Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: galberki.reka, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kiszerelés:   2,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Mini színezett ajakápoló

4 árnyalatban kapható

vrita1998

2017. július 12.

Nekem bevált, már csak egy kevés van belőle. Amivel bajom is van,mert alapból nem túl sok volt benne. A színe tetszik, hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2017. július 1.

Igazán sajnálom azt a 750 forintot is érte :( nagyon nem vált be, a termék büdös és az íze is fura. A csomagolás is elég olcsó. Hamar eltörött. Nem ajánlom, nagyon nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 1.

nusysan

2017. június 19.

A little miss rosie árnyalat van meg, amit imádok a mindennapokra. Szerintem egy színezett ajakápolótól nem kell rengeteget várni a hidratálás terén, ezért engem nem is ért csalódás. Nem szárad ki a szám tőle, kellemes viselet, tipikus táskába dobálós termék. Eléggé fogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

danna113

2017. május 26.

Egyszerűen nem értem ezt a hatalmas hypeot körülötte. Én is emiatt vettem meg, már amikor kiszórták az üzletek a 03-chubby berry árnyalatot. Hidratáláshoz nekem kevés, a színe szép-szép, de valahogy nem az igazi. Ami pedig a legjobban zavar benne, hogy mivel ennek erős fukszia színe van, ezért igen látványos, ahogyan a szájam sarkában lévő kis ráncokban szépen elkezd elfolyni a helyéről egy fél órán belül felvitel után. Alapvetően nem csúnya, és nem is olyan rossz, de valahogy nem lopta be magát a szívembe. Tipikusan az a termék, ami világosabb színben, minimálisan kiszáradt ajkakon mutat csak jól. Ebben a kategóriában szerintem vannak jobb darabok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Dominika1025

2017. április 23.

Nagyon jó! Hogy ha nem szeretnénk erős rúzst használni, csak egy kis színt és csillogást adni a szánknak, akkor tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

feketefanni

2017. március 2.

Nem használok rúzst, viszont ajakápolót igen. Ezért is tetszett meg ez a termék. A sok pozitív hozzászólás olvasása után döntöttem úgy, hogy beszerzek belőle. Mivel most kifutó termék, így gondoltam, ha nem válik be, akkor se dobok ki annyi pénzt az ablakon. Azóta 3 árnyalatból is beszereztem és imádom. Rajtam eszméletlen tartós és mellette olyan érzés, mintha nem is lenne semmi a számon. A színei nagyon természetesnek hatnak. Egyedül az zavar, hogy a kupakkal "szépen" le lehet szedni az "anyagból". De a pozitív tulajdonságai kárpótolnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Ennie86

2017. március 2.

Nem szoktam rúzsozni, de az addikciómat elcsábította a lip balm kifejezés. :) A baby girl árnyalat van meg és azt kell hogy mondjam, tetszik! Diszkrét, csillogó szín, és egész kellemes hidratálás. Kár, hogy nem vettem meg a többi árnyalatot. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

nius

2017. március 1.

Ajakápoló mániásként naná, hogy ki kellett próbáljam. Egy rózsaszínes, kissé mályvás színű van meg. Olyan my lips but better-színű, elképesztően természetes, de ápolt kinézetet ad az ajkaknak. Mondjuk nálam télen sincs nagy ajak-probléma, hiszen kenem, ha kell, ha nem. :) De valóban természetes a hatása, és az olcsóságához képest még egészen jól tartja is magát. Persze ne képzljük el, hogy egypacalpörkölt-lakoma és csókcsata után mozdulatlanul a helyén marad, de egy sima, rohangálós napon teljesen jól ápol és eltakar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

tátombák

2017. február 12.

Baby girl (01 -babarózsaszín, de alig látszik a színe) és Little miss rosie (02 -annyira bőrközeli, hogy csak óvatos színt ad az ajkaknak, viszont elég pigmentált, és látványos, ha kimegyek vele az ajkaim vonalán).
Egy az egyben a Sheer and Shine rúzsokra emlékeztet. Szerintem nem hidratál jobban, mint azok, pigmentáltságuk, illatuk teljesen ugyanolyan. Kiszerelése annyiban nem tetszik, hogy amíg nem kopik le a hegye, addig nagyon kell vigyázni a kupakkal. Zsebben nem a legjobb ötlet tárolni, nekem megolvadt egy icipicit.
Kifutó termékként nagyon jó vétel volt, kicsit már bánom is, hogy nem vettem többet, mert a 2,5 g kiszerelése kisebb mint egy rúzsnak, és gyorsan el fogom őket kenegetni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Cukkedli

2017. február 12.

Szép színe és szuperfini illata van. Nagyon szép része ez egy sminknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Szép színe és szuperfini illata van. Nagyon szép része ez egy sminknek.

Antioxidánsok: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).