Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. április 8.

Kategória:   Sminkek szájra

2017-es januári limitált trendkiadás

"Ajkak a tűzben! Matt finishű por rúzs, innovatív párna applikátorral, mely könnyed felvitelt biztosít."

01 Melt my lips és 02 Winter kissed árnyalatban kapható

czabogab

2019. május 25.

Ez limitált volt úgy tudom, de máig megvan. Ritkán használom.
A sötétebb van még.
Furcsa a kialakítása, először azt sem tudtam, hogy, hogy lesz por rajta, de végül is a kupakban van.. amin meglepodtem, hogy milyen kevés.
Felkenes után száraz érzés... legalább nem kenődik.
Természetesen kopok a nap folyamán.. nem csúnyán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Ez limitált volt úgy tudom, de máig megvan. Ritkán használom.
A sötétebb van még.
Felkenes után száraz érzés... legalább nem kenődik.
Természetesen kopok a nap folyamán.. nem csúnyán

Lory

2018. január 1.

A világosabb árnyalat van meg,nem lett a kedvencem.A szivacsos végű applikátort kell a kupakba "mártogatni" mivel ott van a rúzs.A por állaga elég idegesítő az ajkakon,felkenés után kicsit karcos-poros érzés a szájon,ráadásul szárít is.Hamar kopni kezd,elég egyenletlenül.Vannak ettől sokkal szebb és kellemesebb viselést biztosító rúzsai az Essence-nek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

csuszka

2017. október 28.

A 02-es van meg, ajándékba kaptam. Nem szép az árnylat, szinte lehetetlen egyenletesen eloszlatni az ajkakon, iszonyúan kiemeli a száraz részeket. Nagyon béna az egész csomagolás, pedig ez lenne benne az érdekesség. Bele sem akarok gondolni, hogy milyen baktériumtanya az a szivacs amivel fel kell vinni... Nagyon sajnálom, hogy ennyi pénzt kiadott érte az, akitől kaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Cosette

2017. március 21.

A világosabbik szín van meg, az "ombrésítő" ceruzával együtt vettem anno, mivel nagyon vonzott az ombre hatás. Hát, kb a természetes szájszínemet adja vissza, de nem tartós, se enni, se inni nem lehet benne, sőt nekem még beszéd közben is lekopott. Nem is beszélve arról, hogy idegesítően száraznak érzem tőle az ajkaimat, és csak akkor lehet felkenni ha egy picit se töredezett az ember szája. Az egyetlen előnye a szép színe és a cuki csomagolása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

lovecreams

2017. január 4.

Amikor megláttam a kollekciót (Rossmann!), leesett az állam, csodaszép az egész winter glow , de legjobban ez a rúzs vonzott, mivel sohasem használtam még ilyet, szóval mindenképpen ki szerettem volna próbálni. Legnagyobb sajnálatomra az a két szín amiben elérhető, borzasztó..az egyik egy baba,míg egy másik rikító, neon sötétrózsaszín szerű árnyalat.. :( Egyáltalán nem télre valóak..
A kiszerelése nagyon praktikus, a kupakjában van egy rugó és abban is van maga a rúzs, oda kell nyomkodni az applikátort.
A 02-eset próbáltam csak ki, de nagyon kiemeli a száraz részeket, a felvitele egyáltalán nem egyszerű, mivel hát ez egy por rúzs, így precízen oda kell figyelni, hogy mindenhova eloszlassuk ,mert csúnya lesz a végeredmény. A tartósságáról nem tudok beszálmolni, mert azonnal leszedtem az ajkaimról.
Ha lenne más árnyalatban, mondjuk egy szép nudeban, vagy egy visszafogott bordóban, biztosan vennék..de így nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin