Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyorsi, Módosítva: 2012. október 5.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ápol és eltakar egyszerre! ez az antibakteriális kőpúder pillanatok alatt elfedi a bőr tökéletlenségeit és matt, lágy és természetes eredményt hagy maga után.

3 árnyalatban kapható

Bzsofia0714

2017. április 12.

Nekem sajnos mégjobban kiszárította a bőrömet :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Nekem sajnos mégjobban kiszárította a bőrömet :((

gittus24

2014. augusztus 18.

Én is használtam alapozó nélkül, így azért annyira nem volt jó a fedése, de szépen mattított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Eperke0906

2013. november 20.

Sokáig használtam, és mindig megdicsértek ,hogy milyen szép a bőröm !Alapozót se tettem alá soha!Nagyon szerettem ,de egy ideje már nem találok sehol :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

zsoxcore

2013. szeptember 5.

04-es warm bronze (matt bronzosító) van meg, ami egy bronzosító. Én is tavaly augusztusban vettem meg a leárazáson. Csak nyáron kezdtem el használni, előtte nem is próbáltam bronzosítót, szóval nincs sok összehasonlítási alapom. Célnak tökéletesen megfelel, kellemes, lágy barna színe van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Kata lizator

2013. szeptember 3.

Nekem teljesen jól bevállt. A "transparent" típusa van meg nekem. Mattít, és enyhén fed. A T-vonalomban szoktam főleg használni, és egy nagyon minimálisat teszek fel az arcom többi részére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

ct

2013. szeptember 3.

Még tavaly év elején vettem kifutó termékként, 300 forintba került, annyit mindenképpen megért. A 'sand' árnyalat van meg, ami kicsit sárgás. Mivel használok mellette még 2 másik púdert is, így ebből másfél év után még mindig van egy kevés. Jól mattít, egyébként ecsettel viszem fel, úgy szépen eloszlatható és nem is kerül fel belőle sok a bőrömre. Pár óra után azért átfényesedik, illata egyébként nincs, ami jó.Nem tudom, hogy egyébként mennyibe került volna, de újravenném egy bizonyos értékhatárig (ha még gyártanák), ami kb. 800 ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

timcsike1989

2013. február 14.

Ha nincs kedvem szórakozni az alapozóval és társaival ezt szoktam csak simán feltenni. Jól mattit és nekem elfedi az apróbb bőrhibákat is. Ilyenkor mindig csak egy szivacsot használok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

katacita

2013. február 14.

A célnak teljesen megfelel, mondjuk nem használom állandóan, de eddig semmi gondom nem volt vele, megvenném újra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

oszibarack

2013. február 1.

olyan, mintha egy láthatatlan réteget vittem volna fel az arcomra. a rossz értelemben. tökéletes bőrön jól mutathat, ahol szinte semmi fedésre nincs szükség, de nekem nem vált be. lehet kevésbe kerül, de nagyjából annyit is ér. mattításra használtam, amire egyébként megfelelt, így el is fogyott, de akkor megfogadtam hogy soha többé.. ja és tényleg elég büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

szabiina

2013. február 1.

Nekem teljesen bevált. Csak ezt használom már egy ideje, a leárazásnál többet is vettem belőle. Az én bőrömre tökéletes, mivel nem kell túlzott fedés. Nem szárít, az arcbőröm matt tőle. Hajlamos vagyok pattanásokra, de ettől tényleg nem jöttek ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Zinc PCA, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.