Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. október 7.

Gyönyörű, természetes hatású pirosító a selymes, lágy befejezésért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szilvia.bano

2023. február 26.

Én ezeket anno nagyon imádtam, a csomagolását is, és magát a terméket is. Mikor megszüntették, ami megmaradt, évekig tartogattam. Viszont ma már látom, hogy bár ezek nem voltak rosszak, vannak ennél jobb és tartósabb pirosítók is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 26.

ronivarga2001

2021. szeptember 27.

Kellemesen pigmentált, nem túl sok, könnyen fokozható és nagyon szép színei vannak. Nap végéig fennmarad, szépen kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

encicsipke

2021. szeptember 27.

Ezt a terméket már nem gyártják, anno 350 Ft-ért sikerült beszereznem a 100-as indian summer árnyalatot, ami egy barackos-rózsaszínes pirosító volt apró arany csillámokkal. Ez volt az első por állagú pirosító, amit használtam. Zavaró volt benne a sok apró arany csillám és nem is volt tartós...szerencsére az essence azóta már sokat fejlődött a termékei minőségét illetően!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

hedip

2018. október 8.

ez volt az eslő pirosító, amit "rendszeresen" használok. pont jó a színe, nekem tartós, pattanások sincsenek tőle. a 2summer dreaming" árnyalatot használom. sajnos nem sok van már belőle, és azóta nem is láttam ilyet a rossmannban, u.h. a matt touch-ból vettem egy árnyalatot, nemtudom az milyen lesz. de ez nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

sailorluna

2018. augusztus 16.

több darabom is van, gyönyörű a színük, természetes, üde hatásúak. nem atom pigmentáltak, pont olyan, ahogyan szeretem, nehéz velük túlzásba esni. néha porzanak, de nem zavar. viszonylag tartósak is, kibírnak egy munkanapot. eddig nem tűnt fel, hogy pattanásokat okoznának, mert nem használom minden nap, meg amúgy is hormonális akném van, de ezentúl figyelni fogok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

nicorosie

2018. április 17.

Hát én sajnos kipattogok tőle a nap végére :( Sminkfixáló sprayvel tartósnak bizonyul egyébként

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

ariiratku

2017. december 7.

A 10-es Adorable árnyalatot birtoklom. Nem túl erős szín, és porzik is kicsit. Sajnálatos, hogy parabént tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

nikolett

2017. november 24.

Up: eleg jo ez. :) kis pirositoecsettel tekintelyes mennyiseget felapplikalva egesz jo es talan azt is mondhatom ra, hogy kedvelem. Munkahelyi "joezide" sminkkeszlet alapdarabja.

Én még tudtam venni egyet ebből 300 Ft-ért asz Auchanban, de nem sok színt sikerült beleszorítaniuk. Olyan gyenge, mint a harmat, nekem nem igazán jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

sorsi83

2017. november 1.

Nagyon nagy kedvencem, mindig az éppen aktuális kínálatból választottam egy barackos-korallos színt. Mivel mostanában nem kapható a nekem tetsző árnyalatokban, a mosaic blush-t kezdtem el használni. Az is jó, de ezt jobban szerettem. Csodás színek, természetes, üde hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

moni92

2017. november 1.

Egyik kedvenc pirosítóm. Halvány rózsaszín színével nem üt el túlzottan az arcom színétől, és egész nap az arcomon tudom hagyni, nem kell napközben korrigálni.
Ár érték arányban nagyon jó kis termék.

Ár érték arányban nagyon jó kis termék.

Emolliensek: Isostearyl Neopentanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 15850, CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.