Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, az összetevőket feltöltötte: notpublic.bonnie, Módosítva: 2016. augusztus 16.

A többfunkciós spirál most még feketébb, mint valaha! Továbbfejlesztett keféjével és szénfekete pigmenteket tartalmazó speciális textúrájával még dúsabb, még hosszabb és még íveltebb mélyfekete pillákat varázsol!

Brigcso

2015. május 24.

Ajándékba kaptam, ráadásul apukámtól, így kicsit féltem tőle, de nagyon szép dús hatást sikerült vele elérnem. A hátránya, hogy tényleg hamar kopik, bár nekem nem lesz a szemem alatt fekete elmosódás, olyan, mintha egy része csak leperegne az éterbe a nap során. Az ára alacsony, így a négy csillagot megadom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

pottpanni

2015. május 15.

Kiárusításon vettem, mondván 300 Ft-ért megért egy próbát...Nem ajánlom. Felkenve nagyon szép hosszú pillákat csinál, majd fél-egy óra múlva nagy fekete karikák a szem alatt. Többször nekifutottam, de mindig ez volt az eredmény, ilyen durván elkenődő szempillaspirállal még nem találkoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 15.

tátombák

2015. január 20.

Update:
Engem megnyert ez a spirál. Nagyon szépen hosszabbít, ilyet egyik spirálom sem csinált még! Biztos hozok még haza 1-et, vagy 2-t... Természetesen kiegészítem 5 *ra

Elkezdődött a kifuttatás! :)
Mostanában duci spirált használok, duci kefével, duci tubusban, így nagyon furcsa, hogy ennek hosszú vékony pálcika keféje van. A legutóbb kifuttatott narancssárga multi action után, ami a legrosszabb spirálom, kellemes meglepetés volt. 1 rétegben is látszik, hosszabbít, és göndörít is. 2 rétegben egész látványos, a pici kefe könnyen eléri az alsó pillasort is. Volt már ennél sokkal jobb spirálom is, de 350 forintért nagyon megérte :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Update:

Elkezdődött a kifuttatás! :)

wijen

2014. december 5.

Nagyon nagyon kerestem egy jó szempillaspirált. A színével kapcsolatban nem tudom, hogy feketébb e mint más spirál mert alapból feketék a szempilláim és eddig minden spirálom ugyanolyan színű volt rajta :D a keféje nagyon jó, szépen ível és elválasztja a pillákat, viszont szerintem nem igazán dúsít. A festék állaga kicsit mintha sűrűbb lenne a többinél, Lemosni kicsit macerás de összességében egy jó kis spirál ez, jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

zsebboszi

2014. október 29.

A spirált azért választottam, mert megfigyetem, hogy az Essence szempillaspirál-alapjában található kefe nagyon szépen viszi fel a terméket, és szerettem volna egy fekete spirált is, aminek hasonló keféje van. Hát így esett a választásom erre a szempillaspirálra, és ebből a szempontból tényleg nem is csalódtam benne, a termékfelvétel valóban egyenletes.
A pillákat szebbé varázsolja, de extrém dúsítást vagy hosszabbítást ne várjunk tőle.
Mivel nem használtam a spirál sima black testvérét, így nem tudom megítélni, hogy feketébb-e nála, ám a többi spirálomhoz hasonlítva nem tűnik sötétebbnek a festék színe.
Két negatív dolgot tapasztaltam vele kapcsolatban. Az egyik a mások által is említett pergés (emlékeim szerint én már az első néhány használatnál is tapasztaltam), ezért semmiképp sem ajánlanám napi 8 órára, mert az ember lánya könnyen végezheti a nap végére egy fekete "árnyékkal" a szeme alatt. Egyébként egy délutáni sétára, shoppingolásra tökéletes. :) A másik, amit észrevettem, hogy alig két hónap után a festék állaga eléggé besűrűsödött - konkrétan az a benyomásom, hogy beszáradt. Jó hír viszont, hogy a termék még ennekellénre is felvihető.
A festékre egy 3-ast adnék, a kefére viszont 5-öst - ha elfogy, tuti, hogy a kefét megtartom! Szóval összességében nálam ez a spirál 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

kireka

2014. október 24.

Szép fekete de nekem kicsi a kefe, jobban szeretem ha több festéket vesz fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 24.

Szép fekete de nekem kicsi a kefe, jobban szeretem ha több festéket vesz fel.

Pocak

2014. augusztus 4.

Nagyon szeretem a keféjét számomra könnyű vele dolgozni. Szép szempillákat csinál és tartós. Nem rég óta használom szóval még reménykedek, hogy lesznek jobb végeredmények. Az első használatnál kicsit összetapasztotta a pilláim és csomós hatás volt. Nem először veszem észre, hogy amikor essence szempilla spirált veszek olyan mintha már beszáradva venném...minden esetre kezdek beleedződni és kezd egyre jobb lenni a végeredmény. Összességben szeretem, tartós és baráti áron hozzá lehet jutni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Oraculum

2014. május 8.

Túl nagy volt a keféje, de egyébként tartós és szép fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Túl nagy volt a keféje, de egyébként tartós és szép fekete.

saethara

2013. november 6.

Ugyanazt csinálta, mint az I love extreme spirál, csak kevésbé lett pókláb hatású tőle a szempillám /de sajnos ettől még szintúgy darabos/. Ugyanúgy nagyon összeragaszt és pár óra után pereg is rendesen : ( Az biztos, hogy nagyon fekete, de ezen túl se nem nagyon hosszít, se nem nagyon dúsít.
Azt hiszem lassacskán feladom az essence spirál kísérleteim : D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Azt hiszem lassacskán feladom az essence spirál kísérleteim : D

Ophelia

2013. január 23.

Nem rossz, bár az extra feketeséget nem annyira értem, ettől eltekintve rendben van. Kicsit talán összeragasztja a pillákat, de ha időben nekiesek a szempillafésűvel, szép a végeredmény. De újravenni nem fogom, biztosan van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate