Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2011. május 30.

Lágy és selymes szemhéjpúder 4 összeillő színben egy tökéletes, csillogó highliterrel.

cico

2013. április 6.

Már ezer éve vettem, de még mindig van belőle, pedig sokat használom! Szeretem a színeit, a pezsgőszínű kifejezettem el lett találva. Könnyű vele dolgozni, de napközben hajlamos elmászkálni kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

monacska26

2012. október 22.

Olcsón szereztem be, de még mindig van belőle pedig mindennap használom! Szép és tartós színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Dido86

2012. augusztus 17.

Nagyon szépek a színek, tartós, kaptam, de nagyon meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Nagyon szépek a színek, tartós, kaptam, de nagyon meg vagyok elégedve!

Ingrid

2012. június 6.

Imádom... és annyira rossz, hogy már nem árulják, annyira jól összeválogatott színek voltak. Még van egy kevés az enyémben, de nem tudom mi lesz velem ha elfogy!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

FF

2012. február 24.

Tartós és könnyen felvihető. Elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

Tartós és könnyen felvihető. Elégedett vagyok vele :)

bleonora70

2011. december 4.

Erős , tartós színek. Kicsit porzik, de szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 4.

Erős , tartós színek. Kicsit porzik, de szépen lehet vele dolgozni.

lucacica

2011. október 30.

300ft ért vettem én is kettőt, de hasonlóak benne a barnák, van bennük 1-1 különlegesebb szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 30.

nitavondee

2011. szeptember 27.

Nekem egy másik színben van meg mint ami a képen van 04-es, csak a barna miatt vettem meg mert akciós volt (300 Ft) de végül a legvilágosabb színe és a sötét zöld is bevált nagyon szeretem! sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Heli

2011. szeptember 24.

Nagyon szép színek, jól kombinálhatóak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

Nagyon szép színek, jól kombinálhatóak.

Vick

2011. június 1.

Szép színei vannak, de kicsit túl potyogósak belőle a csillámok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. június 1.

Szép színei vannak, de kicsit túl potyogósak belőle a csillámok. :(

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.