Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vick, az összetevőket feltöltötte: Daniella11, Módosítva: 2013. november 12.

Kiszerelés:   1,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

A vitamint tartalmazó korrektor, mely a selymes ecsetnek köszönhetően könnyen eloszlatható a bőrön.

Ár: 749 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
vocy

2019. július 27.

Nem tetszik a fedése, felkenem és nem is látszik. Próbálom elhasználni, de mindig hasztalannak érzem. Nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

elina12

2019. június 4.

Nem túl jó a fedése, pedig egy korrektornak ez lenne a "dolga". Szerintem egyszerre több jön ki belőle, mint amennyit ellehet használni. Az ecsetével nem lehet igazán jól eldolgozni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Szntagi

2019. május 6.

Színben, állagban az egyik legkobb korrektorom, a mac alapozómat amit mindenki hype-ol siman veri

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 6.

Beresnetikva

2019. január 27.

Amit vartam azt tudja bar nekem nincs borhibam,a szemem ala hasznalom a sotet lila foltokra, arra tokeletes. Nem mozdul el, nem ul bele a rancokban,12 ora utan is helyt all

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Baloghvivi

2018. december 19.

Ebbol van vagy 3-4 darabom. Igazabol ez volt a legjobb korrektorom. Nem latszott az arcomon nagyon, megis fedett, es tartos volt.
Viszont hamar fogy, nem eri meg azt az arat, ennyi termekert.
De ha korrektort kene vennem, ehhez nyulnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

Viszont hamar fogy, nem eri meg azt az arat, ennyi termekert.
De ha korrektort kene vennem, ehhez nyulnek.

Queen24

2018. szeptember 22.

Egyik barátnőm ajánlotta mert ő az essence alapozot használja és bejött neki azt mondta h próbáljam ki a korektorat . Megvettem 750ft -ért de nagyon nagy hiba volt . Senkinek sem ajánlom ezt a korektort . Konkrétan semmit nem fedd . Az ecsetével nem lehet normálisan eldolhozni a korektort .Egyszeruen borzalmas .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

sorsi83

2018. április 13.

Szem alatti karikákra használom, ez az első korrektorom és relatíve elégedett vagyok, kevésbé szembetűnőek a sötét karikáim. Az adagolást meg kell szokni, csak elsőre kell nagyon vigyázni és türelmesen, kicsiket tekergetni és folyamatosan próbálgatni, mikor indul meg, utána már nincs gond. Mindig teszek alá szemkörnyékápolót, anélkül nagyon kellemetlen az eltávolítása, de így semmi gond. Én nem teszek rá púdert és nem használok alapozót vagy más egyebet sem. Vigyázni kell a mennyiségre, ha sokat viszek fel belőle, megül a ráncokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Beya93

2018. március 16.

UPDATE:
A hetekben próbálkoztam ezzel ismét, betegség után brutális karikák voltak a szemeim alatt, azokat próbáltam volna kicsit halványítani ezzel, de egyszerűen SEMMI. Mintha fel se kentem volna.

2017. szeptember 16.
Na ez teljes pénzkidobás. Semmi fedése nincs, olajosan fénylik a bőröm tőle, az ecsettel semmit nem lehet eldolgozni, az adagolása meg dühítő...összevissza tekergettem és semmi nem jött, majd utána gondolt egyet és kijött vagy 2dl...
Szörnyű az egész úgy ahogy van. Valószínűleg ez is a kukában fog landolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

UPDATE:

2017. szeptember 16.
Szörnyű az egész úgy ahogy van. Valószínűleg ez is a kukában fog landolni.

ago95

2018. március 16.

Nekem nagyon bejött, a Catrice Camouflage helyett vettem, mert nem volt éppen, de nagyon meg vagyok vele elégedve. A genetikai fekete karikáimat szépen eltünteti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

anniiee

2017. december 22.

Nem szerettem. Folyékony mint a víz, mindig úgy néztem ki nyáron mint aki sírt, "leolvadt" rólam, nem bírta a napfényt, nem fedett jól, gyorsan fogyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Methyl Glucose Sesquistearate, Glyceryl Stearate SE, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Cyclomethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Phenyl Methicone, Isononyl Isononanoate, Hexyl Laurate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Methyl Glucose Sesquistearate, Glyceryl Stearate SE, Triethanolamine, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Cyclomethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Triethanolamine, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Parabének: Butylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: CI 77492, CI 77491
Tartósítószerek: Butylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.