Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 819-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivienlovesit, Módosítva: 2017. január 31.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 819

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak számodra órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkaid.

4 csodaszép és sokkoló színben kapható:

Ár: 849 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 819 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Lila rúzsok
Ár: Leírásban , Eladó: Blackxentric
Állapot: Leírásban, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
floralbird

2019. november 1.

03-as, bordó szín van meg belőle. A színe és az illata is nagyon jó, azért is vettem meg, mert sok bordót hordtam akkoriban, és szinte mindenhez passzolt. Azonban nagyon szárítja az ajkaimat és nagyon könnyen le is jön, ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

RedSX

2019. május 19.

Ajándékba kaptam. (Sötétkék színű). Egyszer volt rajtam, úgyhogy sokat nem tudok mondani. Az illata kellemes, és a színéhez képest tartós. Kicsit nehezen kenhető. Ha lesz alkalom, biztosan újra viselem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

lisbeth10

2019. április 21.

06-os árnyalatban van meg. Imádom, a legszebb vörös rúzs!!!! Szerelem volt elsőre :)
Édeskés illatú, intenzív színű, én kicsit nehézkesen tudom felvinni, elég "száraz" a textúrája
Nem teljesen matt, van egy szolid csillogása
De az árnyalat számomra a tökéletes vörös!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Nem teljesen matt, van egy szolid csillogása
De az árnyalat számomra a tökéletes vörös!!!!

zfruzsi

2019. március 25.

Én is a zöldre neveztem be, mint oly' sokan mások és bár nagyon tetszik mind a szín, mind az állag mégsem viselem annyit, mint ahogy vártam. Pedig vannak más extrémebb színeim is, de rájöttem, hogy szinte egyáltalán nincs zöld ruhám vagy kiegészítőm és nehezen tudom így beilleszteni a sminkjeimbe. Most viszont beszereztem nemrég egy szinte ugyanolyan zöld felsőt, úgyhogy remélem így többet fogom viselni, mert egyébként tényleg egy szuper és különleges rúzs lenne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Geniii

2019. február 14.

08 as csoda árnyalat, finom illattal - sajnos csak ennyi a pozitv
nagyon durván szártja az ajkakat
nehezen kezelhető
könnyen kopik, összefog mindent

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

08 as csoda árnyalat, finom illattal - sajnos csak ennyi a pozitv
nagyon durván szártja az ajkakat
nehezen kezelhető
könnyen kopik, összefog mindent

Bellaaa1999

2018. december 29.

a 02-es nagyon szép szín, imádom, nem túl feltűnő, de egy kis pluszt azért ad. Puha, krémes, és illatos is :) Tartósnak nem túl tatós, de most ennyi pénzért ne is várjon nagy csodát az ember. Szerintem megéri ettől még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

bandifr15

2018. március 25.

A szíve szép de rettentően szárít, büdi,elmászkál a számról és kellemetlenül elnehezítő ,,valami van a számon,, érzete van.
A 2csillagot csupán a színért kapta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

A 2csillagot csupán a színért kapta

Enc

2018. január 24.

A 10-es számú, zöld árnyalatra csaptam le a leárazás során egy Rossmannban. A rúzs színe gyönyörű, nagyon tetszik. A pigmentáltsága lehetne egy fokkal jobb, mert először egy normál réteget raktam fel belőle és az nem adott teljes fedést. 2-3 rétegben fog igazán intenzíven. Az állaga krémes, de nem túlságosan. Első próbára egész tartósnak bizonyult, nem mocorogtam, de egy zsepivel le tudtam szedni. Mielőtt használtam, ajakbalzsamot tettem a számra, így nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

gjhsh01

2018. január 1.

Imádom! a lila színű van meg, és meg vagyok vele elégedve. Ugyanazt az árnyalatot kapom vissza ami a tubuson van, szép a színe. Egyenletesen kopik, erős a színe ami tetszik. Beszerzem a zöldet meg a kéket is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

alexandraporcelain

2017. december 14.

A zöld egy álom, imádom. Tartós, jó színe van, pigmentált, szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

A zöld egy álom, imádom. Tartós, jó színe van, pigmentált, szuper.

Antioxidánsok: BHT

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.