Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: MissM, Módosítva: 2016. augusztus 18.

2 féle árnyalatban.

magyaredina

2019. április 17.

Nagyon jó volt, sokáig csak ezt használtam.
Nagyon jól eldolgozható, nincs mű hatása.
Az ára nagyon kedvező, jó nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Nagyon jó volt, sokáig csak ezt használtam.
Nagyon jól eldolgozható, nincs mű hatása.
Az ára nagyon kedvező, jó nagy kiszerelésben.

naiyah

2019. február 27.

életem első bronzosítója volt, kedves emlék marad, jó nagy darab és ahogy emlékszem a célnak tökéletesen megfelelt:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

szofiaa

2017. február 3.

Szerintem ez a termék magába kevés bronzosításra. Nagyon szép a kiszerelés és az illata is kellemes, de én nem szeretem magába használni. A NYX contour and highlight palettámat használom bronzosításra illetve kontúrozásra és ritkán még ehhez a termékhez nyúlok utána és erősítek vele, de ezt azzal is megtehetem. Akkor szoktam elővenni, ha mást sminkelek. Annyira nem pigmentált, de sokáig elég lehet. Nekem hatalmas problémám vele, hogy egyáltalán nem tartós, ha magába használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Szabina911213

2017. január 30.

Nagyon jól pigmentált termék, hatalmas kiszerelés, szépen mutat a bőrön, de sajnos nem túl tartós. Gyakran ellenőrizni kell, hogy a helyén van-e még...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

szeretemafeketet

2017. január 15.

02 sunny árnyalatban van meg,1 év alatt most fogyott el,egy csoda volt.
Bár orrnál könnyen kifényesedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 15.

02 sunny árnyalatban van meg,1 év alatt most fogyott el,egy csoda volt.
Bár orrnál könnyen kifényesedett.

Barbara92

2016. szeptember 19.

A Light verzió van meg. Hétköznapokban használom, szep a színe es az illatát is imádom. Extra nagy kiszereles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Fannus

2016. augusztus 12.

A világos bőrre való van meg. Nem annyira pigmentált és nem is nagyon tartós, de azért szeretem használni. És isteni kókuszillata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

p.krisztikee

2016. július 1.

Nekem valahogy nem jött be! Túlságosan porzik, nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

Nekem valahogy nem jött be! Túlságosan porzik, nem tartós.

L.ajla

2016. június 28.

Ez a kedvenc bronzositom, illetve en pirosito helyett is mindig ezt hasznalom. Nem tul eros, vilagos boromhoz is jol passzol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

vivkooo

2016. június 27.

Imááádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Imááádom

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).