Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Kielégíti a fiatal bőr szükségleteit. A könnyű textúrájú fekete iszapot tartalmazó primer mattítja a bőrt és láthatóan finomítja a pórusokat.

• légies, könnyű textúra
  • mattít és minimalizálja a pórusokat
  • fekete iszap a matt hatásért

Easy Come Easy Go

2020. augusztus 13.

Én csak pozitívat tudok mondani erről a termékről. Nagyon kellemes az arcbőrömnek, én a hidratáló krém után, alapozó alá viszem fel. Egész nap tartós tőle a smink, nem csillog át a honlokom még a nap végére sem. Plusz észrevehetően szebb tőle az arcom. Nem tudom, hogy egy pattanásos, aknés bőrt rendbetesz-e, kétlem, de az én vegyes/kombinált bőrömnek teljesen megfelelő. Mindemellett még pénztárcabarát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

tara95

2020. július 18.

Szerencsére nekem nagyon tetszik az illata és amire vettem, arra tökéletes: picit feltölti a mosoly-ráncaim és a nózin a pórusokat. Semmi panaszom nincs rá, olcsó, nem okozott irritációt, bár egész arcra biztosan sok lenne.

up: hosszú távon ettől is kipattogtam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

up: hosszú távon ettől is kipattogtam...

KisTigris

2020. július 17.

Hiába használom, ugyan úgy tocsog a homlokom a zsírtól. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Hiába használom, ugyan úgy tocsog a homlokom a zsírtól. :(

Bozizu

2020. június 29.

Nekem sajnos csalódás. Akárhogy próbálom, nekem se nem mattít, se nem csökkenti a pórusaimat. Mintha rajtam se lenne, nem csinál semmit a bőrömmel. Kár volt megvennem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

ailenrokzs

2020. június 15.

Eléggé zsíros a bőröm. Annyira, hogy ha reggel sminkelek, 2-3 órán belül már átfényesedik a homlokom. Sokféle terméket kipróbáltam, de nagyon semmi semmi sem segített. Ez az első olyan primer, aminek tényleg jelentős hatása van a bőrömön. Csak a zsíros területekre teszek és minimális mennyiséget. Délben még teljesen ok a bőröm, hazamenetel előtt szoktam kicsit púderezni, ha ezt használom. Pár hete része a reggeli rutinnak, nem okozott semmi problémát nekem. Az ára is teljesen jó, úgyhogy engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 15.

Zerneboch

2020. június 14.

Nem tudom mit várjak egy primertől, mert ez volt az első, ám a sminket jól tartja, a pórusokat jól fedi, és egészen kevés is elég belőle. Az illata nekem tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Petra0408

2020. április 28.

A pórusokkal nem tesz csodát, de mattítani mattít. Nekem tetszik az illata. Catrice HD Liquid Coverage alapozóval használom, egy minimálisan szárítanak így egyben, szóval zsíros bőrre ajánlom ebben kombóban mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

totoroflora

Korcsoport: < 18
2020. április 6.

Én nagyon szerettem. Ez volt az első primerem. Sokat használtam,jól bírta. Nincsenek tág pórusaim, azon nem is tudott segíteni, nem tudom mattította-e a bőrömet, de szerintem igen. Általában smink nélkül használtam, de sminkkel is megállja a helyét. Nekem nagyon tetszik az illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 6.

DistressedMaszat

2020. március 8.

Nagyjából tényleg csökkenti a pórusokat és mattít. Egy borsónyi elég belőle, az előző primeremből kevesebb is elég volt, de ez is jó. Engem egyszerűen nagyon zavar az illata, nem tetszik, az első használt után majdnem el is adtam miatta, de jó a termék és próbálom megszokni a szagát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 8.

akitty

2019. október 13.

Olyan szinten pattanásos lett tole az arcbőröm, h hetekkel kesobb multak csak el, "hala" ennek a termeknek, ujra éltem a kamasz korszakomat..👎 catrice primert is próbáltam, annal is ugyanaz a hatas..pattanások egymas hegyén hatan...ezeket a primereket nem nekem találták ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Felületi hártya képző anyag.

"Fuller’s Earth"-nek nevezik. A bentonithoz hasonló, szürkés-zöld színű agyag, melyet más agyag fajtákhoz hasonlóan zsír és olaj felszívó tulajdonsága miatt valamint sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban. Szárító hatással van a bőrre, így ez egy a zsíros bőr számára hasznos összetevő.