Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 21.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az innovatív textúra kellemes érzéssel ötvözi a matt színt az ajkakon. A magas pigmentációnak köszönhetően a rúzs erős színintenzitással bír, míg a krémes textúra közepes matt fedést eredményez anélkül, hogy szárítaná az ajkakat.

5 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft + posta , Eladó: bugeyes
Állapot: Néhány alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postán maradó
Ár: 500 ft+ posta , Eladó: TimiEger
Állapot: párszor használt, a képen látható mennyiség, Helyszín: Eger, fizetés: Fizetés banki előre utalással, vagy személyes átvétel Egerben

Bius99

2020. február 26.

Nekem nagyon bevált!
Kicsit sem szárítja a számat, ami a legfontosabb szempont nálam. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 26.

Nekem nagyon bevált!
Kicsit sem szárítja a számat, ami a legfontosabb szempont nálam. 😍

hollieme

2020. február 24.

nekem is a 04-es sötétebb, füstös rózsaszínes árnyalat van meg, és én imádom. természetesen nem fog 12 órán át tartani, de tisztességgel bírja az evést-ivást és könnyű újrakenni. nekem nagyon tetszik a színe, fehér bőrrel jól mutat, az illata is finom és nem is csúszkál. negatívuma, hogy kissé csúnyán kopik és szárít, de ezek nem annyira vészesek. az árát mindenképp megéri, talán még veszek belőle egy-két másik árnyalatot is.

update: vettem is belőle még 3 árnyalatot, ezek a 01 donuts go nut, a 02 marshmalove és a 06-os unredsistible. mindegyik tartós, szépen kopnak, a 02-es színébe beleszerettem, annyira kellemes élénk rózsaszínes, de még nem csap át barbie pinkbe, a 06-os szín is inkább rózsaszín, gyönyörűen pigmentált, erős. nap végére azért picit szárítanak, de ugyanúgy azt tudom mondani, hogy ár/érték arányban szuperek ezek a rúzsok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

orsiborsi1989

2019. december 1.

Egy ilyen sötétebb lilás-rózsaszín (hungry pink talán?) volt meg belőle, párszor használtam. Ha jól emlékszem fél év alatt megromlott, büdös lett a rúzs, ezért ki kellett dobnom, pedig alkalmakra szerettem. Nem értem mi történhetett, soha nem romlott rám még rúzs ilyen hamar?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Wonderwoman91

2019. november 14.

A 04-es hungry pink nevű árnyalatot vettem meg, ami nem olyan vad rózsaszín, de nem is halvány, hétköznapokra is hordható. Nem a legtartósabb, de ár érték arányban teljesen jó. Édes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

rekucccc

2019. október 8.

Meglepően krémes, könnyű szépen felvinni, kényelmes viselet. Nekem egyáltalán nem tartós, kis éves-ivás és már nyoma sincs, bár nem is vártam, hogy az lesz. Ellenben nem csúnyán kopik és könnyű javítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

szilvasitimea

2019. október 2.

ahhoz képest, hogy matte, nekem nagyon krémes...a színe mindenképpen nagyon intenzív (09 red Velvet Cake) , de nekem nem sikerül szépen a szájkontúrt meghúzni, pont azért, mert ennyire krémes. de gondolom ez ízlés kérdése. :) viszonylag tartós, ár-érték arányban egészen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Boudica

2019. szeptember 30.

A 08-as Duckface árnyalat van meg. Amikor megláttam a polcon nagyon megörültem, mert pont ilyen színt, árnyalatot kerestem, de sajnos csalódnom kellett. Rajtam egyáltalán nincs fedése, éppen csak megszínezi az ajkaimat, ráadásul teljesen mindegy mennyit várok, nem szárad meg és csúszkál mindenfele. Szerintem kuka lesz a sorsa, amit nagyon sajnálok, de használhatatlan. A két csillagot a színére kapja (és az illata is kellemes).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

biankasheila

2019. szeptember 23.

03 dusty romance-t használom. Nekem az állaga nagyon "púderes", nem terül el olyan tapadósan a számon, ahogy azt a rúzsoktól megszokja az ember. Ebből kifolyólag nem is különösebben tartós, viszont a színe nagyon ütős, így használom sűrűn.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

bugeyes

2019. augusztus 13.

3-as árnyalatban vettem meg, ami egy kicsit mályvásabb, piszkos-rózsaszínes árnyalat. Személy szerint nagyon tetszik a szín és a textúra is. Valóban nem szárít, semi matt finishű, ami szintén bejön. Az evés-ivás az elkensége, meg azért kopik a nap folymán, de nem kopik csúnyán, könnyen javítható. Szerintem az ár-érték arány kifejezetten jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Spiritcat78

2019. augusztus 11.

Tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után, de mivel eleve kevesebb, mint ezer forintért vettem, így összességében szemet lehet felette hunyni. Hűvös narancs színre vágytam, a Duckface árnyalat bizonyult a legjobbnak. Ujjbegyemmel egyengetem el, így egy finomabb hatást érek el. Az ajkak szélén egy idő után összeáll és eléggé szárít is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.

Piros színezék.