Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ginerva, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

2015-ös decemberi limitált kiadás

"Ápold a kezeidet a hideg napokon is! A kezeidnek sok figyelemre van szüksége a télidőben. Ez a limitált kiadású kézkrém hidratálja őket, hogy mindig puhák maradjanak, – főleg mikor a hőmérséklet nulla fok alá esik le. "

01 you melt my heart változatban kaható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Herbst8101

2017. október 25.

Nagyon szerettem ezt a kézkrémet. Egy ideig kerülgettem mert nem voltam biztos benne, hogy nem csak a külseje nagyon szép hanem a tartalma is tetszeni fog. Végül nem bírtam eljönni nélküle s örültem, milyen jó kis krém ez. Nekem hónapokig kitartott, napi egyszeri használat mellett. Imádtam szagolgatni csak úgy napközben is, tetszett nagyon az illata, a kezemen is megmaradt jó ideig. Puhította s hidratálta a kezeimet. Amiatt nem kapja meg mind az öt csillagot mert vannak jobban hidratáló krémek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 25.

Messa

2017. április 26.

A gyönyörű csomagolása miatt vettem meg. Kellemesen csalódtam, az első tubus kézkrém, amit teljesen elhasználtam, mielőtt kidobtam volna. Ez főleg annak köszönhető, hogy nagyon gyorsan beszívódott. A hidratálása és az ára is rendben volt, ha lenne még, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

bszandra

2017. január 26.

Akciósan vettem a Rossmannban(kb. 200-300 ft) az utolsó darabot,kellemes az illata,hamar beszívódik,viszonylag jól hidratál.Szerintem megérte és tényleg szép a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

sterlingsilver

2016. június 14.

Kétkedve vettem meg nemrégiben egy Rossman üzletben, percekig szemezgettem vele a leárazott termékek sarokban. Külseje szép, miért is ne vegyem meg. Az illata mennyei, nagyon tetszik. Extrémen száraz a kezem, főleg a jobb, különösen az ujjaim között. Azt hiszem ez az első olyan készítmény, mely rövid idő alatt helyrehozta a kezemet, nem vicc! Tesztelve már, minden este kenem lefekvés előtt, az előző krémekkel is így tettem. Lehet, hogy nem jók az összetevői, de annyi rossz dolgot kenünk magunkra, eszünk meg, hogy ez már nem számít nálam. Ha ősszel, télen kijön ez a termék megint, akkor tuti megveszem, addig meg reménykedem, hogy kitart, miért is nem vettem még egy tubussal :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Szancs96

2016. június 6.

Pihe-puhává varázsolja a kezem és selymessé, pont amit elvárhatok egy kézkrémtől :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Amargant

2016. február 13.

Minden éven beszerzem az essence limitált kézkrémeit, idén se tudtam kihagyni. Kicsit sajnálom hogy nem süti illatú, mint az eddigi kollekciók, de az illata nagyon tetszik (tényleg Charlie parfüm :) ), a hatása is teljesen jó, mosogatás után teljesen szépen rendbe rakja a kezem, gyorsan beissza a bőröm. Szerintem betárazok belőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

Bb.Sophie

2016. február 8.

Kellemes, parfüm-szerű illata van és bájos a csomagolása, de ennél többet nem tud. Könnyű állagú, inkább selymes mint krémes. Cuki, aranyos de nem annak, amire való...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Irudi

2016. február 7.

Réges-régen anyukámnak volt egy Charlie nevű parfümje, arra emlékezetet ennek a krémnek az illata.

Nehezen szívódik be, másnap reggelre sem érzek nagy változást, ha előtte este bekenem.

Kár, hogy a téli kollekcióban nem azok a süti-fagyi-cukorka illatú krémek voltak :/

Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Nem fogom újravenni.

iamzso

2016. február 2.

Imádom!! Nagyon nagyon jó az illata, miután felkenem folyamatosan a kezemet szagolgatom és elég sokáig meg is marad, aminek én nagyon örülök. Tényleg szuper gyorsan beszívódik és az én kezeimet nagyon jól hidratálja. Reggel mindig arra ébredek, hogy sokkal puhább a bőröm mint előtte volt. Lehet veszek belőle még egyet mielőtt végleg eltűnnek :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

TimiK

2016. január 23.

Borzalmas összetevői vannak :( Pedig illatra, némelyik hatásra még jó is lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Borzalmas összetevői vannak :( Pedig illatra, némelyik hatásra még jó is lenne.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lactose, Propylene Glycol, Calcium Gluconate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.