Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2017. június 19.

Alapozó könnyed textúrájával és természetes hatással

• megbízhatóan kiegyenlíti a bőr egyenetlenségeit
  • visszafogott matt finist biztosít
  • a folyékony formula gyönyörűen kenhető a bőrön anélkül, hogy maszk hatást okozna

3 árnyalatban kapható

ariiratku

2017. december 7.

Tetszik a pumpás megoldás. A legvilágosabb árnyalat / 10 Pure beige / áll a legközelebb a bőrszínemhez, de kicsit így is sötétebb, télire már érdekesen mutatna az arcomon. Pár óra után kifejezetten a T-zónámban átfénylik. A fedése se a legjobb, a kisebb bőrhibákra is szükséges egy kis plusz korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

hnikolett

2017. január 28.

Szerencse hogy csak 350 forint volt. Nekem semmit nem ér, semmi fedése. 10-es "pure beige" árnyalatot vettem meg. Én nem érzem büdösnek, nekem olyan erős púder illatú. Azoknak ajánlom akiknek amúgy semmi hiba nincs az arcukon, de szeretnének mégis alapozót bb krém helyett:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

agnesjarabek

2017. január 22.

A leározásokon sikerült beszereznem a 20-as árnyalatban. Egyszerűen borzasztó, nagyon büdös nem tudom mitol(lehet megromlott)
De felekenem az arcomra és néha megcsap a szaga. Eddig 1x viseltem de tuti kuka.
A fedése jo lenne, ha nem fedne sárgásan és nem emelné ki a száradt részeket.
Amint felkenem az arcomra pár percen belűl bebarnul.
Nagyon rossz semmiképp sem ajánlom.
Meg jo hogy csak 350ft volt annyit se er, nem hogy az eredeti árát ami 1399ft körűl van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 22.

A fedése jo lenne, ha nem fedne sárgásan és nem emelné ki a száradt részeket.
Amint felkenem az arcomra pár percen belűl bebarnul.
Nagyon rossz semmiképp sem ajánlom.

LuckyGirl

2017. január 7.

Borzalmas! Sárgás a színe és sötétre szárad. Foltokban kopik le. Nem tart sokáig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Powderpuff Girl

2016. november 16.

A csomagolása, ára jó, az alapozó állaga kissé híg, számomra az illata nem kellemetlen. Az ígért matt finisht nem tudta biztosítani, de ez púderrel korrigálható volt. A fedése tényleg természetes, minimális, viszont nehéz volt felvinni mert foltos volt és foltokban is kopott le, kiemelve a bőröm szárazabb részeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

lorinchenci

2016. november 9.

Egyszerűen borzasztó! Nagy reményeket fűztem hozzá.. de ez mind elszállt,mikor először használtam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

scene14

2016. november 1.

Borzalmas ez az alapozó...Száraz részeket kiemeli,de a t vonalam meg hamar átfénylik..sárgás az összes árnyalat,az olcsó BB krémem is többet tud ennél..bőrfelszínemet sem egységesítette..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Loreleyyang

2016. október 24.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

A bőrőmőn kicsit zsírosnak éreztem , de jól fedett , igaz nem biztos , hogy újra meg venném talàn egy világosabb árnyalatban .

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Patrisah

2016. szeptember 28.

Szornyu.
Sokkal sotetebbre szarard mint az alap szine. Foltos is, szerintem nagyon nehezen lehet eldolgozni. Elhasznaltam, de nagyon nem szerettem. Az illata is irritalt engem. Ekkorat reg csalodtam egy alapozoban. Penzkidobas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Szornyu.

szilviakiralyno

2016. július 27.

Bevált, és elégedett vagyok. Nagyon nehezen találok megfelelő alapozót, ami kellemes is és jól is fed. Ez a termék valóban nem okoz maszk hatást, nem érzem úgy mintha egy gumiálarc feszítené a bőröm. Kellemes, viselése természetes, komfortos, kőpúderrel használva tökéletes nappali sminkhez is. Valóban könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.