Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2019. március 6.

Kiszerelés:   0,05 g

1,5 mm vékonyságú, vízálló és hosszantartó szemöldökceruza. Alkalmas szemöldökszőr vastagságú vonalak meghúzására így természetes hatás érhető el a használatával.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szintiak

2020. november 9.

Nem ment elsőre a használata, de miután rájöttem hogy kell használni, azóta csak ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

Fanncsi05

2020. november 5.

Jó termék de nagyon hamar elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

Jó termék de nagyon hamar elfogy.

Lencseee

2020. május 4.

Nekem ez is tetszik, akárcsak a catrice. A használati idő itt is kb.1 hét, mivel én ezt mindennap használom és teljes szemöldök feltöltésre. A színek azok a catricenel szerintem jobban el vannak találva (ezek meleg árnyalatok inkább, vagy az én szememnek melegebb árnyalatúnak tűnnek...). Szerintem ezt is 3-sával kell venni, ha az ember egy hónapig tervezi egyhuzamban használni. Picit jobban kenődik a catrice-nél, ezért ez csak 4 csillag. Szerintem ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

Szanszi

2020. február 2.

2 hét alatt elfogyott... pedig csak szálak rajzolásához használtam. A termék maga nem rossz, szép a színe és tartós is volt. Nem veszem újra, azért ez így pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

klorosluca

Korcsoport: < 18
2019. december 26.

Nekem abszolút nem jött be. Ez részben azért van, mert meglehetősen kevés terméket kapunk és számomra nem érte meg. Addig amég kitartott nem volt rossz. Krémes és tartós termék, könnyű vele dolgozni és szép az eredmény. Egy próbát megért. Újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 26.

Ennie86

2019. szeptember 21.

Egyetértek Alice83 véleményével. Meg kell tanulni vele bánni. Szerencsére én kitapasztaltam és tényleg nagyon jó társ tud lenni egy rövid, és hiányos szemöldöknél. Jól pigmentált, tartós, viszont gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

ursuska

2019. március 19.

Már egy ideje ezeket a nagyon vékony szemöldökceruzákat használom, de csak most jutottam el az essence termékéhez. Mivel nagyon vékonyak ezek a ceruzák, ezért sajnos nem kapunk sok terméket, szóval aki viszonylag sokat rajzol, javít a szemöldökén, azok hamar elhasználhatják. Nekem pár hónapig azért elég szokott lenni (kb. 3-4 hónapig). A középső árnyalatot szoktam választani, sötétszőke/világosbarna hajamhoz. Tartós, könnyű kezelni, precíz. Kefével szoktam előtte és utána átfésülni és elsatírozni. Viszont ehhez nincs kefe. PS. olyan kicsik, hogy mostanában hajlamos vagyok elhagyni őket. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Alice83

2019. március 14.

pigmentált, nehezen lemosható,nagyon aranyos de meg kell vele tanulni bánni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

pigmentált, nehezen lemosható,nagyon aranyos de meg kell vele tanulni bánni..

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lanolin