Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2017. július 13.

LiSha

Korcsoport: < 18
2018. január 3.

Az essence szemhéjpúdereit nem igazán kedvelem, mivel nem igazan pigmentáltak. Viszont ez a termék kivétel. Nagyon szépen pigmentáltak, összedolgozhatóak a színek és még tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 3.

xfxff349

2017. december 5.

Szeretem nagyon. Nekem a barna árnyalat van meg, de a zöld válogatás is nagyon szép. Tartóssága egészen jó, de szerintem kell alá primer mindenképpen. A színek gyönyörűek, ugyan a 2 sötétbarna árnyalat között nincs óriási nagy különbség, de pont így tökéletes. Szerintem megéri megvenni, mert olyan alap színek vannak benne és az árnyalatokat és olyan jól eltalálták, hogy kb bárki szépen tud dolgozni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Bubu96

2017. október 22.

Nekem a barna van meg. Rengeteget használom, már alig van belőle. Jól pigmentált. (Az én rejtett, zsíros szemhéjamon semmi sem tartós). Szerintem újra veszem. Az árát nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

AlexandraKiss9007

2017. augusztus 29.

Egy régebbi kiadású 07-es party animal árnyalatú paletta van meg a termékből (citromsárga-zöld-lila-kék).
A pigmentáltság nálam csillagos ötös, alig érintem bele az ecsetet, mert különben annyira erősen viszem fel a színt, hogy nem tudom eldolgozni. Egyenletesen lehet felvinni a szemhéjra, nem lesz foltos, elég tartós (persze mindig szemhéjbázisra viszem fel, ami rásegít a tartósságára és a színerősségre). Ez a színskála sokáig elég lesz, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Szancs98

2017. július 31.

A barna és a fekete paletta van meg belőle. A barnával teljesen meg vagyok elégedve, a fekete lehetne kicsit pigmentáltabb. Egy sima alapozóval aláalapozva órák múlva is ugyanolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Pilvaker15

2017. július 4.

Régóta használom. Ez az egy szemhéjpúderem van igazából, mert általában csak ceruzát használok. Ez a 4 árnyalat tökéletesen elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Kinyi

2017. június 10.

A már kivont down to earth színkombinációm van, amit remekül kitudok használni, meglepő módon a kék színt is többször használtam az alsó pillasorban. A színek szépek és jól kombinálhatóak, alappal tartósak csak, de szépen építhetőek. A matt barnát szépen lehet füstösíteni. Összességében nagyon jó kis paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

nashko77

2017. május 8.

Anyukám adta nekem a sajátját, ami a képen szereplő barna-bézs szemhéjpúderszett. Mindennapi sminkhez tökéletes, utazáshoz is, mivel kis helyen elfér. Tartósságával sem volt gondom eddig. Az én szemem egyébként sem nagyon érzékeny, de ezzel sem volt gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

lacsikviky

2017. április 25.

Ez volt az első szemhéjpúder palettám, és én nagyon szeretem a mai napig. Nagyon könnyű eldolgozni, pigmentált. Szeretem h szép csillámos színei vannak. Vannak drágább termékek amik elbújhatnak mögötte, én meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

zahraa

2017. április 4.

kek-feher szettem van, mar jo par eve.
csatlakozom az elottem szolokhoz: gyengen pigmentalt, konnyen maszatolodik.. ha az ember orakat sminkel, elvarhato hogy utana ne kelljen 10oercenkent tukorben vizslatnia, szetfolyt-e mar a sminkje.. nem mondom hogy ennyi penzert nem varhatunk csodat, mert igenis, olcsobbak kozt ki lehet fogni jot. csak sajnos ez nem az..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

kek-feher szettem van, mar jo par eve.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.