Estée Lauder

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

360° Matrix Technológiájával láthatatlan viszkolelasztikus hálózatot épít ki a szemkörnyék területén, ezzel óvva azt a mikro-mozdulatok, mint a pslogás, mosolygás és hunyorgás, okozta ráncok kialakulásától.

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Isohexadecane eo Glycerin h 0 0Butylene Glycol h 1 0Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane ti I eo I h I szil PEG-10 Dimethicone Disteardimonium Hectorite Isopropyl Isostearate eo 5 0PPG-15 Stearyl Ether eo Sucrose h Trehalose h Pentylene Glycol Hydroxyethyl Urea h Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Garcinia Mangostana Peel Extract Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract a I gy Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Lactobacillus Ferment Algae Extract eo I h Sorbitol h 1 1Betula Alba (Birch) Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Morus Bombycis Root ExtractPoria Cocos Sclerotium Extract Camelina Sativa Seed Oil Bifida Ferment Lysate Propylene Glycol Dicaprate eo Caffeine Sodium Hyaluronate h 0 0Sodium Polyaspartate Hydrogenated Lecithin eu Aminopropyl Ascorbyl Phosphate a I v Phytosphingosine Yeast Extract a Ethylhexylglycerin Sodium RNA Hydrolyzed Algin Tripeptide pepPolysilicone-11 szil Isododecane eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Polyethylene Propylene Carbonate Polyacrylate Crosspolymer-6 Sodium Dehydroacetate ta Potassium Sorbate ta Lecithin eo I eu Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta Iron Oxides sz 0 0

Lyne

2019. július 21.

Nem szeretek úgy véleményt írni, hogy csak épp kipróbáltam egy terméket, de még semmi hosszú távú tapasztalatom nincs vele, mert úgy érzem ez nem ad valós képet. Két esetben írok csak teszterek vagy kis kiszerelésű termékek után véleményt: 1. Rögtön pattanásokat, vagy bármilyen allergiás reakciót okozott. 2. Olyan csodaszer, ami már kevés használat után is látható eredményekkel szolgál. Nos, ez a szemkörnyékápoló az utóbbi kategóriába esik. Össz-vissz egy 5 ml-es kiszerelést szereztem be, mert annyira drágának találom a 15 ml-t, hogy nem 20 rongyért akartam próbálgatni, hogy vajon tényleg használ-e valamit. Először is, 5 ml-es kiszerelés még soha nem tartott ilyen sokáig nálam.. illetve még mindig tart..:D Kb 3 hete kezdtem el használni és még az üvegcse háromnegyedénél sem tartok!! Egyszerűen nem akar fogyni...:D Viszont, amiért „tollat ragadtam” az a következő 2 ok:

- 2 éve volt egy szaruhártya miatti szemműtétem és azóta egyszerűen nem találtam olyan szemkörnyékápolót, ami ne irritálta volna a szemem! Ez az egyetlen, ami eddig SEMMI problémát nem okozott!!!!

- Idén leszek 35 éves és sajnos 3 ránc már megjelent az arcomon. Ebből az egyik a számnál volt, ami az ESTÉE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR SYNCHRONIZED RECOVERY COMPLEX II-nek köszönhetően már csak egy rossz emlék, így azóta elválaszthatatlanok vagyunk, én és a csodaszérumom! <3 A másik 2 ránc a szemeim alatt van.. ezek mélyebbek, viszont ezalatt a 3 hét alatt, mióta ezt a szemkörnyékápolót használom sokkkkkkkal halványabbak lettek!!! Nem azt mondom, hogy eltűntek, mert ez nem igaz, de szemmel láthatóan kisebbek és gyakorlatilag olyan, mintha csak egy felületi kis „karcolás” lenne a szemem alatt. Nekem ez annyira meggyőző volt, hogy ha elfogy ez az 5 ml-es kiszerelés, be fogok ruházni a 15 milisre is, és ha ez a miniatűr 5 ml ilyen sokáig elég, akkor már nem is drágállom a 15 ml-ért a 20 ezret!!

Egyébként nem tudom más, hogyan használja, de én csak estére teszem fel, mert talán az egyetlen negatívuma számomra, hogy picit ragacsos marad a szemkörnyékem használat után, így nem próbálkoztam meg vele napközben, mert használok alapozót és korrektort is. De ez egyáltalán nem ront a renoméján, hiszen így is lenyűgöző az eredmény, amit tapasztaltam!! ^^ Plusz, annyira jól hidratál, hogy nem is igazán igényli a bőröm napközben. Szerintem lehet, hogy az még sok is lenne... (nekem..)
A sokat szidott műanyag, pálcikás adagolónak valóban nincs haszna, de szerintem nem kell ekkora jelentőséget tulajdonítani neki! Annyit rakok a szemem alá, amennyi nekem megfelel, majd elkenem az ujjammal és kész. Nem az adagoló miatt veszek újra egy terméket, hanem azért, mert használ a krém!! Lehet valaminek csúcsszuper adagolója, ha maga a termék semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Lencseee

2019. május 2.

