Estée Lauder

Ár:   17 630 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   17 630 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatjegyek: bergamott, citrom, galbanum, jázmin

Keresem Hedonist hirdetését!:((Estée  Lauder Beautiful EDP
Ár: Megvételre , Eladó: Elena7
Állapot: 4.7ml, Helyszín: Veszprém, fizetés: --
Vintage ritkaság! Estée Lauder Beautiful mini eladó
Ár: 2500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Panda

2019. április 27.

2015-ben külföldön dolgoztam és az akkori munkahelyemen belefutottam egy női szemmel is gyönyőrűséges fekete nőbe akinek olyan csodás illata volt, hogy muszáj volt megkérdeznem mit visel. Miután megtudtam, hogy a EL Beautiful mentem is kipróbálni de botrányos volt rajtam.

Most a napokban egy parfümériában szaglásztam, levettem a kupakját és megszagoltam első gondolatom ismét az volt, hogy ez rettenet, de csak azért is ráfújtam a kezemre- az első 5 percben azon rémüldöztem, hogy 'ezzel a szaggal kellene még dolgokat intézni?' - aztán hirtelen megváltozott és nagyon tetszett.
1 órát nagyon erősteljesen éreztem magamon, páran utánam is fordultak. Aztán kezdett börközelivé vállni és rajtam kifejezetten édes lett jobban, mint szeretném.
Ennek ellenére meg fogom venni mert amiért Makk Zsuzsót taszítja és pont azért vonzódok hozzá; VW Boudoir-ja is gyönyőrű rajtam és abban is van valami összetevő ami függőséget okoz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Makk Zsuzsó

2019. március 31.

Van benne egy illatjegy, ami engem rettentően irritál. A Vivienne Westwood Boudoirjában is ez taszított annyira, mégpedig a szegfű. Ilyen mennyiségben nem bírom sajnos elviselni. Kár, mert nagyon elfogult vagyok az EL parfümökkel. Jó, azért a Beyond Paradise is mélypont volt, de most már sajnos ketten vannak a pokolban.
Ja, és extrém tartós! Két nap és két tusolás után is éreztem a csuklómon. Úgyhogy akinek bejön, amiatt ne aggódjon, hogy mi van, ha nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Parfuwoman

2018. december 30.

Sokkal több illatjegye van,mint ami itt fel van tüntetve.
Fej:szőlő,gyümölcsös jegyek,cassia,liliom,citrom,bergamott,mandarin,rózsa és galbanum
Szív:mimóza,magnólia,szegfű ,tubarózsa ,narancsvirág ,kamilla,nárcisz,frézia,orgona,jázmin,zsálya,neroli,marigold,ylang-ylang,gyöngyvirág,Viola és geránium
Alap:
Szantál,pézsma,ámbra ,vetiver,cédrus és vanília
Szóval van itt minden ,ami egy parfümbe való 😀
Egyebekben teljesen egyetértek angelina69-cel ,nem is ismételném el még egyszer.
Annyit viszont hozzátennék,hogy rajtam volt egy erős szappanos beütése is,ezért csodáltam ,hogy nincs benne szantál?
Egyebekben a jegyek nagyon szépen keverednek,tényleg olyan,mint egy hatalmas virágcsokor. Akihez szerintem illik :egy decens,konzervatív ,még szinte otthon is kiskosztümben járó hölgy,aki szigorú és kissé megközelíthetetlen. Minősége tartósság és szillázs szempontjából első osztályú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

Sokkal több illatjegye van,mint ami itt fel van tüntetve.
Alap:
Szantál,pézsma,ámbra ,vetiver,cédrus és vanília
Szóval van itt minden ,ami egy parfümbe való 😀

angelina69

2018. október 13.

