Essence

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 11.

Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A zöld agyagot tartalmazó primer ideális a bőrpír korrigálására. A könnyű textúra segít elfedni a piros területeket és láthatóan csökkenti a pórusok méretét.

Ár: 800 ft , Eladó: nkriszti
Állapot: Új, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes átvétel, banki utalás

SabMon

2019. július 22.

Rozaceàs bőrre fejlesztették ki, és akinek nem ilyen a bőre az nem érzékelheti a vàltozàst, de nekem, mivel ezzel a bőrhibàval küzdök, egyszerűen megvàltàs. Enyhíti a pirossàgot, mattít, csökkenti a pórusok nagysàgàt, egységesebb bőrképet nyújt, és tartósabbà teszi az alapozót. Teszi ezt úgy, hogy màs pirosodàs csökkentő krémmel ellentétben (ahol túltoljàk a semlegesítő zöld pigmenteket, úgy hogy minimum egy Marslakó is megírigyelhetnè a “look”-ot), ez épphogy csak elfedi a hajszàlereket, de nem leszek tőle sàpadt. Nem tudnék meglenni nélküle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

lauraaaa

2019. január 12.

Nyáron használtam, de eltűnt és azóta se láttam egy drogériában sem. Nem egy csoda cucc, első primerem volt, pórusokkal nincsenek mondjuk gondjaim, szóval erről a részről nem tudok írni, de nagyon jó illata van, zöldes színű, ami elvileg elveszi a pirosságot, és jól néz ki a smink alatt. Ennyi pénzért nekem megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Pinki

2019. január 7.

Ausztriában vettem, itthon nem láttam, még. Nekem olyan semmilyen. Nem veszek észre a használator semmi változást. Az alapozó finise sem változik, pedig már próbáltam többfélével, mintha nem használnék semmit. Sajnos nekem nem jött be, pedig jó lett volna ilyen olcsón egy jó primer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Felületi hártya képző anyag.

Kaolin 0 0