Estée Lauder

Ár:   17 500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   17 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

Visszaadja a szemek fiatalos fényét. A krémes gél enyhíti az öregedés minden főbb látható jelét: a ráncokat, szarkalábakat, a püffedtséget, a sötét karikákat, a szárazságot és az egyenetlen bőrszínt. Minden bőrtípusra.

Ár: 4500 Ft , Eladó: Dorxy98
Állapot: 5 ml, új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, előreutalás után

wxy520

2020. június 3.

Lehet, hogy az én szemkarikáimmal van komoly probléma, de eddig semmilyen krémet nem találtam, ami valamelyest enyhített volna 🙁 sajnos ez a krém ugyan úgy, mint a többi nem nagyon vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

zs001

2020. május 28.

Nem hiszem el, de irritálja a szemem :-(. Viszket és könnyezik, pedig nyilván nem a szemembe kenem. Durván szilikonos az állaga, fullasztó érzetet hagy. Nekem nagy csalódás. Ezerszer jobbak a koreai szemkörnyékápolók, maradok azok mellett. Ezt meg valahova elkenem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Bonnieoo7

2020. március 16.

Számomra ez a leg... leg... legeslegjobb! Gazdag krémzselé, ami nem szívódik be azonnal, reggelre puha és feszes is egyben a szemem alatt. Nem használom minden este, így esett meg, hogy még a kis verzió is rámpusztult. 😌
Szomorúan konstatáltam nemrég , de szerencsére kevés maradt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 16.

Szomorúan konstatáltam nemrég , de szerencsére kevés maradt benne.

Jucccc

2020. március 7.

Valószínűleg nem tartozom a célkorosztályba, emiatt számomra kicsit testes, kicsit sok ez a krém. Egyáltalán nem vagyok vele elégedetlen, de úgy gondolom, ez 40, vagy még inkább afölötti korosztály számára jó. Nagyon jól hidratál, szilikonos érzete van, jól lehet sminkelni rá (annak ellenére, hogy testes nekem, nem csúszott-mászott el rajta a szemfesték), nem emeli ki a ráncokat. Igazából nem is tudok rosszat írni róla, csak nekem a hűsítő-géles EL szemkrém egyelőre jobban tetszik. Valószínűleg ebben benne van az árkülönbség is, de kb 10 év múlva esélyes, hogy már fordulni fog a kocka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Zsan21

2020. március 4.

Ez az első EL termék amivel nem vagyok elégedett, nem érzékelek javulást. Sajnos a szemem alatt van pár ránc, de ez a krém semmit nem csinált velük, még felkenés után sem tűntek kevésbé mélynek. Legalább ez az optikai tuning érezhető a Supreme+ szemránckrémnél. Amúgy persze ez is hidratál valamennyire, de semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. február 22.

Több kis kiszerelést használtam el már belőle, mindig neszesszeres ajándékként. Kellően hidratálja a kritikus területeket, szinte olajos érzést hagyva és ennyi. A meglévő ráncokat természetesen nem enyhítette, de ilyen ígéretekben én már amúgy sem hiszek.
Hogy megvenném-e teljes kiszerelésben? Biztosan nem, mivel ugyanezt az eredményt számos drogériás termék is ugyanígy nyújtja.
Felfelé kerekített négy csillagot kaphat, semmiképp nem többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 22.

Felfelé kerekített négy csillagot kaphat, semmiképp nem többet.

Crystal86

2020. február 19.

Nekem nagyon bevalt, latvanyosan halvanyitott a szem koruli rancokon; biztosan ujravevos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

ngyrbka

2020. február 17.

Nem erzem extranak a hatasat, kicsit felkapott termeknek erzem.
Ajandek volt a neszeszerben, elhasznalom, deTeljes kiszerelest nem vennék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Nem erzem extranak a hatasat, kicsit felkapott termeknek erzem.
Ajandek volt a neszeszerben, elhasznalom, deTeljes kiszerelest nem vennék!

tara95

2019. december 18.

Ajándék volt a vásárlásom mellé. Szerencsére engem nem ütött ki, elsőre nagyon elvarázsolt a textúrája, viszont hosszabb használat után semmi pluszt nem látok sajnos. El fogom kenegetni, de nem éri meg ezt az árat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

zsszucs

2019. december 7.

Megvettem az első EL advanced night krémemet. Nekem nagyon tetszett a textúrája, de valóban inkább estére való (kicsit nehezebben szívódik be) Egy 15ml-es kiszerelés elhasználása után, láttam az eredményt, van egy pár mélyebb ráncom és valóban használt!!
Repülőtéren tálaltam jó áron dupla csomagolást, beruháztam rá.
Folytattam a használatot, és egyszer csak a szemem alatt, duzzadt, kicsit pirosas lett a bőr. Biztos szuper rosszul aludtam, adjunk neki jó sok szemranckremet, mivel kellemes zselés, egy pár pillanatig úgy is éreztem, hogy segít. Délutánra a duzzadásból hámló, ekcéma jellegű bőrfelület lett (mindkét szemem alatt)
Nemrég váltottam arclemosot, azt hittem az lesz a ludas...szóval aznap este is használtam a EL advanced night terméket...másnap katasztrofális szemkornyekkel ébredtem, hámló, vörös...egy hét után elmúlt a vörös, duzzadt szemkörnyék, a bőr lehámlott, és most igyekszem rendbehozni, amit ez a termék elrontott.
Én érzékeny bőrű vagyok, de nem hinném, hogy ebben az árfekvésben elfogadható, hogy akár csak egy kis százaléknak is, de ilyen reakciót váltson ki, vagy előre kellene figyelmeztetni a vásárlót, abszolút nem való érzékeny bőrűeknek.
Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Repülőtéren tálaltam jó áron dupla csomagolást, beruháztam rá.
Csalódás.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propanediol, Sucrose, Trehalose, Algae Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lásd Tripeptide-32

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Jojobaolajból előállított zsíralkohol. Szobahőmérsékleten tiszta, színtelen folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló, sűrűség szabályozó összetevő.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Isopropyl alkohol és jojoba alkohol észtere. A jojobaolajnál jóval hígabb, szagtalan folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.