Svekits kollegano leirt mindent, de mindent, amit en is szerettek.volna, amikor idejottem😂😂😂😂 ha lenne egy normalis adagoloja szivesen ujravennem...es tenyleg letezik olyan, hogy valami 5 csillagos, de a csomagolassal annyira elkedvetlenitik az ember lanyat, hogy ismet megvegye ezt a termeket, hogy megis minusz egy csillag...
Update: szörnyű adagoló ide, vagy oda, én bizony ezt újravettem...Ha nem haragudnék ennyire a béna adagolóért, csillagos 5-t adnék rá...mert maga a krém, hatásos, szeretem (most, hogy a hylamide szemkréme elfogyott, erre nyergeltem vissza, mondjuk melegben nappalra, lehet, hogy sok lesz...) Szóval nagy bajban vagyok a csillagozással, mert ez a termék egyszerre szuper és béna...és eldöntöttem, ezért az árért akkor is hiányolom belőle, hozzá a megfelelő adagolót, amivel 5 csillagot érne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

balkri

2019. április 26.

A legutóbbi neszeszer akcióban nagyon megörültem, hogy végre kipróbálhatom, mert már többször szereztem vele.
Megkaptam, így azóta is tesztekem.
Tetszik a textúrája, és eddig az adagolója sem zavart. Én úgy használom, hogy belemártom, utána a kézfejemhez érintem(nem kenem le az egész tartalmát) majd a kézfejemről viszem fel a szemkörnyékre. Így nem pazarolom el, és nekem ez így nem is macerás. Azt még nem tudom, hogy az utolsó cseppekkel is könnyű lesz-e, de majd kivarázsolom. Szerintem teszi a dolgát, szépen hidratál, és az egyik legjobb szemkörnyék ápoló. Néha nem értem, hogy egy korosabb bőr esetén, ki mit vár el egy ránctalanító krémtől, hisz egyik sem egy alakformáló fehérnemű! Négy csillagot adok, de ha pumpás vagy pipettás lenne megadnák az 5-őt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 26.

Megkaptam, így azóta is tesztekem.

zsucci93

2019. március 19.

Az első szemránckrémem volt, azóta kipróbáltam több másikat is, és őszintén hiányzik :( csaodálatos krém, szépen hidratál, könnyű textúrájú, nem fogja kivasalni az összes rácod, de talán segít megelőzni az öregedést picit :) Újra fogom venni, ha lezs valami akció.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

svekits

2019. január 2.

A csomagolásról ordít, hogy olyan szerencsétlen férfi találta ki, aki az életben nem használt szemkrémet, mert olyan szinten praktikátlan, hogy borzasztó. Egy pipettás cucc tök jó lett volna bele, bár maga a formula meg erre pont nem alkalmas, de ez a pálcika egyáltalán nem kényelmes, pazarló, és mindig félek hogy egyszer kiverem vele a szemem. Nem értem a csomagolást. Még rejtély számomra, hogy fogom kikotorni az üveg aljáról a terméket, ha oda érek. Masszírozni? Ezzel? Kösznem, egyáltalán nem kényelmes.
Amennyire rossz a csomagolás, annyira szeretem magát a cuccot, amúgy. Nekem a szemkörnyékemmel igazából sosem volt sok bajom, fiatal vagyok, ráncom sincs, de nem szoktam a sima termékeimet a szemem környékére felvinni (felvihetném, mert nem irritálnak, csak... nem tudom, nincs megszokva), így akartam egy kifejezetten szemre való terméket, hogy hátha nem hanyagolnám el így a szem környéki bőr ápolását. Szépen hidratálja a bőrt, nagyon könnyű termék én két hónapja használom, és még bőven nem kell kapirgálni az aljáról a terméket. Ráncom nincs, karikám is csak ha rosszul alszok, de hátha ezzel sokáig nem is lesz és a száraz bőrömre meg tök jó, és a korrektor is jobban néz ki a bőrömön, nemtom... az én low maintenance szememre ez a high maintenance árú termék teljesen ok :D
Az EL-nek meg üzenem, hogy csomagolja újra, és akkor 5 csillagot is adok érte :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

szeliger

2018. november 29.

