Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: t.flora, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Kiszerelés:   2,7 g

Fémes és csillogó hatást ad. A különlegesen lágy textúra magas fedéssel és fémes hatással kifejező szemeket, szemet gyönyörködtető végeredményt garantál! A csillogó fehéres ezüsttől az aranyon át egészen az intenzív narancsig, a piros és a világos türkiz árnyalattól kezdve a kétféle földes barnán át egészen a sötét feketéig.

8 árnyalatban kapható

Audry1

2019. szeptember 19.

Még nagyon régen vettem (8-as árnyalat; fagyos jég), de heti 5-6 alkalmi használat után is még van benne, így ezért a pénzért nekem tökéletes a mennyisége is!
Most kezd viszont már kifogyni, így újra szerettem volna venni. Ekkor ért a csapás, hogy már nem kapni. :(

Na de a tapasztalatok! Sajnos, ahogyan a legtöbb szemhéjpúder, porzik! Igazából teljesen el tudtam ettől vonatkoztatni, sosem használtam túl sokat belőle.
A púder nekem nem maszatolódott szerencsére, csak a kényes területen, ami a szemem sarkai, de ott minden elkenődik, mert sajnos könnyezik valamitől a szemem. A színe elég erőteljes, feltűnő még vékonyabb rétegben is, de engem ez sem zavart. A felső rétege jobban csillogott, de külön tetszett (ugyan nem így kellett volna lennie), hogy az alsóbb rétegek nem olyan csillogósak. A csillámokhoz hozzá kellett szoknom, kicsit durvább szemcséjű is a púder, de amint ez megtörtént, ez sem zavart.

Nekem a porzáson kívül csak jó élményeim vannak, így nálam egy újravevős termék lett volna, ha nem vonták volna ki a forgalomból. Nálam 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

iKati

2019. május 21.

A színe tetszik én nem is bánom, hogy a felső réteg után nem csillog annyira. Egyszer elhasználható termék. Szerintem nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Sisszy

2017. november 7.

A 03-as froasted apple árnyalatban van meg, melyet ajándékba kaptam. Elég nagy kiszerelés, viszont a felső réteg az első használat után lekopik és alatta való réteg pedig teljesen más. A használata nehézkes, építgetni kellett. Nem szívesen használtam, le is járt, nem veszek belőle többet, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Monika1119

2017. október 10.

Nekem a 07-s árnyalat van meg. Nekem végig csillog, pedig már használom egy ideje. Sajnos a szemhéjamon nem nagyon látszik, inkább csak a csillogás, ahhoz hogy színe is legyen nagyon vastagon kell felvinni, akkor viszont beleül, és összeáll a ráncaimba. Így inkább csak csillogása miatt használom, általában egy másik kevésbé csillogós szemhéjpúderrel kombinálva, ha egy kicsit csillogósabb sminket szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

norka0827

2017. szeptember 13.

Két színt vettem meg belőle (fehér és sötétbarna) és nekem nagyon bejött. Akik írták hogy lekopott a csillámos réteg lehet nem olyan régen vették mint én. Nekem ugyanolyan csillogós most is pedig már nem is tudom mikor vettem de 2-3 éve biztos. Nagyon meg vagyok vele elégedve és mivel ennyire intenzív színe van igen ritkán használom, így kitart sokáig. Kár hogy már nem gyártják, így takarékoskodnom kell vele... a tartója széttört mindkettőnek pedig nem hordom mindig magammal csupán egyszer költöztem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

viraglights

2017. március 29.

Két különböző szín van meg, egyikkel se vagyok megelégedve. A tetején egy nagyon szép glitteres réteg van, ami az első használattal lejön. A szemhéjpúder színe teljesen eltér a ráfújt rétegtől. Annyira száraz, hogy szinte semmi színt nem tudok kiszedni belőle, nagyon nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

LauuKovacs

2017. március 11.

A Cosmopolitan újsággal együtt vettem mev, és nagyon tetszett a színe már elsőre, de nem fűztem hozzá nagy reményeket, mivel nem ez a kedvenc márkám ha a pigmentáltságról és a tartósságról van szó. Hat a szemhéjamon alig látszik, csak annyi hogy csillog. Szemhéjalapozóval 3óráig bírja. Na mindegy, így megérte az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

Ensisa

2017. március 8.

Újsághoz volt ajándékba, első látásra szerelem volt, de aztán kipróbáltam. Hatalmas csalódás, csak a felső réteg csillámos, a többi egy sima barna. Lehet ez az én szemhéjam hibája, de a szine se túl pigmentált, alig látszott a festék rajta. Sőt miközben próbáltam felvinni potyogott végig. Lehet megpróbálom majd újra, de egyenlőre a szekrényen porosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Hopi

2017. február 1.

Két árnyalattal is megvettem, mert megtetszett a csillogása. Sajnos az első használat után ezt a funkcióját elveszti, egyáltalán nem csillog és az allaga sem tetszik.
Megül a szemhely redőiben, nehéz eldolgozni és nem is tartós. Maga a színe se tetszik, de lehet ez csak az én hibám, mert rosszul választottam árnyalatot. Az viszont tény, hogy sokkal világosabb felkenve, mint a tégelyben.
Nem baj, hogy már nem gyártják :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Nem baj, hogy már nem gyártják :)

orsisro

2016. augusztus 30.

2 szín van meg belőle, amit egy essences készletkisöprés alkalmával vettem a 07es golden up és egy világos rózsaszín. Egy szóval borzalmas. A teteje extra csillámos utána már sokkal kevésbé, porzik, nem fed úgy ahogy szeretném. Nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.