Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Dinuska0606, az összetevőket feltöltötte: Ild89, Módosítva: 2016. július 28.

Nagyszerűen ragyogó bronzpor a sugárzó, napcsókolta színhez. Tökéletes a világosabb bőrtípusokhoz.

OAdrienn

2013. december 19.

Finom illata van és ez minden pozitívum, amit elmondhatok róla. Porzik, alacsony pigmentáltságú, nem tartós. Első bronzpúdernek jónak találom, hiszen ebből biztosan nem lehet sokat felvinni, tehát kísérletezgetésre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

tami99

2013. június 30.

annyira szeretem :) csillog és nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

annyira szeretem :) csillog és nagyon jó illata van.

Nikoletta

2012. november 24.

jó pár hónapja vettem meg én is. nem nagyon használom. nekem eszméletlenül szárítja az amúgy is száraz bőrömet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 24.

szabina.szele

2012. november 18.

már egy jo ideje megvan, nem nagyon szoktam használni, de ha felkerül az arcra, tökéletes csillogást biztosít!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

Dinuska0606

2012. november 6.

Nagyon szeretem, mert a világos bőrt is szép barnává teszi és az arany csillámokkal még szebb az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Piros.