Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sz.zsuzsi1981, Módosítva: 2015. szeptember 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

4 az 1-ben arclemosó krém:

• mélytisztító
  • finomítja a pórusokat
  • hidratál
  • szappanmentes

Az új 4 az 1-ben arclemosó krém igazán univerzális. Hatékonyan tisztítja az arcbőrt és a pórusokat, hidratál és hosszantartó matt hatást eredményez. Speciális textúrájának köszönhetően az új lemosó krém egyben peeling, maszk és krém. Értékes gránátalma- és bambuszkivonata a napi arctisztító rituálét egy szuper programmá varázsolja.

carolinett33

2016. október 11.

hát ez nekem nagyon nagy kedvenc volt pedig! én arclemosónak használtam, és most, hogy mondjátok kicsit tényleg csípett de én rögtön öblítettem is le, szóval nem igazán zavart. viszont nem szárított, én úgy éreztem jót tesz a bőrömnek. ha még gyártanák és nem lenne parabénes, használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Kori

2015. június 10.

Nővéremtől kaptam ajándékba, de első használat után vissza is adtam neki, azonban sajnos ő sem tudta használni, pedig teljesen más a bőrtípusa. Az állaga nagyon fura, olyan zselés-habos trutyi, az illata pedig nagyon mű. Felvitel után nagyjából 1 perccel marni, égetni kezdte az arcbőrömet, gyorsan le is mostam. Maga utána piros, tapadós, mégis kiszárított bőrt hagyott. Hamarosan a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

csevelin96

2013. szeptember 8.

Hetente 1x használom maszkként, nekem bőven elég, mert tényleg csíp használat közben és utána kipirosodik az arcom, de ez elmúlik, kenek rá egy kis hidratálót és utána jó puha a bőröm:) Az állaga számomra fura, kicsit sűrűbb, mint azt megszoktam hasonló termékeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Ppanka

2013. április 7.

Én maszkként szoktam használni van amikor mindennap de nekem nem szárította a bőröm.
Csípni csíp,de nem kell tőle megijedni ezt csak azt bizonyítja h hatásos
Maszk formában hatásosabb mint lemosónak,összehúzza a pórusokat mélyen tisztít,puha és tiszta lesz utána az arcom
Tökéletes termék

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 7.

Csípni csíp,de nem kell tőle megijedni ezt csak azt bizonyítja h hatásos
Tökéletes termék

Frida

2013. április 4.

Nagyon jó ez a lemosó! Tényleg azt nyújtja, amit ígér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Nagyon jó ez a lemosó! Tényleg azt nyújtja, amit ígér!

lau0502

2013. március 9.

Nem sok pozitívumot tudok mondani erről a termékről. Arctisztítóként semmi extra, de nem mondanám, hogy bármilyen mélytisztító vagy pórusfinomító hatása lenne. Egyszer tettem fel arcmaszkként, hát nem volt túl jó ötlet. Feltettem az arcomra és pár perc után csípni kezdett egy kicsit, aztán nagyon. Végül amikor lemostam az egész arcom totál piros volt. Radírozásra is alkalmatlan. Számomra ez a termék teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 9.

Black Fairy

2013. március 3.

Első használatnál kicsit irritált, de nagyon fincsi az illata, és tökéletesen ellátja a feladatát...nagyon szép tisztának tűnt utána a bőröm...én maszkként használtam...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 3.

yebu

2012. június 18.

Nekem nagyon tetszik az illata, célnak tökéletesen megfelelt!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Nekem nagyon tetszik az illata, célnak tökéletesen megfelelt!:D

kisviol

2012. május 13.

Nekem bevált, heti egy alkalommal használom. Használat után tiszta a bőröm és olyan selymes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

black_cico

2012. március 19.

borzalmas, pedig alapvetően szeretem az essence termékeit, viszont ez egyáltalán nem tisztít, mikor utána tonikozok, mindenféle sminkmaradvány marad a vattakorongon... és még sorolhatnám a negatívumokat, utána enyhén ragadós tapintású lett a bőröm az a sok peelinges dolog benne meg össze kaparja az arcom... tré :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Glycerin, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)