Illatmintából ismerkedtem ezzel az illattal. A név ugyebár kötelez... A maga idejében, a '80-as években biztosan páratlanul szép illatnak számított. Most sem mondom, hogy rossz lenne, de az én ízlésvilágomtól távol áll. Rajtam egy hatalmas virágcsokor maga az illat, egy kis zöldes aláfestéssel. Enyhén édeskés, kicsit krémes. Puha és nem tolakodó, ugyanakkor határozott. Sokan mondják, hogy bezzeg a régi időkben még adtak a minőségre. Szerintem, akkor is, és most is vannak minőségi illatok, és vannak olyanok, melyekre szót vesztegetni is kár. Tény, hogy kb. 30-40 évvel ezelőtt még nem volt ekkora üzlet a parfümősdi, mint mostanság. Kevesebb illat volt akkoriban az üzletekben, mint ahogy más kozmetikum is. Szóval, ez az illat is minőséget képviselt és képvisel még most is. Azonban már más számít "jó" illatnak. Akinek tetszenek a régi idők illatai, ő úgy is használni fogja, fittyet hányva a mostani trendekre. Visszatérve a Beautiful-hoz: én inkább átmeneti időben használnám, hétköznapra vagy alkalomra is megállja a helyét. A tartóssága átlagos volt, de felfújás után kb. 3 órával bőrközelivé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 13.

Csumama

2018. február 26.

Hú. Erről az illatról csak érzelmi megközelítésből tudok írni, nem összetevőkre bontva. Ez az illatok illata (legalábbis számomra). Anyum 1985-86 környékén (ha jól tudom ekkor jelent meg) már kapta is az amerikai nagynénjétől :) csomagban! Hála neki ezúton is! Ebben az illatban benne érzem a gyermekkoromat, főleg a nyári kirándulásokat Apu kivikszolt zsigulijának bőrülés szagát, Anyu illatát (de még a táskájának is ilyen illata volt én nem tudom hogyan)! Hogy mennyire tartós? A mai napig amikor Anyu kinyitja a pipereszekrénye ajtaját én ezt az illatot érzem kilibbenni, így röpke 30 év után....Azt hiszem az EL parfümök között kell keresgélnem a saját Anyuillatomat, hogy ez hogy nem jutott eddig eszembe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Erynnis

2018. február 9.

Még egyetemi éveim alatt kaptam egyszer apukámtól húsvétra. Akkor furcsának talàltam az illatot, nem igazán tetszett. Nagyon szokatlan volt az akkori slágerparfümökhöz képest (2000-es évek eleje, Dior Addict, Bulgari Omnia, Coco Mademoiselle, Tommy Girl stb.) Viszont pár éve újra felfedeztem, most szinte rajongók érte, úgyhogy, 34. szülinapomra meg is ajándékoztam magam vele. Kellemes nosztalgia, vibràló tavaszi virágok, magabiztos nőiség, boldogság mindenféle szirupos édesség nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

FruzsinaR

2017. december 31.

Jajj nagyon nem, nagyon nem. Kifejezettem kellemetlen, szúrós virágillat. A tartóssága miatt 2 csillag, meg mert EL készíti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Lolatapsi

2017. december 16.

Hogy nem talaltamra erre eddig? Semmihez sem foghato kremes puha viragos meleg illat. Nem a mostani divatos tucatillatok. Elegans noies. Es tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Marcsi66

2017. november 27.

A maximumon teljesítő parfüm,,,,nagyon erős mezőnyben nálam,A CSODÁLAT fél perc alatt égeti bele a szívembe ( biztos h lesz belőle) szignatúra alapanyagnak érzem,A kezdésnél még az angyalok is eszembe jutnak,de aztán távolodik,mintha a jövőt festené már,felnőtt igazi NŐ lettem,
Ezer virág hullik érted,citrusokkal fényezett szépséged ÖRÖK,
Nagyon sok virág,nem érdemes kiemelni egyiket sem,mert annyira tökéletes illatnak mondanám,,,,klasszikus és minden korosztályt megérint

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

Ezer virág hullik érted,citrusokkal fényezett szépséged ÖRÖK,

Juditka84

2017. május 20.

Elnézést mindenkitől aki szereti. Én mikor magamra fújtam a Müllerben iszonyú büdös volt rajtam. De viszont egy nagyon tartós parfüm hogy jót is írjak, akinek bejön az illata annak nagyon jó lehet ez a parfüm. Mi nagyon nem illünk egymáshoz. A tartóssága miatt adok 2csillagot neki, de amugy tőlem egyet sem érdemelne. Sajnálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.