Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: angeltear, az összetevőket feltöltötte: notpublic.bonnie, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kategória:   Egyéb

15 másodperc alatt ható körömágybőr eltávolító, amely beépített bőrtolót is tartalmaz.

vszilvia

2017. november 5.

Szeretem, gyors, alapos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Szeretem, gyors, alapos.

Rosefan

2017. január 25.

Nagyon jó, nagyon gyors. Alig kell várni és máris minden bőrt leold a köröm felületéről..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

chililamp

2016. november 8.

Na, ez egy kisebb csodaszer. Imádom, kenem kezemre-lábamra. Gyorsan dolgozik, kíméletes, és sokáig elég. Én egy bőrtolóval szoktam használni, és jelentem nagyon jól működik.
Kicsit félve vettem meg, mert bár nem a legdrágább, azért nem is olcsó. Viszont abszolút bevált, nem bántam meg. Voltak kényesebb részek, főleg a lábkörmeimen, de ezzel megoldódott a sok kínlódás. Szépen lehet utána lakkozni, csak nem szabad elfelejteni letörölni, lemosni használat után az érintett részeket. Most nagy bánatom, hogy újravenném, de nem találom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

ylexe

2016. november 6.

Egyszer használtam eddig, egyelőre 5*. Jobbnak tűnik, mint az egyik drágább márka terméke (nem jut eszembe...). Gyorsan és kíméletesen el tudom ezzel és egy pálcikával távolítani az elhalt bőrrészt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

skelly

2016. június 4.

Nagyon szeretem, heti egyszer használom. Amióta rátaláltam nem kapargatom a körmeimet, hogy leszedjem a ránőtt bőrt, ez szépen leoldja. 15 másodpercnél azért tovább rajta szoktam hagyni, tökéletesen működik. Remélem nem tud megromlani, mert akkor nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Naturmeo

2016. április 19.

Az egyetlenegy termék, ami valóban kezd valamit az elhalt bőrrel. Gyors, hatékony, az ára sem vészes, és elég sokáig elég. Rózsafa pálcikával használom, és mindig jó alaposan, többször is kezet mosok. Utána nagyon szépen fel lehet kenni a lakkot a körömre.
Az itteni tapasztalatok alapján mertem megvenni, mert már elég sok körömágybőr eltávolító landolt a kukában, ugyanis semmit nem értek, nem akartam többször befürödni egy "sokat ígér de keveset ad termékkel".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

asztromélia

2015. november 15.

Szeretem, nagyban megkönnyíti a manikűrözést. Eddig minden héten agyon gyötörtem a körömágyam, gyulladt volt napokig. Ezt az applikátoros megoldást a gyártó helyében viszont ecsetesre csérélném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

Bolvarin

2015. július 21.

Utáltam vagdosni a körömágybőröm, így hosszas kutakodás után beszereztem, hozzáteszem nem volt egyszerű, számtalanszor csak a hűlt helyét találtam.
Hetente egyszer használom rózsafa pálcával. Újabb kedvenc az essencetől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Hetente egyszer használom rózsafa pálcával. Újabb kedvenc az essencetől!

seasnail

2014. november 10.

Én is az itteni vélemények miatt vettem meg, mert nagyon csúnya volt a körömágyam, nem tudtam rendesen hátratolni a bőrt, vagy ha igen, még csúnyább lett, mint eredetileg... Viszont mióta ezt használom, van kedvem a lakkozáshoz és nagyon szépek a körmeim természetes állapotban is. Pedig csak 1-2 hetente szánok rá egy pár percet (mondjuk 15 mp nem elég, inkább 2-3 percig hagyom a körmömön). Szembe kenni nem szabad, ha ezt betartod, nem lesz semmi baja a látásodnak. Tehát ez egy szuper termék, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

roni07

2014. október 14.

Szerencsére túl sok problémám nincs a körömágybőrömmel, ezért ez a termék nekem teljesen megfelel. Hetente egyszer használom és tényleg gyorsan széppé varázsolja a körömágyamat. Régóta használom és még mindig csak a felénél tartok, tehát igencsak kiadós. Egyenlőre úgy érzem, ez egy jó kis termék és újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.