Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Kielégíti a fiatal bőr szükségleteit. A könnyű textúrájú fekete iszapot tartalmazó primer mattítja a bőrt és láthatóan finomítja a pórusokat.

• légies, könnyű textúra
  • mattít és minimalizálja a pórusokat
  • fekete iszap a matt hatásért

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lajoslilla253

2022. október 6.

Többször újra vettem már. Szépen mattít, a pórusok nem lesznek kisebbek, de van egy erdekes matt de e mellett ragacsos érzete, mintha magába szívná az alapozót. Nekem bejött, de mostanában nem találom egy rossmanban sem, pedig ennyi pénzért ajándék volt, hisz a kiszerelése is sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 6.

tabitimi

2022. szeptember 6.

Olcsó és hasznos, az én bőröm csak ezt fogadja el. 3 éve használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Próbáltam drágábbakat is, de azok nem váltak be. Az első 1-2 hétben nem vártam csodát, néhány óráig matt volt a bőröm, de utána elkezdett fényleni, a nap végére (8 óra irodai meló után) már tiszta zsíros volt a fejem. De kivártam, elhasználtam az első tubust és azon kaptam magam hogy vettem egy újabbat. Ahogy telt az idő, a tág pórusaim összehúzódtak, kevesebb faggyút termelt a bőröm, a mattító hatás egyre tovább és tovább tartott. Most már ott tart az arcbőröm, hogy ha egy hétig egyáltalán nem használom (mert mondjuk nem tudok hozzájutni), akkor megjelennek a ragyák és addig tiszta pattanásos vagyok, amíg újra el nem kezdem ezt a krémet használni. Sminket az elején használtam, szintén olcsóbb termékeket, de nem okoztak gondot egymásnak, nem volt szemcsésedés, csomósodás. Egy hónap után annyira rendbe rakta a bőrömet ez a cucc, hogy azóta (majdnem 3 éve) már nem is használok sminket, csak ezt kenem fel reggelente.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 6.

TBianka

2022. június 2.

Hát nem is tudom... Elhasználgattam nagyjából amikor eszembe jutott, de amikor erre sminkeltem se éreztem nagyon, hogy sokkal tartósabb lenne, se szebb hatást nem értem el vele szóval kihagyható lett volna az életemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

Csutak

2022. március 9.

Meglepődtem a szürke színén és az erős illatán, de aztán mindkettő el is múlt, ahogy eldolgoztam a bőrömön. A pórusokkal nem sok mindent kezdett, talán egy kevéskét, ha halványította, de nekem amúgy is a mattítás a fontosabb. Úgy-ahogy azt is megoldotta, a szokásos helyen, az orromon nem tudott segíteni, a nap végére így is csúszkált rajta a szemüveg. De hétköznapra azért jó lesz, az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

mlexa

2022. február 24.

Egy egyszerű mattító primer, túl sokat nem kell várni tőle. A mattító hatása pár órán át kitart, de utána ezzel is átfénylik a bőr. Nem mindegyik alapozóval jön ki jól, valamelyikkel csúnya, kukacos lesz. Az illata elég erős, de ez engem nem szokott zavarni. A szürke színe viszont meglepett. Könnyen el lehet oszlatni, selymes tapintású lesz a bőr tőle. Viszont a pórusokkal az ég világon semmit sem csinál. Szóval ha ez miatt venné meg valaki, ne tegye, mert csalódni fog. Olcsó termék, egynek elment, de újravenni nem fogom. Tovább keresem a tökéletes primert.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

TimyeK

2021. november 7.

Zsíros a bőröm és kicsit tágak a pórusaim. Púderezni utálok, nem is találok olyan púdert, ami megfelelő lenne számomra. Van egy professzionális primerem, ami igen drága, épp ezért csak alkalmakra használom. Ez mindennapos használatra vettem. Azt vettem észre, hogy néha mintha csomósodna, de ha jól eldolgozom, akkor beissza a bőröm. Picit bársonyosabb hatású rajta az alapozó, és késlelteti a sminket átzsírosodását. Az illata-állaga egyébként számomra nem zavaró, nem csodaszer, nem is vártam ezt tőle, de a dolgozós mindennapokra a célnak megfelel. Problémát nem okozott a bőrömnek, az ára verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

Lina14

2021. október 16.

az állaga jó, de kitt megf is áll a dolog, a szaga nagyon zavaró, nem igazán csinálja, amire reklámozzák, és eltömítette a pórusaim

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

rosiecheecks

2021. szeptember 14.

valamennyire mattit, de osszecsomosodik a naptejjel...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

valamennyire mattit, de osszecsomosodik a naptejjel...

gen0

2021. március 24.

Amikor felkenem minden szuper. De ha rákanek alapozót, azzal együtt morzsolódik. Kuka

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Easy Come Easy Go

2020. november 27.

Update: kuka. Rengeteg mitesszerem lett tőle, főleg az orromon.

Én csak pozitívat tudok mondani erről a termékről. Nagyon kellemes az arcbőrömnek, én a hidratáló krém után, alapozó alá viszem fel. Egész nap tartós tőle a smink, nem csillog át a honlokom még a nap végére sem. Plusz észrevehetően szebb tőle az arcom. Nem tudom, hogy egy pattanásos, aknés bőrt rendbetesz-e, kétlem, de az én vegyes/kombinált bőrömnek teljesen megfelelő. Mindemellett még pénztárcabarát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Update: kuka. Rengeteg mitesszerem lett tőle, főleg az orromon.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Felületi hártya képző anyag.

"Fuller’s Earth"-nek nevezik. A bentonithoz hasonló, szürkés-zöld színű agyag, melyet más agyag fajtákhoz hasonlóan zsír és olaj felszívó tulajdonsága miatt valamint sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban. Szárító hatással van a bőrre, így ez egy a zsíros bőr számára hasznos összetevő.