Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: Viki-, Módosítva: 2016. október 7.

A fekete szempillaspirál finom szálakat tartalmaz, amelyek hosszabbítják a szempillákat. A rugalmas kefe biztosítja a könnyű felvitelt.

Sundelion33

2017. március 4.

Első szempillaspirálom volt, szerettem. A keféje rendesen szétválasztja a pilláimat, és nem csomósodik. Tény, hogy nem csinál extra hosszú, dús és koromfekete szempillákat, de hétköznapokra ideális. Könnyen lejön nap végén, max egyszer kell újra kenni, de amúgy kibírja estig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Natalka

2014. augusztus 6.

Az előző véleményező tökéletesen megfogalmazta a lényeget: hiába kenem fel, olyan, mintha nem használtam volna szempillaspirált. Nagyon természetes hatású! Nem rossz egyébként, ha eltotojázunk vele, még jól is néz ki (mármint nem látszik, h egy 350 ft-os festék van a pilláimon, több rétegben tényleg szuper), csak sajnos erre hétköznap reggelente nincs idő.
Meg szombat reggelente sincs, amúgy...
A lényeg, h ezt a kemény háromszáz forintot abszolút megérte, de ennél azért jobb kell. (legközelebb mindenképp! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Meg szombat reggelente sincs, amúgy...

tátombák

2014. augusztus 6.

A kiárusítás keretében jutottam hozzá (innen üdvözlöm azt a kedves hölgyet, aki szétbarmolta azt az egy szem longlasting rúzst, ami miatt bementem...)
A keféje ritkás, nem nagy. A tubusból kihúzva látszódnak rajta a kis szálak, először azt hittem, hogy a festék állaga csomós. Felkenve egyáltalán nem olyan nagy szám, mint ahogy vártam, pedig az ötlet jó lenne. Hosszabbítást ígér, az megvan. De nekem üres, olyan mint ha pucérak lennének a pilláim, nem látszódik úgy, mint ha ki lennének festve.
Azért 3 csillag, mert hosszabbításra lett kifejlesztve, azt tartja. Nem lesz a kedvencem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

adrina

2014. április 7.

Nagy szempillaspirál próbálgató vagyok és nem sajnálom a pénzt a minőségibb termékek kipróbálására sem!Jelenleg 6-7 spirál van a fiókomban,de egyik sem hozta az ígért eredményt!Tegnap vettem meg az Essence spirálját és azt kell mondanom,hogy szuper!Tényleg szép hosszú pillákat varázsol és nem csomósodik!!Négy csillagot csak,azért adtam,mert többször át kellett húznom a pilláimat mire eredménye volt!Sőt én még száradás után is átmentem rajta egyszer és aztán gyönyörű lett az eredmény! Összességében jó kis spirál az ára meg nagyszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

timeej

2013. december 17.

Nem rossz, de nem is vagyok elájulva tőle. A színe szép, nem irritálta szemem, de nem hozza azt amit ígér. A benne lévő szálak hol látszanak, hol nem. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

fayless

2013. október 9.

Ez tényleg szuper. Tetszik az, hogy gumis a keféje és apró tüskéivel a legkisebb szálakat is eléri. Nagyon hosszabbítja a pillákat és szép fekete a színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Gitta

2013. szeptember 1.

Néhány napja vettem a rossmannban.
Én már régóta az Essence Maximum Definition szempilllaspirált használom, mert egyszerűen az vált be nekem idáig legjobban, de amikor azt kerestem a polcon, erre akadtam mellette...gondoltam végülis elég hasonló a keféje, és új termék, kipróbálom.
Hasonló is a végeredmény mint a Maximum Definitionnek: főként hosszít és nem csomósodik.
Talán enyhén még kevésbé csomósodik mint piros "vetélytársa", kicsit szebben szétválasztható, nem összeragadt pillákat eredményez.
Szupi ennek is a keféje!:) Mindenhol elérem vele a pilláimat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Néhány napja vettem a rossmannban.
Szupi ennek is a keféje!:) Mindenhol elérem vele a pilláimat:)

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2