ejtettem le és konkrétan robbant! Hófehér bútorokra felkenődött, 1 órán keresztül sikálhattam mindent mire lejött, már a sírás kerülgetett! Bele sem merek gondolni mi lett volna ha a táskámban robban fel. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Cserne

2020. január 5.

Sajnos jöttem lepontozni.
Kétszer vettem újra, úgyhogy nem lehet mondani, hogy nem adtam neki esélyt.
Kezdeném a jókkal; valóban szép színe van, tartós, nem maszatolódik, ára teljesen baráti!
És akkor a negatív oldala... egy idő után beszárad, kezelhetetlen, nem lehet vele szépen festeni (rendesen lezártam). A második tubus fele sem fogyott el, amikor a szemem egyszerűen nem bírta. Viszketett és elviselhetetlenül irritált, muszáj voltam lemosni.
Sajnálom, hogy számomra ez lett a vége, de többet nem kísérletezek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Sajnos jöttem lepontozni.
Kétszer vettem újra, úgyhogy nem lehet mondani, hogy nem adtam neki esélyt.
Sajnálom, hogy számomra ez lett a vége, de többet nem kísérletezek vele.

Szvathopluk

2020. január 2.

Évek óta ezt használom. Próbáltam már több féle tust is, de mindig ehhez térek vissza. Jol kezelhető, tökéletes fekete, viszonylag sokáig kitart es le lehet törölni úgy, hogy ne maszatoljon mindent feketére. Ez korrekciónál nagy előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

ZANNAH

2019. december 20.

Youtuber hatására vettem meg ,az ára jó,használata könnyű és kézre áll,színe szép fekete és a nap végén is ott van ahol lenni kell.
Szóval kedvenc darab lett és újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 20.

Szóval kedvenc darab lett és újra vevős.

mlexa

2019. december 16.

Wow! Nem is hittem volna, hogy ilyen áron, ilyen minőségű tust is kapni. Mindig jóval drágább tusokat próbáltam, de egyáltalán nem voltak jók. Ajánlás alapján vettem meg ezt, és hát tényleg egy csoda! Tartós, viszont könnyű lemosni este, a színe csodás fekete, nem ez a vizes szürke. Ennyire könnyen még sosem húztam tusvonalat, szóval a kialakítása is remek. Őszintén én nem tudok róla rosszat mondani! Ennyi pénzért pedig ajándék! Most már csak ezt fogom venni! Főleg, hogy a béna drágább termékek elvették a kedvem a tusvonaltól elég hosszú időre. De régen imádtam és újra imádom, hála ennek a kis terméknek. Mert pikk-pakk kész és indulás! Imádom, komolyan! 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Bereibi

2019. december 10.

Kedvenc tusom! Intenzív fekete, szépen, pontosan lehet vele dolgozni. Nem pereg, nem kenődik el,viszont szépen le lehet szedni nap végén, nem kell vele hosszú percekig "harcolni" :) Állandó tagja a sminkes táskámnak :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Jucuus

2019. december 8.

Már sok fajta szemhéjtust kipróbáltam, de sajnos egyik sem bírta túl jól, hamar elkenődött, és nem volt túl szép látvány, főleg, hogy általában nem nézek félóránként tükörbe, hogy na akkor megigazítom. :D De ez nagyon jól bírja, könnyű felvinni, bár én 2 rétegben szoktam, nagyon gyorsan megszárad. Nem kopik le nap végére sem, kibírta az edzést, és a munkát is! Fürdésnél pedig hamar lejön. Ára pedig szerintem nagyon baráti, örülök, hogy megvettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

VBettina

2019. november 16.

Mindig ezt használom amióta megtaláltam. Nem mosódik el és nagyon szép mély fekete. Kicsit nehéz lehet kezdőként dolgozni vele az ecsetes kiszerelése miatt de ha belejön az ember nagyon hasznos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.