Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: belaura, Módosítva: 2017. június 26.

Selymes textúrájú matt bronzosító, lágy fényével biztosítja a napcsókolta hatást.

Melka1007

2019. május 6.

Nagyon szeretem, szépen bronzosít, természetesnek hát és jól működik a pirosítommal. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

TimyeK

2018. december 25.

A sötétebbet vettem meg. kiárusításon Sajnálom, hogy így leltem rá, mert újravenném, ha elfogy. Nagyon szép természetes színt ad az arcomnak, részben matt a finishe, de ad egy kis selmyes fényt a bőrnek. Nincsenek benne tolakodó csillámok, nem túl erős, mégis jól pigmentált termék. Az én arcomon nem tűnt narancssárgásnak, bár nekem alapvetően sárgás árnyalatú barnult bőröm van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Lussi

2018. december 12.

Nekem a sötétebb árnyalat nagyon jól passzol a sárgás bőrömhöz, nagyon szépen eldolgozható, tartós, nem porol. Viszont a tetején mindig hardpan keletkezik és állandóan le kell kapargatnom, ami egy kicsit idegesítő. Ezt leszámítva nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

k.ingrid90

2018. augusztus 15.

Én még csak most szántam rá magam, hogy kipróbáljam, pedig már tavaly megvettem. Nincs sötét bőröm és hófehérke se vagyok. A sötétebb árnyalat van meg, de egyáltalán nem vagyunk jóba. Színe nekem túl sárgás, így ha többet viszek fel belőle akkor egyáltalán nem természetes, ha kevesebbet akkor olyan kis semmilyen és egyáltalán nem mondanám hogy engem bronzosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

kgretu

2018. július 30.

Drogériás viszonylatokban az egyik legjobb bronzosító. Már fél éve használom nap mint nap és semmi negatívumot nem tudok mondani róla. Teljesen jól passzol a bőrömhöz, nagyon jól eldolgozható és rendkívül tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

bogmir

2018. május 22.

Az első bronzosítom, miatta lettem a bronzosítók megszállotja! Még elég kezdő vagyok, csak két hónapja használom rendszeresen, de imádom!!! Nagyon tetszik a színe, az hogy icipicit csillog,tehát nem teljesen matt, könnyű vele dolgozni és elképesztően tartós, kiárusításkor vettem hihetetlenül olcsón, már bánom, hogy nem vettem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

dustyrose

2017. november 1.

A világos bőrre valót használom.Egy kicsit nekem túl narancssárga, de ha nem viszem túlzásba nem hat természetellenesen.Szépen eldolgozható, tetszik hogy van egy kis szatén fénye :) sajnos nem túl tartós, ezért egy csillagot le kell vonjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

elve

2017. október 18.

Mindkét verzió megvan, a világosabb nekem inkább pirosítóként funkcionál, a sötétebb pedig szerintem is jó lesz bronzosítónak, ha esem vele túlzásba. Nekem a tartósságuk is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

allea

2017. október 16.

A sötétebb árnyalatban van meg. A színe nagyon jó, de sajna nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

A sötétebb árnyalatban van meg. A színe nagyon jó, de sajna nem valami tartós.

roziih

2017. október 12.

Nekem ez a bronzosító vált be! Tökéletesen passzol az arcszínemhez, és természetes hatást kelt. Teljesen matt, semmi csillogás nincs benne.:) Sokáig elég. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0