Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flepike, Módosítva: 2013. március 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Maja92

2021. február 19.

Szép vékony vonalat lehet húzni vele. Vízállóságát nem teszteltem, de eddig tökéletesnek tűnik a mindennapokra.
Szemhéjalappal nem tapad fel a szemhéjamra, de anélkül igen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Szemhéjalappal nem tapad fel a szemhéjamra, de anélkül igen.

solyakukac

2021. február 16.

Életem legjobb szemhéjtusa. Amióta rátaláltam csak ezt használom! Nem kenődik, könnyű felvinni, olcsó! Szóval a legjobb. Csak ezt veszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Ftunde900111

2021. január 23.

Imádom, nagyon könnyű vele dolgozni, számtalánszor újravettem és még fogom is. Egész zartós is és mlg olcsó is:) Kell ennél töb?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Kingus.hu

2020. december 11.

Nekem ez a kedvenc szemtusom. Nem tudok mást mondani csak azt amit az előttem szólók is elmondtak. Tartós, könnyű használni. Kipróbáltam már sok féle tust, de mindig visszatérek ehhez, mert szerintem ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 11.

NagyBrigitta

2020. december 10.

Én nem tudom mire ez a nagy hype körülötte azonkívül hogy könnyű vele dolgozni
semmire nem jó. Felkenés után kis idővel betörik és az egész darabokban esik le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Én nem tudom mire ez a nagy hype körülötte azonkívül hogy könnyű vele dolgozni

Kinga023

2020. december 9.

A szalagtűzőmre vettem direkt vízállót hogy ne izzadjam le tánc közben. Hát nem kellett volna ezt megvenni. A nem vízálló szemhéjtusom tovább birta volna. Nagy csalódás volt a számomra de az ecset része nagyon jó ezért 2 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

fks_viktoria

2020. október 26.

Évek óta ezt használom, de nem mondható vízállónak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Évek óta ezt használom, de nem mondható vízállónak!

2020. október 25.

Nagyon elégedett vagyok vele, nem gondoltam volna, hogy egy 950 Ft-os tus fog a legjobban beválni. Nagyon könnyen lehet vele dolgozni, szinte egy húzással kész is a tusvonal, nem pereg, nem potyog és baromi tartós. Sajnos elég könnyezős a szemem és simán bírja, míg más tusok teljesen elkenődnek, lejönnek emiatt. Az egyetlen kivetnivalóm, hogy nem intenzív fekete, de ezen lehet segíteni ha kétszer átmegyek rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

BettyP92

2020. október 19.

kb. 10 éve ezt használom minden nap, reggel felteszem este még ugyanugy megvan. más szemhejtust nem tudnék elképzelni magamnak. LEGJOBB!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

sdorcii

2020. október 13.

Baratnők ajánlására vettem meg ezt a tust és 100%osan elégedett vagyok vele! Nagyon könnyű használni, gyönyörű vékony vonalat lehet vele húzni és rettentő tartós. Egy esős napot teljesen kibírt, ráadásul hozzászoktam hogy általában nincs rajtam tobb szemsmink szempillaspirálon kívül, ezért megdörzsölhetem a szemem ha épp úgy van, és ez teljesen bírta a próbát! Nem kopott meg kicsit sem, nap végén is pont ugyanolyan szépen fent volt a tusvonalam, mint a nap elején! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.