Esszencia

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Hajápolók

Minden hajtípusra jó,de használható zsíros-korpás hajra,hajhullás ellen is.

Az Esszencia natúr hajbalzsamok tartalmaznak egy Behentrimonium methosulfate nevű növényi eredetű hajkondicionáló anyagot. Ezt az anyagot a szőlőmag olajából vonják ki, ami azáltal, hogy könnyen terül a hajon, selymessé teszi azt. Csökkenti az elektrosztatikus hatást, ami a fésüléskor keletkezik. Használatával a haj könnyebben fésülhető, fényesebb lesz, kevésbé töredezik. E vitaminnal és panthenollal dúsítottuk, hogy vitaminokkal tápláljuk a hajat. A 100 %-os hígítatlan rozmaring és levendula illóolaj nyugtató, fertőtlenítő, általános működésszabályzó, elpusztítja az élősködőket a fejbőrön.

• Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate mentes
  • Szilikon mentes
  • DEA mentes
  • Mesterséges színezék, mesterséges illatanyag mentes.
  • növényi eredetű, természetes összetevőket tartalmaz, melyek táplálják a hajat,
  • kondicionálja a hajat,
  • antisztatikus hatása van,
  • megkönnyíti a haj kifésülését,
  • hajlékonyságot, tartást ad a hajnak,
  • lágyítja, selymesíti, fényesíti a hajat,
  • vitaminokban gazdag,
  • használatával a hajszál rugalmassá, ellenállóvá, könnyen kezelhetővé, fényessé válik.

Kiszerelés: 200 ml

nevaneva

2019. június 11.

Lassan három hónapja használom őt és samponját, ez utóbbinál írott értékelésben írtam, hogy a sampont nem nagy örömmel. A balzsam viszont kellemes, és kiadós, nem olcsó, de szerintem ár-érték aránya rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Salvia

2018. december 8.

Hennázott hajamra használom már a második adaggal rendeltem belőle. Jó balzsam, jó az illata, nem túl erős, sokáig elég. De ennyi, nem egy csodaszer, mindenesetre én szeretem használni, a hennát is ezzel mosom ki a hajamból. (Pedig egyébként a márka samponjai egyáltalán nem jöttek be.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

takiedit

2015. november 18.

Pár hete elhatároztam,hogy átállok a natúr termékekre,hátha az rendbe hozza a sok vegyi festéstől és szőkítéstől roncsolódott hajamat. Erre a samponra és a hozzá való balzsamra esett a választásom,és nem bántam meg. A sampon csak enyhén habzik,de hatásos. Viszont a hetek elteltével a hajmosás után egyre szárazabb lett a hajam...nagyon nehezen lehetett kifésülni...ami szerintem normális. Sok helyen olvasni,hogy 2-3 hónap is eltelhet,mire a szilikon maradványok eltűnnek a hajból,és a natúr termék hatni kezd. Én most tartok 3 hétnél. Szóval a sampon önmagában nem a legjobb....Na de a hozzá való natúr balzsammal elmondhatatlan az eredmény! Selymes, fényes, könnyen kezelhető,nem nehezedik el....szóval összeségében a sampon és a balzsam együttes használata garantáltan tuti végeredményt hoz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.