Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Carmenessque, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. június 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ezt a krémes arclemosót használhatod napi arctisztításra és hámlasztó pakolásként is – a szennyeződéseknek nincs többé esélyük. Használatával eltüntetheted a mitesszereket, és megszüntetheted bőröd zsíros érzetét, tisztítod vele a pórusokat.

sailorluna

2018. augusztus 10.

jó pár éve használtam pakolásként, és nagyon jól frissített, felszívta a felesleges faggyút. hagyott egy kis fehér réteget, amit nem mindig tudtam lemosni. bulizás előtt szinte mindig feltettem, jól előkészítette az arcomat a sminkeléshez, szebben mutatott rajta minden. most ránézve az összetevőire, huh, nem a legszebb. bár akkoriban kb. minden kozmetikum így nézett ki. nem volt csodaszer, de én kedveltem, szerettem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

csillacica1995

2014. január 2.

olvastam a kommenteket de nem kell elfelejteni hogy ez a 14-20 közötti korosztálynak való termék
én 3 hónapja használom ez a 3.-adik tubus és nekem bevált de ez az arcradír önmagában nem elég mert mindenapos használatnál kiszáritja a bőrt én megvettem hozzá az Essence Pure Skin Anti-Shine Mattosító Zselés Krém-et és csodás a bőrom puha pattanásom nincs és simma az arcbőröm én Németoeszágban élek és ez a termék csúcs de ne felejtsük el hogy otthon mindenbe belepiszkálnak vettem otthon egy essence szájfényt majd ugyanazt itt kint is megvettem mind szinben mind minőségben hatalmas volt az eltérés....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

zity

2013. szeptember 1.

A pattanásokkal nem csinál semmit. Se több se kevesebb nem jött ki rajtam.
Radírozni sem radíroz, mert kevés a szemcse benne.
Lemosónak túl sűrű és nagyon nehéz lemosni.
Talán maszknak lehet használni... :S Nem fogom újra venni az tuti!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

A pattanásokkal nem csinál semmit. Se több se kevesebb nem jött ki rajtam.
Radírozni sem radíroz, mert kevés a szemcse benne.
Lemosónak túl sűrű és nagyon nehéz lemosni.
Talán maszknak lehet használni... :S Nem fogom újra venni az tuti!

v.bettike

2013. május 12.

Nagyon szerettem. Hűsített, a pórusaimat összehúzta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 12.

Nagyon szerettem. Hűsített, a pórusaimat összehúzta.

nikus23

2013. január 6.

Nekem nem volt, nagyon szaritotta az arcom es az illata sem tetszet, amikor lemostam olyan feher reteg volt az arcomon, az tuti hogy tobbet nem veszek belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 6.

lau0825

2012. december 14.

Amilyen sűrű az állaga, csak maszkként lehet alkalmazni. Radírozáshoz túl kevés szemcse van benne, azok sem érnek semmit. Lemosóként lehetetlen használni, alig lehet lemosni az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

kriszti.07

2012. december 2.

Imádom, iszonyú mennyiségű arctisztítót, és pattanástalanítót kipróbáltam már. Nekem ez jött eddig be a legjobban. Szerintem újraveszem, pedig még csak 1,5 hete használom, de nekem bejött mint arctisztító, maszk és arcradír.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

noxibaba

2012. május 31.

Számomra nagy csalódás. Sajnos semmit nem tesz a bőrömmel... Maszkként, ha felkenem.. kicsit marja.. Tűrhető és elviselhető. Lemosóként.. mintha, valami zsíros arckrémet kentem volna fel... Szemcséi nagyok és éppen, hogy van benne pár darab. Lemosni nagyon nehéz. Fehér réteg marad a bőrömön, zsíros a tapintása. Szerencsére nem drága termék, így annyira nem sajnálom, de azért jóval többet vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

surikilenka

2011. augusztus 21.

Kijöttek tőle a pattanásaim és az arcomat is irritálta (keratosis pilaris)...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

Kijöttek tőle a pattanásaim és az arcomat is irritálta (keratosis pilaris)...

mellesleg

2011. augusztus 21.

Akciósan vettem, de még így sem érte meg az árát. Túl durvák a szemcséi, és nekem marta a bőrömet, mikor felkentem. Mindennapi használatra semmiképp nem ajánlom, lehet, hogy pakolásként elmegy, bár én tuti nem bírnék ki sokat ilyen csípős fejjel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Zinc PCA

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.