Essence

Ár:   460 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2017. január 8.

Kategória:   Kézkrémek

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Finom gondoskodás! A két kézkrém praktikus mini kiszerelésű.

01 Holiday Hugs és 02 ...And Mistletoe Kisses verziókban kapható

orsipanka

2019. november 21.

A vaníliásat használom. Jól hidratál, könnyen beszívódik, jó illata van. A kis kiszerelése miatt nem túl gazdaságos, nem is életem legjobb kézkréme, de arra pont jó, hogy egy kis karácsonyi hangulatot csináljon a munkahelyi íróasztalon.
Megvan a rózsaszín is, annak még sokkal jobban tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Megvan a rózsaszín is, annak még sokkal jobban tetszik az illata.

pandahapci

2018. január 27.

A vaníliásat vettem meg, imádtam használni. Kellően hidratált és puhává tette a kezeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

egeresi47

2017. január 13.

Anyukámnak vettem egyet ajándékba az itt olvasott nagyon jó vélemények alapján. Ő is nagyon szereti, és finom az illata is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

barbyka01

2017. január 10.

A rózsaszín sütis kézkrémet kaptam ajándékba. Nagyon megörültem neki, mert tök praktikus szerintem a kiszerelése, táskabarát. Az illata is finom, nem túl édes, pont jó. Jól hidratál, szeretem nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

agiluxeder

2017. január 6.

Nem száradékony a kezemen a bőr, táskába-bedobós hidratálónak megfelel. (Bár az eddig használt bodyshop hasonló méretű terméke mind hatásban mind illatban jóval felülmúlja). Miután elhasználom nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

lujzi

2017. január 6.

táskába való, gyorssegély kézkrém. esténként, itthon azért ennél bőven nehezebb krémet használok (sajnos, szükség is van rá), de napközben elmegy. a karácsonyi időszakban pedig jólesett ránézni a kis tubusra :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

KuSza

2017. január 3.

Én mindkettőt megvettem ajándékba két különböző embernek, mindketten meg voltak vele elégedve. Az illatát én is szimatolgattam, nagyon tetszik, ha maradt még a polcokon, lehet, hogy magamnak is beszerzek belőle, mert pont tökéletes méret egy táskába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Montelino

2017. január 2.

Mindkettőt megvettem. A sütis kb. annyira hidratál, mint a L'Occitane kézkrémei, csak töredék áron és nem hagy szilikonos réteget a bőrön, mint az. Szétszáradt kezekre ez se való, de akinek jó állapotban van a bőre, annak elég. Télen szeretem ezt az illatot és meglepően hamar beszívódik (nem nyomom a tubus harmadát a kezembe, mint ahogy némely nőnél láttam már más kézkrém esetében), nem hagy nyomot semmin. Vettem még két tubussal tartalékba és egy vaníliásat is (remélem annak is kedvelem majd az illatát). Én ilyen könnyed, nyomtalan, nem zsíros\olajos kézkrémeket kedvelek. Erősen igénybevett kezekre "munkás kézkrém" való, biztos nem ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

Sweetl

2016. december 23.

Most szereztem be az arany színű (vaníliás) változatot. Már most nagyon szeretem. Hamar beszívódott és azonnal éreztem a hidratáló hatását. Nem érzem ragacsosnak a felkenése után a bőrömet. Fantasztikus az illata (aki kedveli a vaníliát azonnal beleszeret) nem az a mű illat, hanem édesen kellemes és megnyugtató.. Tetszik a kiszerelése mert kényelemesen elfér a táskámban is. :) Nálam telitalálat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

szeliger

2016. december 16.

2016.dec.2.
Mindkettőt beszereztem. Teszter nincs belőlük, ezért mindegyik meg volt nyomkodva már a polcon, legalábbis úgy tűnt. Mindegy, a jó vélemények miatt jöttek haza. Kezdem a pirossal.
Kinyomáskor meglepően természetellenes színe van, a gyerekfogkrémekre emlékeztető rózsaszínes élénk árnyalatban. Édes, jellegtelen illatú, a teljesen mindegy milyen márkájú glicerines kézkrémeknek volt régebben ilyesmi illata. Szép nagy adagot nyomtam ki elsőre, azonnal beszívta a kezem. Kicsit sikamlós réteget hagy maga után, de a hidratáló hatásának érzése hamar elillan. Kicsi kézkrém, nem volt nagy kiadás, de sokat sem ér, inkább csak a tubus grafikája a csábító.
Az aranyszínű tesztelése még hátravan, hamarosan jön.
A Rossmannban egyébként az ára 549 Ft.
2016.dec.16.
Nos, akkor az aranyszínűről is pár szót. A fehér krém hasonlóan viselkedik a piros testvéréhez, gyorsan beszívódik, közepesen hidratál. Az illata felvitelkor nagyon kellemetlen, émelyítő és elég tartós. Az esti felvitelt követően másnap reggel is határozottan érezni, szerencsére kissé szelidített formában. Ismételni tudom csak magam: a csinos tubus az, ami igazán jó ebben a krémben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 16.

2016.dec.2.
Az aranyszínű tesztelése még hátravan, hamarosan jön.
A Rossmannban egyébként az ára 549 Ft.
2016.dec.16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.