Best of Beauty 2019

Estée Lauder

Ár:   20 900Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2018. szeptember 29.

Ár:   20 900Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Regenerálja a múltbéli károsodásokat a szemkörnyéki bőrnél.
  • Segít enyhíteni az öregedés főbb, látható jeleit a szemkörnyéken.

Water / Aqua Bifida Ferment Lysate Caprylic / Capric Triglyceride eo Dimethicone eo I szil 1 0Nylon-12 Cetyl Ricinoleate eo Propanediol h Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane ti I eo I h I szil Glycerin h 0 0Trehalose h Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Poria Cocos Sclerotium Extract Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Betula Alba (Birch) Extract Morus Bombycis Root ExtractArabidopsis Thaliana Extract a Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Algae Extract eo I h Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Yeast Extract a Cholesterol eo I eu 0 0Biosaccharide Gum-1 h Caffeine Linoleic Acid eo Lactobacillus Ferment Anthemis Nobilis (Chamomile) gy Polyquaternium-51 Squalane eo 1 0Aminopropyl Ascorbyl Phosphate a I v Phytosphingosine Sodium RNA Sodium Hyaluronate h 0 0Oleth-10 ti I eu 2 1Hydrogenated Lecithin eu Lecithin eo I eu Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Tripeptide-32 pepSucrose h Caprylyl Glycol eo I h Acrylates/C1-2 Succinates/Hydroxyacrylates Copolymer Tocopheryl Acetate a I v 0 0Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Sodium PCA h 0 0Urea h Tromethamine Hexylene Glycol ti I eu 1 1Butylene Glycol h 1 0Potassium Sulfate Disodium EDTA BHT a I ta Sodium Sulfite ta Sodium Metabisulfite a I ta Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Iron Oxides sz 0 0CI 77492 sz CI 77499 sz

bfatime

2018. január 26.

Nagyon jó kis szemránckrém, zselés állagú, könnyen beszívódik, nem irritálja a bőrt, nem húzódik tőle a bőr , mint egyes szemránc krémeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Barbika

2017. december 7.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, majdnem 20 ezret kidobtam rá, amit nagyon sajnálok. Nem sok ráncom van, de azért van, és ezekkel akartam felvenni a harcot. A Douglasban kértem szakmai segítséget, és egy ott dolgozó hölgy ajánlotta ezt a krémet. Állagra és illatra egész jó volt, kicsit megijedtem a pici pumpás kiszereléstől, de lényegében kitartott kb 2 hónapig. Viszont semmi változás :/ Másnak lehet bevált, nekem sajnos csak pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

kneva

2017. április 3.

Mindig a tégelyes, sűrűbb testvérét szoktam venni, mert eddig ennek túl hígnak tartottam az állagát és gázosnak az árát. Aztán legutóbb mégis erre esett a választásom. Most reggel-este használom, nagyon szeretem, este azért kenek fölé a tégelyesből, mert én már a szemkrémeket is rétegezem :)
A ráncocskák kisimultak, nagyon meg vagyok elégedve, a hígabb állag pedig nekem jobban megfelel nappalra. Azt kell mondjam, hogy megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

umpalumpa

2016. október 31.

Nekem még nem a II-es változat, hanem ez volt. Eleinte több változást láttam, amikor használtam, aztán gondolom kicsit feljavította a bőrömet és már nem volt olyan látványos. Így kis időre letettem és mikor újra kenegettem megint láthatóbb volt a hatás. Igazából szemkrém alá szántam, de néha magában tapiztam a szemem köré. Ha használom hidratáltabbnak látom a szemkörnyékemet és reggel nem olyan puffadt. Amikor sminkelek a szérumot teszem körbe és krémet csak az alsó táskákra. Tetszik ez a szérum + szemkrém együtt megoldás, talán lassabban fog öregedni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

hopihe11

2016. szeptember 17.

