Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. október 7.

Gyönyörű, természetes hatású pirosító a selymes, lágy befejezésért.

hedip

2018. október 8.

ez volt az eslő pirosító, amit "rendszeresen" használok. pont jó a színe, nekem tartós, pattanások sincsenek tőle. a 2summer dreaming" árnyalatot használom. sajnos nem sok van már belőle, és azóta nem is láttam ilyet a rossmannban, u.h. a matt touch-ból vettem egy árnyalatot, nemtudom az milyen lesz. de ez nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

sailorluna

2018. augusztus 16.

több darabom is van, gyönyörű a színük, természetes, üde hatásúak. nem atom pigmentáltak, pont olyan, ahogyan szeretem, nehéz velük túlzásba esni. néha porzanak, de nem zavar. viszonylag tartósak is, kibírnak egy munkanapot. eddig nem tűnt fel, hogy pattanásokat okoznának, mert nem használom minden nap, meg amúgy is hormonális akném van, de ezentúl figyelni fogok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

nicorosie

2018. április 17.

Hát én sajnos kipattogok tőle a nap végére :( Sminkfixáló sprayvel tartósnak bizonyul egyébként

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

ariiratku

2017. december 7.

A 10-es Adorable árnyalatot birtoklom. Nem túl erős szín, és porzik is kicsit. Sajnálatos, hogy parabént tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

nikolett

2017. november 24.

Up: eleg jo ez. :) kis pirositoecsettel tekintelyes mennyiseget felapplikalva egesz jo es talan azt is mondhatom ra, hogy kedvelem. Munkahelyi "joezide" sminkkeszlet alapdarabja.

Én még tudtam venni egyet ebből 300 Ft-ért asz Auchanban, de nem sok színt sikerült beleszorítaniuk. Olyan gyenge, mint a harmat, nekem nem igazán jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

sorsi83

2017. november 1.

Nagyon nagy kedvencem, mindig az éppen aktuális kínálatból választottam egy barackos-korallos színt. Mivel mostanában nem kapható a nekem tetsző árnyalatokban, a mosaic blush-t kezdtem el használni. Az is jó, de ezt jobban szerettem. Csodás színek, természetes, üde hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

moni92

2017. november 1.

Egyik kedvenc pirosítóm. Halvány rózsaszín színével nem üt el túlzottan az arcom színétől, és egész nap az arcomon tudom hagyni, nem kell napközben korrigálni.
Ár érték arányban nagyon jó kis termék.

Ár érték arányban nagyon jó kis termék.

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Tudom, hogy már nem gyártják, de pl. felénk még láttam egész jó áron. Nekem a 10-es adorable árnyalat van meg, egy visszafogottabb rózsaszín. Jól pigmentált, könnyű túlzásba esni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

Milka

2017. június 20.

igaz, egy már nem gyártott termékről van szó, de pl még itt is beszerezhető, és amennyiért árulják, annyiért meg is éri megvenni. nekem a 90-es summer dreaming van meg, egy visszafogottan szép, inkább rózsásba hajló barackszín. enyhe pírt ad, de szükség szerint közel közepes erősségre fokozható. ( tehát aki a bohócos hatást preferálja, annak nem igazán ajánlom ) tartós, és szépen mutat. kicsit porol, de nem vészesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

b5bea

2017. április 30.

Minap kezembe került ez a pirosító. Kellemes színe van, nekem a 60 Life's a cherry van meg. Egyből sikerült túlzásba esnem, mert eszméletlen pigmentált! El is döntöttem, h másnap kipróbálom szemhéjpúderként ezt a rózsaszínes árnyalatot. Láss csodát, egész nap tartott és mindezt szemhéjalap nélkül! Pirosítóként még próbálkozom eltalálni a megfelelő mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Emolliensek: Isostearyl Neopentanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Színezék. Piros.