Essie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Természetes körömerősítő és ápoló termék, elősegíti a természetes köröm növekedését. A és D vitaminnal dúsítva ápol, erõsít és hidratál, egyesíti a köröm rétegeit. Javitja a köröm állagát, búza és más növényi kivonat tartalmával gondozza és ápolja a természetes körmöt.

Kiszerelés: 15ml

Tvylvis

2017. március 20.

Kicsit furcsán néztem, mikor először elolvastam a márka honlapján, meg a csomagoláson, hogy ez egy primer, nem sima alaplakk (annak is jó). Tudom, nagy trend most a primer, na de körmökre! A Grow stronger alaplakkal együtt használom, és meg kell mondjam, csodát tett a körmeimmel. Eddig mindig azzal küzdöttem, hogy két-három hónapos váltásokkal egyszer jó, egyszer ramaty állapotban voltak a körmeim. A fő probléma ilyenkor nálam a lemezesedés. Kentem és szedtem én már elég sok minden, de eddig ez a két Essie lakk vált be legjobban (meg sok víz, a Schaebens bogyója, és néhány körömágybőrápoló). Erre az Essie duóra jön két réteg OPI színes lakk, majd az Essie Good to go fedőlakk. Tartós, szép és gyors manikűr az eredmény. Nem olcsó, tudom, de nekem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.