Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

A márka 15. évfordulójára kiadott limitált kollekció része

Bársonyos textúrájú mono szemhéjpúder, mely a trendkiadás üres palettáiba illeszthető.

10 színben kapható

Kittyki

2019. június 17.

07-es színben vettem meg. Egyszerűen gyönyörű! Nem porzik, szépen eloszlatható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

07-es színben vettem meg. Egyszerűen gyönyörű! Nem porzik, szépen eloszlatható.

cooleva

2017. május 31.

Én 4 árnyalatot vettem meg, a 01-eset, 02-eset, 05-öset, és a 07-eset. Nagyon megfogott a dizájn, örülök, hogy ilyen csomagolásba tették, hisz így biztosan érintetlenek maradtak. Mindegyikről egységes véleményem van, picit porolnak, de szuper pigmentáltak, bázissal egész nap a helyükön maradnak. Nagyon szeretem őket, merem ajánlani akárkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Candy21

2017. május 29.

Ez a szemhéjpúder nálam nem teljesít jól amikor kipróbáltam a rossmannba akkor szép pigmentált volt a szín ezért meg is vettem egy szép lilás színt de egyszerűen nem veszi fel az ecset mintha csak egy nagy adag csillámot kenegetnék a szemhéjamra szín meg sehol még a primer se segít rajta talán vizes ecsettel lehet belőle vmi színt kicsikarni nálam egy nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

mollymoon

2017. május 24.

Rég nem voltam Rossmanban és csak egy dezodorért ugrottam be, de sokkal több mindennel távoztam mint terverztem. :)
Nekem teljesen új dolog volt az essence-nek ez a mono-s újítása. Ebből a szülinapi kollekcióból a 05 - T.G.I.F.-et választottam énis ami egy matt rózsaszínes barnás szín. Nincsenek szemhéjpúdereim szóval én alap mindennap viselhető színeket kerestem. Ez önmagában is jól mutat, és a mélyítővonalban is. A csillámos színeket kerültem mert azokkal könnyű befürödni. Világos arcbőröm van, de ha mélyebb lenne az arcbőröm színe akkor lehet nem sokat jelentene.
Nekem borzasztóan tetszett a packaging. A flitteres kis müanyag tasakban tartom a másik mono púderem tetejét, ha a jövőben kicserélném a palettámból a színeket. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

vattacukorrr

2017. május 19.

A "05 - T.G.I.F."-re esett a választásom, keresvén a tökéletes matt barnát. Hááát.. A színe nagyon szép, hétköznapi, talán kicsit rózsaszínes. Viszont nagyon sok port vesz fel az ecset a leggyengébb mozdulattal is. Nagyon óvatosan kell bánni vele, mert a sima my must haves monókkal ellentétben ez borzasztóan porzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

cintialaura

2017. május 15.

Sajnos hasonlóan jártam az előttem íróhoz. (Évekkel ezelőtt befürödtem már az egyik mono szemhéjpúderükkel, gondoltam azóta kínőtték már ezt a szemfényvesztősdit. Hát NEM!)
Az ezüst színűnek csak a teteje csillámos, alatta egyszerű szürke por van, amit még le el is viselnék, de még az is úgy porol, hogy egyszerűen sehogy sem marad meg a szemhéjamon. Ez így használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Nihan

2017. május 12.

Az ezüst színűre esett a választásom, mert gyönyörűen csillogott a polcon. Sajnos ez is egy átveréses darab, mert csak a felső réteg csillog, az alatta lévő totál matt. Így ment a többi nem haszálatos darab közé. Kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

ayse

2017. május 11.

06 arnyalat
Jól pigmentalt lilás kekes árnyalat.egesz jól bírja.otos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 11.

06 arnyalat
Jól pigmentalt lilás kekes árnyalat.egesz jól bírja.otos

mellcsiii

2017. május 2.

Amikor megláttam és swacholtam őket leesett az állam a duochrome árnyalatoktól. Szerintem mesések. A lilás 06-osat vettem meg, ami egy gyönyörű lilás kékes rózsaszínes szín, egyszerűen valami fantasztikus! Nekem az ABH moonchild palettának a lilás színére emlékeztet csak lényegesen kevesebb csillámmal, ami nekem jobban bejön. A másik pedig a 02-es zöldes szín, ami pedig zöld türkiz és arany színekben játszik. Ez is valami fantasztikus! Mind a kettő inkább fényes, és nincsenek is benne csillámok, nagyon szép erős színük van és - mégegyszer - gyönyörű a fényük. Rég örültem ennyire valaminek az essencetől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Noncs

2017. április 26.

T.G.I.F. árnyalat : Szép színe van, pigmentált, de kicsit porol. Szépen lehet satírozni, mélyítővonalba szerintem tökéletes.
Its My Birthday : Fényes ezüst, nagyobb csillámok csak a tetején vannak. Nem igazán pigmentált, több rétegben sem igazán jön ki a szin. Mivel a másik nagyon jó igy legyen négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.