Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. október 7.

A szempillaspirál felvitele előtt használva meghosszabítja és erősíti a pillákat, mindemellett pedig extra dússá varázsolja őket. Egyszerűen vidd fel a fehér szempillaspirál alapot a pillákra, ezután közvetlenül pedig a kedvenc szempillaspirálodat.

Kontaktlencse viselők is használhatják.

blackcat00616

2016. június 1.

Ha azonnal rákenem a szempillaspirálom, akkor leszedi az alapot. Holnap megpròbálom ùgy, hogy hagyom 10 percig száradni, de eddig nekem nagyon semmit se csinált.

Update: Megtanultam használni :) Igaz, hogy 10 percet kell várni, hogy megszáradjon és csak utána mehetsz rá. Ennek az a hátránya, hogy kimegy a fejedből, felszállsz a buszra és nem érted, hogy miért bámul mindenki, aztán az iskola mosdójában a tükörben észre vesze, hogy elfelejtetted fekete spirállal kikenni :d Mondjuk télen dögös a fehér pilla ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Orsivagyok

2016. február 12.

Nagyon kis béna :( Hiába kenek még 3 réteget fel, nem tudom eltakarni a fehérséget és ez kiakaszt. Nagyon sok termék jön ki, és így hogy midig letörlöm hamar el fog fogyni, tehát dobálom a pénzt ki az ablakon. Csalódás az Essencehez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 12.

viewxy

2015. október 14.

Fekete szempillaspirál alá nem sokmindent csinál, nem lehet észrevenni a hatását, kicsit összeragasztja a pilláimat, elég fura az állaga, nehezen szárad. Addig nem is érdemes másik réteget kenni amíg meg nem szárad, így kicsit macerás. Színes alá viszont nagyon jó, szép intenzív színe lesz, aki ezért venné meg annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

peach

2015. május 26.

Nekem csak rontott a helyzeten, kritikán aluli amit művelt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 26.

Nekem csak rontott a helyzeten, kritikán aluli amit művelt

Princess Susy

2014. július 9.

Külföldről szereztem be a terméket, hazai üzletekben én még nem találkoztam vele, bár ez akár a bambaságomnak is betudható. Árához képest kifejezetten elégedett vagyok vele, szinte minden nap használom, és tényleg szebb vele az összhatás. A kezelhetetlen pilláimnál ez pedig nagyon nagy előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 9.

Hidratálók: Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.