Esszencia

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 27.

Ár:   2090 Ft
Kategória:   Samponok

Az extra szűz szőlőmagolajos levendula-narancs SLS mentes natúr sampon minden hajtípusra jó, de leginkább a normál és száraz haj ápolására ajánljuk.

• Szilikon mentes
  • Szulfát mentes
  • DEA mentes
  • Mesterséges színezék és illatanyag mentes
  • természetes összetevőket tartalmaz, melyek táplálják a hajat, hajhagymákat,
  • a szőlőmagolaj elősegíti a normál faggyúműködést, könnyen beszívódó olaj,
  • vitaminokban, ásványi anyagokban gazdag,
  • bőrnyugtató, fertőtlenítő hatású,
  • gyulladáscsökkentő, természetes baktérium-, gomba- és vírusölő hatású,
  • használatával a haj rugalmassá, ellenállóvá, fényessé, egészségessé válik.

Savajuj

2020. január 27.

Lassan egy éve követem a girl curly method-ot, és emiatt kerestem olyan hajápoló termékcsaládot, ami megfelelt a követelményeknek, lehetőleg könnyen beszerezhető és nem elvetemült áron lehet megvenni.Nos, minden kritériumnak megfelel a gyártó, és jelentem, ez egy szuper sampon.
Szépen tisztít -bár az elején kicsit megküzdöttem vele- 4-5 napra ki tudtam tolni vele a hajmosást, a hajam szépen göndörödik, csillog (!) és szépen nő..
Az illata finom, bár azon már túl vagyok,hogy illat alapján válasszak sampont.
A balzsamját is nagyon szeretem, nagyon könnyű kifésülni a hajam vele.
Gondolkodtam hogy a prémium sampon-balzsam kombinációjukat is kipróbálom, de ezzel annyira elégedett vagyok, hogy lehet nem változtatok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Az illata finom, bár azon már túl vagyok,hogy illat alapján válasszak sampont.
A balzsamját is nagyon szeretem, nagyon könnyű kifésülni a hajam vele.

Vivih

2019. szeptember 12.

Termékmintaként kaptam egy rendelésem mellé, nagyon kellemes illata van, a hajam pedig selymes és fényes lesz tőle. Biztosan megveszem nagyobb kiszerelésben is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

pappeszt

2019. június 1.

Rengeteg mindent kipróbáltam és a Levendula-narancs, ill. a 12 gyógynövényes samponuk tökéletesen rendbehozta a hajamat a balzsammal együtt. Mindkét balzsam és mindkét sampon nagyon jó száraz, normál hajra. Csak ezeket használom már, nem is szeretnék mást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Rudelf

2019. március 21.

Az illata kellemes, a hatása tökéletes, abszolút megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Az illata kellemes, a hatása tökéletes, abszolút megéri az árát.

laszlobrigi04

2018. november 27.

Nekem abszolút kedvenc, páratlan a hatása nálam. Göndör, vékonyszálú, száraz hajam van, és ez csodaszer rá. Mindenkinek ajánlom!

Az ára a 200ml-s kiszerelésnek 2090 Ft!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Az ára a 200ml-s kiszerelésnek 2090 Ft!!

UnicornsOfLove

2018. május 24.

Ide is leírom: eddig a Body shop Rainforestjét használtam, kezdő szilikonmentes felhasználóként. Azt is nagyon imádtam, de ez még jobb. A rózsafásat és a levendula-rozmaringot próbáltam ezen kívül, mind nagyon szuper Valami csoda!!! Sosem volt még ilyen szép és hosszú a hajam, talán csak gyerekkoromban. Teljesen vegyszermentes, a balzsam után pedig a hajam nagyon selymi lesz és fényes. Ennél jobb már sosem kell... nincs is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

moln

2016. október 19.

Ritkán írok véleményt, de ez egy szuper termék. Úgy tűnik, hogy sikerült lelassítania a zsírosodást. Nagyon elégedett vagyok a márka minden termékével, amit eddig próbáltam (csalán-dió-kaukkfű sampon, illetve a rozmaringos hajzselé).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Quality

2015. február 5.

Végre egy jó sampon! Rég vártam már erre, mert elegem van abból, hogy olyan samponokat is natúrként adnak el, amiben vegyszer van. Ebben nincs. Érdekesen puha, de nagyon kellemes tapintású lett a hajam tőle. Elfogyott egy teljes flakon és csak pozitív dolgokat tudok mondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.