Best of Beauty 2019

Estée Lauder

Ár:   17 500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   17 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

Visszaadja a szemek fiatalos fényét. A krémes gél enyhíti az öregedés minden főbb látható jelét: a ráncokat, szarkalábakat, a püffedtséget, a sötét karikákat, a szárazságot és az egyenetlen bőrszínt. Minden bőrtípusra.

Ár: 3800 , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten megoldható, de szivesen postázom is! :)
Estée Lauder utazó méretű termékek
Ár: 3700 Ft / db + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan termékek, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
strauszkinga

2019. június 28.

Eszméletlenül jó ez a szemkörnyékápoló! Annyira gazdag az állaga, egy élmény használni! Könnyen beszívódik. Este és reggel is próbáltam, szuperül lehet rá sminkelni. A szemem alatti karikákat ez sem tüntette el, de hullafáradt kisbabás anyaként ezt nem várom el. Viszont úgy látom, hogy a szemkörnyéki ráncaimat mintha feltöltötte volna, erre a problémára keresek krémet nagyon régóta! Lehet, hogy beszerzem teljes kiszerelésben is, kíváncsi vagyok a hosszútávú hatására!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

vargat0619

2019. június 13.

Először egy kisebb kiszerelésem volt. Aztán szembe jött velem megint egy kisebb kiszerelés. Úgy voltam vele, elfér a fiókomba. Azóta már ott tartok, hogy egy nagyobb méretet is vásároltam. Az arcom szerkezete érezhetően ennél a krémnél is jobb, viszont nekem nem kisimultabb. Ráncaim nem tölti fel. Lehet kezd hozzá szokni. Ez miatt adnék csak 4 csillagot! :)
Viszont imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Viszont imádom!

req

2019. június 5.

Viszonylag gyorsan beszívodik, nekem kellett 10 perc. Jó textúrája van, kellemes illat, és végre nem úgy ébredek fel reggel, mint aknek két hatalmas bőrönd van a szeme alatt.
Update:
Egy hónapos használat után a szemem körül megjelent az ekcéma ennek a krémnek köszönhetően. Az ekcéma pedig nagyon ragaszkodik hozzám, nem is sikerült eddig eltüntetni, így mehetek bőrgyógyászhoz. Csalódás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Update:

Summerof69

2019. május 22.

Kaptam egyet ebből ajándékba. Hiába használtam rendeltetésszerűen, reggelenként viszketett, könnyezett mindkét szemem, úgyhogy felhagytam a szemkörnyéki használattal és inkább a nyakamra kenem, hogy végre elfogyjon.
Nem tudom elmondani, mennyire elkeserítő, mekkora csalódás ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

Nem tudom elmondani, mennyire elkeserítő, mekkora csalódás ettől a márkától.

Hanna27

2019. május 20.

Hatalmas csalódás, mert alapvetően sok Estéé Lauder terméket szeretek. Sokkal alacsonyabb árfekvésben is kapható olyan szemkörnyékápoló, ami hasonlóan nem túl eget rengető hatású.
Valamennyire hidratál, de látványos eredményt nem értem el vele. Enyhe irritációt is okozott pedig nincs hiperérzékeny bőröm, emiatt termékminta nélkül semmiképp nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

jakabsara

2019. április 25.

nagyon szépen hidratálja és táplálja a szem alatti részt. a karikákkal nem teljesen küzd meg de sminkelni nagyon szépen lehet ha ezzel előtte be van kenve. sokéig elég egy tégely

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

GoldaN

2019. április 17.

2 napja használom, mintám van belőle, de egyelőre örülök neki, annak hogy csak minta.. nekem óráknak tűnik mire felszívódik, nem túl szimpi.. azt hittem sokat tettem, másnap kevesebbet kentem, de az meg olyan érzés volt, mintha még is kevés lenne, de így sem szívódott fel pikkpakk. Reggel meg olyan mintha száraz lenne a szemem körül, mármint mintha rászáradt volna.. párszor még felkenem hátha..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

senskin

2019. április 16.

Szerintem nagyon hatásos, legalább annyira mint a yoghurt evés. Szóval megvagyok vele elégedve és meg is veszem nagyban is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

kicsispenot

2019. április 15.

Termékmintám van. Megelőzéképp használok szemkérmet. Ez valami csodaszer. Sajnálom, hogy ilyen drága. Újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

CeCeDrake

2019. január 30.

5 ml kiszerelésben használtam, ami szempillaspirál mellé volt.
Félve vásárolok és használok mindenféle szemkörnyékápoló terméket, mivel rendkívül érzékeny a szemem.
Ettől konkrétan patakokban folyt a könnyem minden este.
Érdekes, mert a sima ANR szérumtól meg nem folyt a könnyem.
Ezért örülök, hogy csak kis kiszerelésben termék mellé kaptam és nem teljes áron vásároltam meg, akkor valószínűleg lekapartam volna a falat is a méregtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

5 ml kiszerelésben használtam, ami szempillaspirál mellé volt.
Ettől konkrétan patakokban folyt a könnyem minden este.
Érdekes, mert a sima ANR szérumtól meg nem folyt a könnyem.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propanediol, Sucrose, Trehalose, Algae Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lásd Tripeptide-32

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Jojobaolajból előállított zsíralkohol. Szobahőmérsékleten tiszta, színtelen folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló, sűrűség szabályozó összetevő.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Isopropyl alkohol és jojoba alkohol észtere. A jojobaolajnál jóval hígabb, szagtalan folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.