Essence

Ár:   550 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Kézkrémek

A gazdagon tápláló krémben koncentráltan van shea vaj, amely ápolja és puhává teszi a bőrt. Virágos-gyümölcsös illatú, praktikus táskabarát kiszerelésű.

orsipanka

2019. április 26.

Kellemes, számomra tavaszias illata van, jól hidratál, gyorsan beszívódik, viszont a kis kiszerelés miatt elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

pEni

2018. február 19.

Kiárusításon vettem - 50% akcióval. Így megérte az árát, mivel elég picike. Ennek ellenére szuper, gyorsan beszívódik és jól hidratál, az illata is kellemes. Nem marad utána zsíros a kezem.
Táskában jól elfér.
Egy szóval, szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Táskában jól elfér.
Egy szóval, szeretem :)

Lina14

2017. december 16.

nekem az illata okes, hidratal kicsit es nem is nehez/filmes a kezfejemen
kicsit vaskosabb allagu, igy nehezebb szetkenni, plusz a kezem nagyon hamar beszivja, ezert mindig tobbet is rakok fel
azonban valoban keveske van a tubusban, nem a legjobb aru
utazashoz/taskaba bedobni teljesen jo, ha az ember nem hasznal belole egyszerre sokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

nekem az illata okes, hidratal kicsit es nem is nehez/filmes a kezfejemen
azonban valoban keveske van a tubusban, nem a legjobb aru

sieszter

2017. szeptember 28.

Hát nem rossz, nem zsíros-csúszós a kezemen, de nagyon erős a szaga, ami NEM mandulás. Teljesen elnyomja a parfümöm illatát a csuklómon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Grandma'2013

2017. augusztus 25.

Nem a legolcsóbb ahhoz képest, hogy csak 25 ml, de abszolút megéri.
Csodálatos mandulás illata van, diszkrét, de azért nem illan el rögtön. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos réteget a kezemen és szuper jól hidratál.
Szép a kis tubusa, bár a rózsaszín virágokról nem ez az illat jutott eszembe elsőre, de inkább kellemes volt a csalódás. :)
Nagyon megszerettem, csak egy a baj, hogy amerre én járok, nagyon ritkán lehet kapni. Most találkoztam vele talán másodszor a polcon...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nem a legolcsóbb ahhoz képest, hogy csak 25 ml, de abszolút megéri.

Vzsl05

2017. április 22.

Jól hidratál és nagyon jó az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Jól hidratál és nagyon jó az illata.

redheadvrouw

2017. április 19.

Csodás kis kedélyjavító táskábavaló, az illata finom mandula és nem mű-marcipán, amitől rettegek a mandulás illatú kencék esetében. Nekem atom száraz a kezem, folyamatosan kenem a nap folyamàn, mivel ez hamar beszívódik, nem ragad és valamennyire hidratál is ezért kedvenc lett ez a kis "minifogrém" :) tubus. Szerintem veszek még belőle, persze ha találok épp egy olyat, amit a R. lelkes vásàrlóközönsége nem dézsmált meg khmm köszi... egy 25 ml-es kiszerelésnél ez nagyon szembetűnő. Tudom ez eléggé off, de felmegy ettől a pumpa, bár ebben az üzletben (Köki) még a körömlakkokat sem restek egyesek helyben felkenni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

MissBanksy

2017. március 27.

Gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos, zsíros réteget maga után. Csinos a csomagolás, finom púder illat. Szépen hidratál, de az én extra száraz kezemnek kevés. Táskában cipelősnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 27.

Amadea

2017. március 15.

Másodszori szemlézés után nem álltam ellen a késztetésnek, és megvettem, olyan cuki, na. A hidratáló hatásával nincs problémám, ahhoz képest, hogy milyen sűrűnek tűnik, hamar felszívódik, viszont az illata nagy zavar, pedig nem vagyok különösebben érzékeny a szagokra. Egynek elmegy-kategóriás nálam, egy felejthető tétel a kézkrém-felfedező listámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

dorothymiller

2017. február 10.

Nagyon gyorsan felszívódik, nem vizes állagú. Csodálatos az illata és jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0