Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: DoraArt, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   2,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakfény kakaóvajjal és lágyan olvadó textúrával a bársonyosan matt ajkakért.

5 árnyalatban kapható

Essence Butter Stick ajakápolók
Ár: 300 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
browning

2019. január 7.

ez verzió egy színezett ajakápoló kb.
a másodig generációja ennek a vonalnak, az előző generációban volt ricinus mag olaj, amire allergiás lehetek, mivel gyakorlatilag az orromig hámlott a szám szörnyen 2 hétig. Borzasztó pipa voltam. Ez a verzió korrekt, de ennyi pénzért kicsit sok. Akciósan vettem, úgy jó.
Érdekes, hogy az előző generáció színei szerintem jobbak voltak..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

ez verzió egy színezett ajakápoló kb.
Érdekes, hogy az előző generáció színei szerintem jobbak voltak..

2018. augusztus 30.

Imádom! 02 sweet frosting árnyalatban van meg (fényes verzió) és a tökéletes nude szín. Egyáltalán nem szárít, isteni kakaóvajas az illata és nagyon pigmentált is. Annak ellenére, hogy fényes a finishe nem mászkál el az ajkakról, de nem is olyan tartós azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

nellory816

2018. július 31.

még sosem utáltam semmit ennyire, mint ezt a terméket. a 02 hot cocoa árnyalatot vásároltam meg és istenem.... rajtam konkrétan nem kakaó, hanem szürk színe van. egyáltalán nem mattul le soha, ha púdert próbálok rátenni azt sem veszi fel és olyan, mintha egyáltalán nem akarna a számon maradni. tényleg, amint felkenem már kb azonnal szarul néz ki. sosem szárad meg, kenődik és kb azonnal lebeszéled az ajakadról. nem is egyszerű felkenni, mert szarul van kialakítva a "hegye".. utálom utálom utálom. nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

LanaWattson

2018. február 5.

Már nézegettem egy ideje, ahogy az elődjeit is. Most megvettem! :)
a 04-es Pink Marshmallow árnyalatban van meg, és a színe nagyon tetszik, még vékony rétegben is! Eddig nem vettem észre, hogy sok matt rúzshoz képest szárítaná az ajkaimat, ami viszont biztos: kicsit ráncocskákba beleülő, tehát alá egy ajakápoló nem árt, ami kicsit kiegyenlíti a számat, illetve nekem nagyon könnyen lejön sajnos (nyálazásra kevésbé, de orrfújásra érzékeny).
Az illata tetszik, kicsit mű, de szerencsére nem büdös. A feje is szépen van kidolgozva, tetszik a tekerős megoldás, én frászt kapok a faragós dolgoktól, amiknél faragáskor a fele terméket a kukába dobjuk a hegyezés miatt.
Még nem tudom, hogy újravenném-e...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Már nézegettem egy ideje, ahogy az elődjeit is. Most megvettem! :)
Még nem tudom, hogy újravenném-e...

Mystique

2017. október 31.

Körülbelül idén júniusban vehettem meg az "elődjét", amit szeptembertől már nem gyártanak, a Velvet Stick Matt Lip Color-t. Amikor meghallottam, hogy nem tudok több #02 Peony Star-t venni, igazán megfájdult a szívem, hiszen az árnyalat különleges volt, és szerettem. Aztán a hétvégén megláttam a Müllerben, itthon is kaphatóak a Matt Love termékek. Hezitáltam, melyik árnyalatot válasszam, véleményeket sem találtam róla még, így rám maradt a minőségének a letesztelése. Végül a #3 Frozen Sugar-t választottam, ami egy közepes sötétségű, nude barnás-lilás színre emlékeztet felkenve. Olyan szinten meglepett az eredmény, alig hittem el: A Velvet Stick nem tartalmazott kakaóvajat, az ajkaim gyakran kicserepesedtek viselve a rúzst, viszont ez ápolja is, tehát attól sem kell félnem, hogy nap közben rosszul nézne ki. Továbbá tekerős, nem kell hegyezgetni, ami szintén egy hatalmas pluszpont nálam. Ezt az árnyalatot őszre, télre ajánlom inkább, remekül mutat! Szerintem egyik kedvencem lesz rövid időn belül! Már most megjegyezték, milyen szépen mutat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Hidratálók: Caprylyl Glycol