Már régóta ki akartam próbálni, volt is kalandom vele, amikor ezt akartam megvenni, aztán egy másik fajtájú ANR került a tasakba. Végül egy neszesszer akcióban jutottam hozzá egy 5 ml-s kisebb üvegcséhez, amiben hasonló masszírozó van, mint a nagyban. Elég is volt belőle ennyi, egy hónap alatt fogyott el a kis üveg.
A beltartalom se nem jó, se nem rossz, hidratál, kicsit feltölt, el lehet használni, de újravenni nem érdemes. A csomagolás kritikán aluli: az elején sem vette fel a kis gombóc egyenletesen az anyagot, volt hogy túl sok került rá, két szememre is elég volt. Volt olyan is, hogy tunkolgatni kellett, többször belemártani, főleg a vége felé. A veszteség pedig igen nagy lett volna a legvégén, ha egy erre a célra rendszeresített kiskanál nyelével nem kotortam volna ki a maradékot az üvegből. A matrix technológiában pedig már az elején sem hittem, úgyhogy emiatt nem is ért csalódás, a ráncok maradtak a helyükön.
Túl sok a macera vele, nem éri meg a fáradozást, gyorsan is elfogyott, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 29.

creamchito

2018. november 15.

Körülbelül 5 hónapja használom a terméket. Az üveg tartalma még nem ürült ki, problémám sincs jelenleg még az utolsó cseppek kivarázsolásával. Egyébként tényleg zavaró, hogy nem lehet tudni, mennyi is van még a termékből az üvegcsében. Amennyire hasznosnak találom az applikátort, ugyanannyira tartok attól, hogyan sikerül majd rendesen elhasználni az utolsó 1-2 millilitert, mert az applikátor szerintem nem lesz alkalmas annak kivarázsolására, ahhoz pedig meglehetősen drága, hogy ne tudja elhasználni az ember az utolsó cseppig (csak ezért adom a 4 csillagot). Azonban nagyon szuperül lehet masszírozni a szem körüli területet, és csodásan ragyogó kinézetet varázsol az ember szemének. A kisebb ráncok szinte eltűnnek, sajnos nem örökre. Ezt csak a termékben lévő fejlett technikának köszönhetjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

primadonna

2018. október 19.

Sajnos a csomagolása kicsit félresikerült, de a kedves szépség tanácsadók megmutatták, hogyan tudom belőle az utolsó cseppet is kiszedni. Maga a termék amit ez a szép üveg rejt, kifogástalan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

umpalumpa

2018. augusztus 5.

18.05.13.: Amikor kinéztem, fontos volt a hatás, amit ad, de eszembe sem jutott megkérdőjelezni a tubus használhatóságát. Hiba volt. Így is csak félúton jutott eszembe, hogy hogy a bánatba' fogom kihalászni az utolsó milliket? Se mással nem lehet belenyúlni, mint a saját applikátora, se nem elég folyós a cucc, hogy kicsöpögtessem, és még csak nem is látom mennyi van benne :( Ez rögtön egy jó nagy csillaglevonást jelent.
Ami tetszik: a kence állaga, beszívódása, duzzanatlevivő hatása és hidratálása. Jó pont, hogy nem bántja a szemem, sem a környékét. Eléggé táplálónak is tűnik. Az én szemkörnyéki problémáimat (duzzanat, táskák, dehidratáltság, pici ránc) kezeli (persze nem leszek 20 éves), ezért tulajdonképpen elégedett vagyok vele.
18.08.05.: Leveszek egy csillagot, mert nagyon hamar elfogyott. Nálam átlagban 6 hónap alatt fogy el egy szemkörnyék ápoló. Ennek 3 hónap sem kellett és a végén fektetve tároltam, hogy kikaparhassam a kencét. Valamennyi így is benne maradt. Ezt nem veszem újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

sheol

2018. május 29.

Egy kis tégelyes luxusmintát használtam el, és bár jó érzés volt használni, érzékeny bőrre nem okozott irritációt, de nem is okozott semmilyen pozitív változást. Se karikák, se sötétség, se apró ráncok tekintetében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose, Trehalose, Hydroxyethyl Urea, Algae Extract, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Tripeptide
Vitaminok: Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Lásd Tripeptide-32

Sorbitol h 1 1

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Nem pontos INCI megnevezés. Jelentése: 3 amino savból felépülő peptid féle. Sajnos nem lehet tudni, mit takar az elnevezés pontosan.

Felületi hártya képző anyag.

Térfogatnövelő segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!