Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2015. december 28.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Vigyázat: sugárzó, friss és egészséges arcbőr! Az antibakteriális kompakt púder mattít és elfedi a bőrhibákat, valamint eltűnteti a pirosságot. A clearderm komplex-ben található cink megcélozza a
pattanásokat és mitesszereket, így biztosítva mindig ragyogó és üde arcbőrt egész nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

3 árnyalatban kapható

Nyuszikaaah

2020. február 12.

Nekem nem tetszett. Pattanásos lettem tőle, és csillogott is a bőröm. A nude árnyalatot vettem, és mézsárga lett a végeredmény . Ki is dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

ReiraShiver

2018. január 1.

Én sem a hatása miatt vettem, egyszerűen csak nagyon bevált, mattított, elég volt egy réteg belőle, és a színe pont egyezett az arcoméval, meg se látszott hogy rajtam van szinte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Eszter88

2017. június 21.

Már nem használom, mert egyrészt szerintem ez tini holmi, másrészt már rég egy organikus bb krém mellett tettem le a voksom, de több évig is ezt vettem. Olcsó volt, gimi alatt a zsebpénzből erre futotta, és nagyon is megfelelt. Pattanástalanító hatást nem tapasztalatam, néha talán több hidratálót igényelt a bőröm, lehet, hogy a púder miatt, de összességében nekem csak jó emlékeim vannak róla. Azt mondjuk nem árt kiemelni, hogy rendesen sminkelni nem lehet vele, inkább csak arra alkalmas, hogy javítson az összképen napközben a suliban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Rommie77

2016. november 27.

Az összetevői miatt legszívesebben egy nagy 1-est adnék rá, tele van mérgekkel. Amúgy relatíve jól fed és tartós, de szerintem elég egészségtelen színt ad az arcbőrnek (én a Nude árnyalatban vettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

rocksolya

2016. július 4.

Szépen használható, de pl. az én arcbőröm bőröm húzódik tőle,ezért nemigazán használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

georginasz

2016. június 21.

Aránylag jól fed és mattit, a színe is jó. Nem olyan tartós púder 4-5 óra elteltével már alig marad az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

dnelli

2016. április 18.

Ez kb a harmadik púder, amit használok (eddig is mindig essence-m volt), azok közül ez a legjobb. Az árnyalatot nem találtam meg, nekem sárga lesz tőle az arcom, ha kicsit vastagabban viszem fel, ha pedig vékonyan, akkor nem igazán látszódik. Ennek ellenére nem rossz, használható, de ennél biztosan van jobb körülbelül ennyiért, szóval legközelebb mást veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Vanda234

2016. április 18.

Közepes se nem jó, és nem is annyira rossz.
Fedése gyenge de a pattanásokra jó,
vagy szem alatti korrektor fixálásra. 🤔😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Közepes se nem jó, és nem is annyira rossz.
Fedése gyenge de a pattanásokra jó,
vagy szem alatti korrektor fixálásra. 🤔😆

kukumaluthch

2016. április 15.

A Manhattan után ezt próbáltam ki, mert éppen nem volt az üzletben a jól bevált púderem, akkor már kinőttem a pattanásos korszakból, amikor ezt elkezdtem használni, nekem jól bevált, több pattanást nem hozott ki (még jó!), jól fed, viszont pár óra múlva már újra kellett púdereznem, mert teljesen elzsírosodott a bőröm, színben nekem sikerült megtalálni a megfelelő árnyalatot, a zsírosodás ellenére én négy csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

RCC

2016. március 31.

Pattanások ellen nem használ, nem mattít, nem fed. Sok hasznát nem látom. Mivel nekem egyáltalán nem jött be tesómnak akartam lepasszolni, de sikeresen össze is tört a táskámban. És ráadásul én még teljes áron vettem :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Zinc PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.