Estée Lauder

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

2018-as nyári limitált kiadás

Könnyű balzsam, mely kisimítja és puhítja az ajkakat, és azok pH-ján alapuló, egyedi árnyalatot ad.

Triisostearin eo Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Polyglyceryl-2 Triisostearate eo I eu Pentaerythrityl Adipate / Carprate / Heptanoate Caprylic / Capric Triglyceride eo Glyceryl Hydrogenated Rosinate Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Polyethylene Trioctyldodecyl Citrate eo Octyldodecanol eo I i I al Isononyl Isononanoate eo Vegetable Oil Stearoxymethicone/Dimethicone Copolymer eoVP/ Hexadecene Copolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil eo Mangifera Indica (Mango) Seed Oil Methyl Glucose Sesquistearate eo I eu Euterpe Oleracea (Acai) Fruit OilTriolein eo Linoleic Acid eo Phytosteryl Canola Glycerides Phenylpropyldimethylsiloxysilicate eo Cholesterol eo I eu 0 0Astrocaryum Murumuru Seed Butter Dibutyl Lauroyl Glutamide Saccharin Tocopheryl Acetate a I v 0 0Parfum / Fragrance i Lauryl PCA h Phospholipids h Polydecene Oleic Acid eo I eu Palmitic Acid eo I eu 2 0Stearic Acid eo I eu 2 0Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Mica Red 21 / CI 45380 szCI 45410 szCI 77499 sz Cl 15850 szCI 77491 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 45370 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 42090 sz CI 45410 szManganese Violet / CI 77742 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Red 30 / CI 73360 sz Red 21 / CI 45380 szCI 77492 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz

Ár: 2300 Ft (+515 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: használt, a képen látható állapotban, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó levélben
marliz

2018. július 5.

Egy kis könnyed, igazi nyári termék. A rúzs korallos színével ellentétben a szájon ez a narancsos árnyalat - sajnos - egyáltalán nem jelenik meg nekem sem. A számon nekem is málna- meggypiros színű, pinkes beütéssel. Meglepően intenzív a színe. Én csak egy soron szoktam felvinni, nekem már így is elég élénk lesz. Nagyon kellemes viselet, szinte nem is érezni, hogy van a számon valami, és jól hidratál. Kifejezetten tetszik, hogy nincs szájfény hatása, inkább mattosabb, pláne ahogy egyre jobban beszívódik. Nem utolsó sorban a maga nemében meglepően tartós. Évek óta előszeretettel használom a Clinique Chubby Stick-jeit szájra. Már ezek tartósságával is viszonylag elégedett voltam, de ez sokkal tartósabb. Egy pontot csak a színe miatt vonok le, de csak azért, mert én a korallosabb, barnásabb színeket jobban szeretem, a pinkes árnyalatok nem annyira az én világom. Bár a nők többsége szerintem pont a pinkes rúzsokat kedvelik, azoknak ez tökéletes színezett ajakápoló lehet. Remélem a jövőben valamelyik nyáron más színben is dobnak majd piacra belőle. Az ára borsos, viszont akciósan - én pl. 30% kedvezménnyel jutottam hozzá - már megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

szeliger

2018. május 13.

A csomagolás megyegyezik a tavalyival, rózsaarany szín, retro vízszintes csíkozás, műanyag ház, vékony fémréteggel, ugyanakkor igényes, szép kivitelű, nekem tetszik. Az ajakbalzsam Donald rágó illatú, de az aroma hamar elillan, nem zavaró. A szín...az teljesen változó, ez itt az új Mystique rúzs. Senkit ne tévesszen meg a narancsos alapszíne, ez felvitelkor szépen átalakul. Rajtam a halvány rózsaszíntől a málnapirosig minden előfordul, még meggypirost is sikerült produkálni. A lányom is kipróbálta, egy körre kölcsönadtam, rajta eperszínű. A finish felvitelkor szép fényes, aztán fokozatosan beívódik az ajkak bőrébe, bemattul. Az evést meglepően jól viseli, teljesen megfeledkeztem róla, vacsora után tükörbe néztem és bár kissé megkopva, de még mindig ott volt. Hidratáló hatása kiváló, felvitelt követően határozottan érezni a száj bőrén, picit ragacsos is, aztán ahogy szívódik be, egyre kényelmesebb lesz.
Csak kísérletező kedvűeknek ajánlom, inkább hétvégi, szabadidős rúzs. A kiszámíthatatlan színe miatt full makeup mellé rizikós, elkészül a smink, aztán ki tudja, milyen lesz a rúzs. A jó hír, hogy pirosítónak is használható és akkor valahogy egész jól harmonizál az ajkakon lévő színnel. Vízpart mellé sajnos nem nyerő, fényvédőt nem tartalmaz.
Az idei szerintem elég gyenge kollekció lett, a szemhéjpaletta egy hatalmas tányér, nem túl pigmentált színekkel, a highlighter végletekig menően csillogós, ki is hagytam őket. Ez a színváltós ajakbalzsam pedig... aki el tudja fogadni, hogy kap egy luxus ajakbalzsamot ennyi pénzért, annak érdemes megnéznie, egyébként enélkül is meg lehet lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

Hidratálók: Lauryl PCA, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Triisostearin, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Trioctyldodecyl Citrate, Octyldodecanol, Isononyl Isononanoate, Stearoxymethicone/Dimethicone Copolymer, Hydrogenated Vegetable Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Methyl Glucose Sesquistearate, Triolein, Linoleic Acid, Phenylpropyldimethylsiloxysilicate, Cholesterol, Oleic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cholesterol, Oleic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 21 / CI 45380, CI 45410, CI 77499, Cl 15850, CI 77491, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 45370, Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 42090, CI 45410, Manganese Violet / CI 77742, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Carmine / CI 75470, Red 30 / CI 73360, Red 21 / CI 45380, CI 77492, Red 33 Lake / CI 17200

Cholesterol eo I eu 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.