Állagra tejszerű, könnyen beszívódik. A szérum már az első használatnál csípett és viszketést okozott, de ez elég gyorsan elmúlt és adtam neki még egy esélyt. Második este még jobban égetett, a szemem könnyezni kezdett, majd a szemhéjam bedagadt, de úgy, hogy napokig tartott, mire úgy-ahogy rendbejött. Az ANR szérumot évek óta használom, nem volt vele hasonló tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Pöti

2016. június 28.

Nagyon vékony a szemem körüli bőr, érzékeny a szemem és sajnos lusta is vagyok, sokszor nem teszem fel a napszemüveget, pedig kellene. Ez egyenes út a kezdődő szarkalábakhoz. Nekem eddig legjobban az ANR szemkréme jött be, tényleg simítja a ráncocskáimat. De az nagyon fogyóban volt, így erre esett a választásom. Nekem ebből a II-es verzió van meg, nem tudom, hogy az INCI-je megegyezik-e. A krém nagyon lágy, könnyű, hamar felszívódik, így reggel szívesen használom. Nem irritál, szépen simitja a bőrt, persze nem csodakrém, de örülök, hogy őt vettem :) A pumpája tetszik, egy nyomással pont elegendő anyag jön ki, nincs pazarlás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Tamara87

2016. május 10.

ANR szemkörnyékápoló alá használtam, szerettem ezt a procedúrát. Állagra kellemes, könnyed, kicsit csillámporos.
Kiszerelése nem valami ügyes, a vége felé már szét kellett szednem a tégelyt, és kiügyeskednem az alján megült serumot. Fekete karikáim nincsenek, fakó bőröm sem, de első szem alatti ráncocskák már igen. Hatását csak egyben tudom értékelni a szemkörnyékápolóval, és az pedig: 5/4. Látványra szebbé varázsolják a szem körüli bőrt, egy kicsit csillámlanak, viszont hatásuk nem tartós, de rendszeresen használva tényleg nem rosszak :) Lehet a jövőben visszatérek hozzájuk, de még azért próbálom keresni a best-et :) Most egyelőre Revitalising supreme eye balm-ot használok és jónak tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

gicsa

2016. április 10.

Még csak rövid ideje használom, így csak az első benyomásomról tudok beszámolni. Eléggé sötét karikás a szemem, és nem püffedt, hanem éppen hogy beesett. Kissé ráncosodik is. Erre kerestem megoldást. Sokat olvastam utána, mire erre esett a választásom. Korábban csak drogériás "szemránckrémet" használtam a Lorealtól. Ami semmit nem használt. Elsőre ez a krém kellemes textúrával rendelkezik, és nem csípi a szememet. Pont annyi jön ki a tégelyből 1 nyomásra, mint amennyi szükséges és elegendő a két szemem hidratálására. Puhává teszi a bőrt. Egyelőre ennyi, később updatelem. :) Az ára nagyon borsos, ezért nagy reményeket fűzök hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 10.

rekag

2016. január 19.

Éjszakára használom gazdagabb szemkörnyékápoló alá. Most fogyott el, 5 és fél hónapig kitartott, de már megrendeltem a következőt, igaz az már a II-es továbbfejlesztett változat lesz. Nekem nagyon sokat segített a sötét karikák minimalizálásában és abban hogy reggelre ne legyen duzzadt a szemem. Én egy picit a szemhéjamra is kentem belőle és láthatóan feszesítette azt. Abszolút nem irritál, soha nem könnyeztem tőle. Hatásában lekörözi a clinique dark circle szemkörnyék ápolót, pedig évekig az volt nekem a szent grál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Vikcike

2015. október 24.

Kb egy hónapja használom, csakis éjszakára! Láthatóan halványította a hatalmas szürke karikáimat és kevés alvás után is kipihent, nyugodt szemekkel ébredek. Ódákat tudnék róla zengeni, soha nem fogom lecserélni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Antioxidánsok: Arabidopsis Thaliana Extract, Yeast Extract, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, BHT, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propanediol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Trehalose, Algae Extract, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Urea, Butylene Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

Cholesterol eo I eu 0 0

Lásd Tripeptide-32

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Squalane eo 1 0

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrűség szabályozó segédanyag.