Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flepike, Módosítva: 2013. március 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Boudica

2019. május 29.

Sajnálom lepontozni, mert viszonylag sokáig használtam, szép fekete színe van és nagyon jó az applikátora, jó vele dolgozni. Viszont nem valami tartós és nagyon hamar elkezd beszáradni aminek következtében feltűnően elkezd repedezni a szemhéjamon. Kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

horvathvaleria1020

2019. május 2.

Nagyon jó kis tus, de annyira nem tartós. Viszont árban nagyon jó. Hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Kriszty25

2019. április 30.

Rengeteg tust kipróbáltam már de ez az abszolút befutó. Már legalább 10-et biztos elhasználtam(minden nap használok tust) Könnyű vele dolgozni,gyorsan megszárad és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Debii

2019. április 27.

Volt már egy pár szemhéjtusom, de eddig ez volt az egyetlen pénzkidobásom.. nehéz vele vonalat húzni. Csak azért kap 3 csillagot, mert nagyon tartós vot, amikor használtam. (Kb 4x)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

pannisimko

2019. április 4.

Magasan az egyik legjobb tusom eddig. Az ilyen ecseteseket szeretem, gyönyörűen vékony vonalat lehet vele húzni. Tartós, kicsit potyog csak. Viszont irtó gyorsan szárad, ami a javítgatás szempontjából kicsit megnehezíti a dolgomat. De szerintem újra fogom venni ennyiért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

panpan

2019. március 26.

Csodálatos termék! Már nagyjából 20 tubussal elhasználtam, és egyszerűen nem akarok másféle tust kipróbálni, annyira bevált ez. Könnyű vele dolgozni, nagyon-nagyon tartós és szép, mélyfekete. Még mielőtt rátaláltam, használtam sokkal drágább tusokat is, amik fele ennyire sem voltak jók. Hatalmas kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Dici

2019. március 22.

Ár/érték arányban magasan a legjobb szemhéjtus. Tartós, szépen lehet vele vékony csíkot húzni. Nekem nagyon bejött. Biztos van jobb, de nem ennyiért. Újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Reni666

2019. március 18.

Nagyon tetszik , nagyon tartós
Könnyü használni ,nem mászik le a szemről .
Ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Nagyon tetszik , nagyon tartós
Könnyü használni ,nem mászik le a szemről .
Ennyi pénzért nagyon megéri.

Orchideadin

2019. március 17.

Nagyon szép vékony vanalat lehet vele húzni, teljesen hozzá tud simulni a pillák tövéhez így akár egy láthatatlan tusvonalat is könnyű vele húzni. Viszon vastagat már nehézkesebb. Illetve ami rossz, hogy nagyon lassan szárad kb 1 percig csukva kell tartanom a szemem különben az egész felkenődik. De az eddigi legszebb vékonyvonalat húzó tus. Igaz ennél volt jobb szemhéjtusom is összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Sandrine

2019. március 16.

Ár-érték arányban tökéletes. Nagyon szépentud tusvonalat tudok vele készíteni, illeszkedik a kezembe, és a szememhez. Nekem teljesen jól bírja, fent marad. Már sokszor újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.