Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. március 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakk már 40 másodpercen belül megszárad, így a körmök színe mindig összhangban lehet az aktuális öltözékkel!

6 árnyalatban kapható

Ár: 1500ft az ár a postán maradó költségét már tartalmazza , Eladó: hedera97
Állapot: újak, Helyszín: --, fizetés: banki utalás,postával küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Renita144

2021. december 30.

Nagyon elégedett voltam ezzel a körömlakkal. Alap- és fedőlakkot is használtam mellé, így egy réteg is bőven elég volt. Hátrány: nagyon kevés szín érhető el a termékből (piros, bordó, rózsaszín és egy sötétebb árnyalatú lila).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

danyadi77

2021. december 21.

Azt hiszem, a képen levő piros van meg. Nekem bejött. Mostanában még erre a gyors száradású lakkozásra sincs időm, ezért maximálisan előnyben részesítem az ilyen lakkokat. Szépen terült, nem volt nehéz használni és bírt annyit, mint más hasonló kategóriájú lakk. Sokat számít szerintem, hogy milyen és mennyi alap van alatta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 21.

HRenata

2021. november 8.

A 05-ös lila színű van meg. Nagyon szép mély lila szín, és nem barnás vagy bordós lila, hanem végre csak lila :) ez az amit kerestem. Egy rétegben is fed, de én minden lakkot két rétegben viszek fel. Valóban gyorsan szárad, de azért azt én nem tapasztaltam, hogy màr felvitel közben megszárad és ne lehetne szépen felvinni. Szépen terül, az ecset az a széles fajta, amivel számomra legalábbis könnyebb lakkozni.
Tartósság. Én minden manikűrt alap-és fedőlakkal készítek, és a jó minőségű alapon és fedőn múlik leginkább, hogy a mű mennyire lesz tartós. Semmilyen lakktól nem várom el, hogy csupasz körömre egy rétegben rákenve tartós legyen... még ha ezzel a marketingszöveggel próbálják is eladni. És ha ezt várnám, akkor minden lakkot 0 csillagra értékelhetnék. Megvan a befutó alap- és fedőlakkom, amivel az összes lakkozás gond nélkül tart egy hétig tökéletes állapotban, essence, catrice vagy avonos lakkokkal. Amit egy színes lakktól várok az a széles szìnválaszték, jó fedőképesség, gyors száradás és kedvező ár, ez a lakk hozza ezeket, így jár a max csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 8.

Nyuszikaaah

2021. augusztus 6.

Annyira gyorsan szárad, hogy számomra szinte lehetetlenség szépen kenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Annyira gyorsan szárad, hogy számomra szinte lehetetlenség szépen kenni

viewxy

2021. augusztus 6.

Hú hát ez olyan gyorsan szárad hogy én nem tudok olyan gyorsan festeni. Pedig a rutin megvan, 3 csíkból meg szokott lenni,de ennél már az utolsó csík ragad, kenődik.

A cherry on the run, cseresznye piros van meg, szép színű nagyon. Jobb kezemen lekopott a vége egy nap alatt, balon nem látni semmi hibát. Egy réteg is elég ha valaki siet, két rétegben szebb és az is hamar megszárad. Ilyen extra gyors, SOS lakknak jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

birdnerd

2021. július 31.

Rózsaszín (blush rush) árnyalatban van meg. Annyira hamar szárad, hogy felkenés közben szinte egyre sűrűsödik. 2 rétegben szép, én fedőlakkot is használok rá, így kb. 3 napig fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

explicitcherry

2021. július 13.

Rózsaszín árnyalatban van meg. Két rétegben kellett felvinnem, hogy egyáltalán kinézzen valahogy... és egy nap alatt lekopott. Borzalmas.. sajnos az Essence körömlakkokkal nagyon sokszor megjárom.. ezek után szerintem nekem felejtős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Black Fairy

2021. június 23.

40 másodperc alatt megszárad? Igen.
2 rétegben csodásan fed? Igen.
Fent marad egy napnál tovább? Nem...
Nem tudom, hogy a körmeimmel van-e baj de három szín van meg (a két pirosas meg a lila) és egyik se élte túl az első napot se, pedig nem csináltam SEMMIT...Feltételezem ez arra jó, hogyha tényleg csak (naponta) a ruhádhoz akarod igazítani a körmeidet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

40 másodperc alatt megszárad? Igen.
2 rétegben csodásan fed? Igen.
Fent marad egy napnál tovább? Nem...

Ophelia

2021. június 21.

Rózsaszín árnyalatban vettem meg, a gyors száradás ígéretével, sokszor az időhiány akadályoz meg a körömlakkozásban. Ez a kis lakk valóban pillanatok alatt szárad. Nekem két réteg kellett a szép fedéshez. Alapozó lakk nem ártott volna előtte, mert két réteg alatt is látszik, hogy nem makulátlanul egyenletes a körmöm felszíne, de ennek ellenére nekem tetszik a végeredmény, nem az az átütő fényes géllakkos hatás, inkább természetes. Most 3 napja van a körmömön, az egész hétvégét szépen kibírta, a mai házimunka már kifogott rajta, de összességében elégedett vagyok, hozza, amit ígér, plusz nagyon olcsó. Sokkal drágábban vettem már nagyon gyatra lakkokat, úgyhogy ez szuper, a sötétlilával is szemezek, de lehetne bővebb a színválaszték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

vvv

2021. május 25.

A Ready Steady Red-be beleszerettem, pedig akkor még csak sejtettem, mennyire csodás színe van.
Két réteg kell hozzá, hogy jól kijöjjön a szín.

De: semennyire sem tartós! Néhány rossz mozdulat - még csak nem is mosogatás - és kész.
Szomorú vagyok, mert imádhatnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 25.

Két réteg kell hozzá, hogy jól kijöjjön a szín.

Szomorú vagyok, mert imádhatnám.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Mannitol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.