Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: bubblejoo, Módosítva: 2018. május 18.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

A könnyű, krémes textúrájú rúzs egyesíti a szín könnyű eloszlathatóságát a matt végeredménnyel.

Ár: 849 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence Matt Matt Matt Rúzs KISÖPRÉS
Ár: 350 Ft/db +pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Danielllla

2019. október 25.

Tartós, nagyon pigmentált, nem szárít, kényelmes, szép színek. Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Tartós, nagyon pigmentált, nem szárít, kényelmes, szép színek. Nagy kedvenc!

Normajean

2018. november 28.

Nem tudok mást írni, csak hogy imádom. Hónapokkal ezelőtt vettem meg a 02-es árnyalatban, de azóta más rúzst nem is nagyon használok. Reggel felteszem de ebéd után még mindig látszódik a számon, bár nem olyan intenzíven. Nekem iszonyúan tartós, és ez a szín nagyon természetes hatású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

lbetti

2018. szeptember 1.

A 02es es 03as arnyalatokban vettem meg meg tavaly. Szamomra ar-ertek aranyban megfeleltek, bar most mar nem biztos hogy ujravennem :) az en szamat nem szaritotta, nem voltak tul tartosak, egy osz/tel alatt elkenegettem mindkettot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

2018. augusztus 30.

Nagyon szeretem, 03 és 07-es árnyalatokban van meg. Nagyon tartós, szép matt hatású viszont ha egymás utáni napokon használom, akkor egy kicsit szárít. Én is a Müllerben vettem őket féláron 425 Ft-ért, de teljes áron is nagyon megéri szerintem!! Tökéletes hétköznapi rúzsok, nem kell csodát várni tőlük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Kremcica

2018. augusztus 20.

2018. augusztus
Pont egy éve vettem és elvileg ennyi is a ráírt szavatossága (habár még semmi baja sincs se állagra se illatra). Az elmúlt hónapokban amennyire szerettem annyira megutáltam. Idővel azt vettem észre kiszárította a szám, beleült a ráncokba, ha kicsit sokat tettem fel műhatású lett. Nem, nem, nem! Ritkán dobok ki sminket, de ez kiérdemelte több szempontból is.

2017. augusztus
Tegnap végre beszabadultam a Müllerbe és ezt a rúzst nem tudtam ott hagyni. 01-es árnyalatot választottam, rózsaszínes nude. Közepes a tartóssága, hajlamos picit beleülni az apró ajakredőkbe. Ami meglepett az az illata, nem egy tipikus púderes inkább gyümölcsös. Nem rossz, ár/érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

2018. augusztus

2017. augusztus

levendula5

2018. augusztus 20.

A 03-as árnyalat van meg. Azért vettem meg, mert sokan dícsérték itt, a Krémmánián, de abszolút csalódás. A szín nagyon szép, őszies árnyalat, de a tartóssága nagyon gyenge, pedig nem egy ultra krémes formula. Ráadásul matt rúzs, szóval többet vártam. A szagát is rühellem, emiatt nem szívesen nyúlok érte. Egy lapon se lehet említeni a Trend it up matt rúzsaival, amik sokkal minőségibb darabok. Ennek még a csomagolása se az, a kupakja pl. több helyen megrepedt, így még egy rúzzsal se jártam. Csak a színe miatt adok két csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Lexiii

2018. június 16.

02-es és a 03-as árnyalatban vannak meg, szeretem őket használni, mert pont az ilyen árnyalatú rúzsok a kedvenceim (na meg a vörös). Semmi extra, nyilván kopik, de szerintem teljesen elfogadhatóan, nem csúnyán. Könnyű korrigálni és ár-érték arányban is jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

tlilla100

2018. május 15.

Egy nude és egy sötétbarna árnyalat van meg, a natúr színű elég csúnya, a másiknak szép a színe, viszont nagyon maszatolódik, nehéz felkenni, nem pusziálló. Úgyhogy 3 csillag, mert egyébként ár-érték arányban nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

CrazyKid

2018. május 2.

Update: újabban egészen megbarátkoztunk, szigorúan ajakápolóval, de egészen sokat használom. Evést, ivást nem bírja még mindig, rákell azért nézni.

01-es árnyalat ajakbalzsam fölé egészen elmegy. De anélkül szárít kissé és ráncosodik, szerintem nem túl szép a kopása sem... Ennyi pénzért egy egész jó kis rúzs, bár elég ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Kittikataa

2018. május 1.

02-es és a 03-as árnyalatban vannak meg, ár-érték arányban nekem megfelelnek...tény, hogy nem egy nagy ivás-evés álló rúzs, de táskába bedobósnak szerintem teljesen jó ezért az árért. A 03-as mivel sötétebb így látványosabban tud maszatolódni, de ceruzával orvosolható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Antioxidánsok: BHT