Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 13.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

NovErke

2019. február 1.

Nagyon sokszor újravettem, aztán egyszer nyáron nagyon lebarnultam és nem találtam megfelelőt az árnyalatai között. Akkor váltottam, de nem feledkeztem meg róla. Akkoriban nagyon sok pattanásos volt, amit a korrektor egész napra, megbízhatóan eltűntetett. A napokban szerettem volna újravenni de nem találtam, csak egy hasonló essence korrektort, de eddig úgy tűnik hogy az is nagyon jó.

NovErke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Baloghvivi

2018. december 19.

A legelso korrektorom.
Sokaig ujravettem, mig jobban bele nem tanultam a "sminkelesbe".
Szerintem nem segot semmit a pattanasokon.
Igazabol jol fed, de nagyon virit a fejen xd
Azt hiszem egy szin volt belole, es ez azert eleg gaz.
Eleg furcsa allaga van.
Azota en nem lattam, de nem is vennem mar meg.
Korrektorok helyett en a bb kremet, vagy alapozot (valami gyengebb fedesut) ajanlok.

Baloghvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

A legelso korrektorom.
Sokaig ujravettem, mig jobban bele nem tanultam a "sminkelesbe".
Szerintem nem segot semmit a pattanasokon.
Igazabol jol fed, de nagyon virit a fejen xd
Azt hiszem egy szin volt belole, es ez azert eleg gaz.
Eleg furcsa allaga van.
Azota en nem lattam, de nem is vennem mar meg.

w411f10wer

Korcsoport: < 18
2018. március 22.

Eléggé feltűnő, ha csak kis foltokban használjuk, az orromnál belemegy a kis barázdákba. Sajnos nekem még jobban kiemelte a bőrhibáimat.

w411f10wer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 22.

Nimir-ra

2014. április 18.

nekem az összes pattanástalanítós meg mindenféle olcsó korrektor közül ez vált be a legjossabn. tokéletes a színe a tartóssága az állaga és nem büdös mint pl az avoné. vagy a synergine.... én imádom!! ez a legeslegjobb!

Nimir-ra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

Silverfang

2012. július 23.

Szerintem nagyon jól fed, és tényleg jó a pattanásokra. Árához képest szuper, igaz, nekem ez az első korrektorom, de nekem megfelel.

Silverfang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Tigrisfog

2012. június 25.

Lehet, hogy egy leszek az ezerből, akinek ez a korrektor teljes valójában megfelelt. Magam sem vártam cirka 700 forintért csodát, de valami nagyon hasonló fogadott.
Olykor előbújó finomságaimra kenem körülbelül kora ősz óta, és most barnultam ki belőle. Így már kicsit sárgás, és körültekintőbben kell alkalmazni, ha mégis őt választom, de ez legyen a legnagyobb gond.
Nekem tökéletesen egybeolvadt az őszi-téli-tavaszi arcbőrömmel az, amit kiválasztottam. Az állaga az előtte használt magasabb kategóriáshoz képest sokkal jobb, puhább, krémesebb. Tartós, természetes fedést kaptam.
A legelején még mintha a szárító hatást is érzékeltem volna, de ez később lényegtelenné is vált, nem ezért nyúltam érte.
Nálam ez ötös!

Tigrisfog
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Nálam ez ötös!

fatime

2011. október 1.

Szeretem az Essence termékeket, de ez valami borzalmas.Nekem nem volt bajom a tartósságával ugyanis nem fedett semmit sem.

fatime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 1.

marek anett

2011. szeptember 17.

nem elég tartós az állaga sem tetszik nem veszem meg újra

marek anett
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

nem elég tartós az állaga sem tetszik nem veszem meg újra

kicsikeke

2011. augusztus 8.

Nekem is nagyon hamar lekopott kb egy óráig ha kibírta nagy csalódás volt, nem ezt vártam többé nem veszek ilyet

kicsikeke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Saci.

2011. július 1.

Már régóta használom, és szerintem az ár-érték arány teljesen rendben van, és nagyon jól fed. De azért nincs max pont, mert a nap folyamán könnyen lekopik, újra kell festeni.

Saci.
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. július 1.

Antioxidánsok: Lysine Hydrochloride, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.