Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: mercivagyok, Módosítva: 2014. szeptember 13.

A prkatikus pirosító stick-kel szuper könnyű felidézni az üde arcbőrt- akkor is ha úton vagy. A selymes formula porszerű textúrával könnyen használható, és ujjaid segítségével könnyen keverhető.

3 árnyalatban kapható.

Maniac

2020. január 15.

Egy kiárusításon vettem, kár lett volna 100 Ft-ért otthagyni. Zsírosabb állaga van, ezért nehéz szépen eldolgozni, de szép színe van (Miss Peachy).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

sailorluna

2018. augusztus 15.

praktikus a kiszerelése, de nem könnyű eldolgozni, nem mindegyik alapozóval lesz szép. kicsit zsírosabb, mint kellene, ragacsos marad a felülete, nem "épül" be, mint az általam eddig próbált pirosító stickek. a színe szép, viszont nem lett a kedvencem, nem nagyon használom, és bár nem volt olyan drága, nem érte meg a teljes árát, mert nem nagy szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Runway

2015. szeptember 10.

Egy kiárusításon jutottam hozzá a bronzos árnyalathoz, úgy gondoltam, pár száz forintot megér. A stickes kiszerelés nagyon tetszik, maga a termék sem rossz. Könnyű felvinni, eléggé krémes, pillanatok alatt eldolgozható az arcon és nem is ragad. Viszont a tartóssága nem valami kiemelkedő, fixáló púderrel is csak 3-4 óráig bírja, továbbá elég gyorsan is fogy, nálam 1 hónapig se tartott. Nem is bánom, mert már kezdte irritálni a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Matilda

2014. október 27.

A barackos szín van meg nekem, a másik kettő annyi nem tetszik. Nagyon jó az illata, állaga, könnyen eldolgozható és szépen belesimul a bőrbe. Szájra is kenem néha, nagyon szeretem, gyönyörű szín! Kiárusításon tartalékot is vettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Jossie

2014. szeptember 18.

A rózsaszínes árnyalatot szereztem be kiárusításban. Egyszerű, praktikus, könnyen eldolgozható, kellemes színű, azonban nem túl tartós, és mintha nem is igazán látszódna a BB krémemen, ellenben a kezemen lévő próba sokkal tovább megmaradt, és sokkal élénkebb színe volt. Mindettől függetlenül meglepően jó termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

candus

2014. szeptember 17.

A Miss Peachy árnyalatot vettem meg a szortiment frissítéskor. Személy szerint én szeretem használni, mert könnyen el lehet dolgozni, építhető és a kezdő kezek sem tudnak vele túlzásba esni. Tetszik ez a stick -es pirosító dolog, sokkal természetesebb hatást lehet vele elérni, mint a poros verziókkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

orsolya721@gmail.com

2014. szeptember 12.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve,bár igaz,hogy idáig még nem sok pirosítóm volt,de azért próbálok reálisan véleményt alkotni. Én a barackos színben vettem,akciósan. Teljesen rendben van friss,üde,fiatalos. Az állaga vagy jobban mondva az ahogy az arcon kicsit "fénylő" hatást kelt ez az egyetlen negatívum. De egyébként megéri az árát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

ingrid0411

2014. augusztus 21.

Én is akciósan vettem a barackos árnyalatot. Nekem nagyon tartós bár fölé mindig rakok por állagú pirosítót. Féltem hogy ragacsos lesz de szerencsére nem az. Én nagyon megszerettem. Ha elfogy biztos keresek majd hasonlót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

kalmaniki

2014. augusztus 20.

A barackos árnyalatot szereztem be a kiárusítás alkalmával, nagyon tetszik a színe, ez az első krémes pirosítóm. Az ujjbegyeim segítségével szoktam eloszlatni, gyors, praktikus, viszont nem túl tartós és szükséges a púder használata hozzá. Így 350 Ft-ért megérte kipróbálni, de a teljes árát nem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Lovemakeup

2014. augusztus 11.

Mivel kifutó termék, így 350ft-ért láttam a Rossmannban. Szükségem volt pirosítóra, hát megvettem. Én meg vagyok vele elégedve, nem a legtartósabb, de tényleg könnyű újra erősíteni rajta. Ha még látok valahol, akkor biztos veszek belőle, mert ennyiért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Silica Dimethyl Silylate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Cinnamyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben