Estée Lauder

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2019. május 21.

Ár:   10 300 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

Instant friss és hidratált szemkörnyék az új DayWear Eye Cooling Anti-oxidant Moisture GelCreme-mel. Ez az új szemkörnyékápoló uborka-kivonattal gazdagított, így 24 órás hidratálást biztosít a vékony és sérülékeny szemkörnyék számára. Azonnal hűsíti, üdíti a szemkörnyéket és csökkenti a püffedtséget. Tartalmazza a DayWear jellegzetes Super Anti-Oxidant komplexét, amely folyamatosan védi a bőrt a környezet (UV-sugarak, szél, hideg levegő, smink, lég-szennyeződések) okozta mikro-sérülésektől. Segít tovább megőrizni a bőr fiatalos, egészséges ragyogását ott, ahol bőrünk leginkább igényli azt – a sérülékeny, vékony szemkörnyéken.

ÚJ Estée Lauder DayWear Eye Cooling Anti-Oxidant Moisture GelCreme
Ár: 2500 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
Ár: 7500 Ft (postaköltséget tartalmazza) , Eladó: csodaunikornis
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel Győrben, illetve postázom, foxpost, stb.

ludri97

2020. július 7.

Nem rossz kis krém, nyárra elég, hűsít kicsit leviszi a szem alatti reggeli duzzanatokat is de nem lesz a favoritom:) árkategóriájában vannak ennél jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

wxy520

2020. június 3.

Kicsit hidratál, de nekem látszólag kevés…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Kicsit hidratál, de nekem látszólag kevés…

galivali

2020. május 21.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Jól lehet rá sminkelni. Csökkenti a püffedtséget, a sötét karikákkal nálam nem kezd semmit. Nem okozott irritációt. A hűsítő érzés nekem nagyon tetszik. Szerintem túlárazott termék, de sokszor lehet viszonylag nagy akcióban beszerezni (vagy itt a piactéren), úgy megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Milva07

2020. március 23.

Bár nem "rendeltetés szerűen" használom ezt a krémet, leírom tapasztalataimat, hátha a csalódottaknak jól jön. Először is: remek akcióban jutottam hozzá: 29 euró volt a teljes kiszerelés+ utazó méret a Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume szempillaspirálból+ 7 ml a Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery szérumból. A szemkrémről magáról: bársonyos krémgél textúrájú, minden szérummal, alapozómmal stb. jól kombinálható enyhe illatú. Én a homlokomra használom, mert szemkrémként egyrészt kevés, másrészt egyszer alkalmaztam, de kellemetlenül feszítette a vékony szem körüli bőrt. Innen jött az ötlet, hogy a homlokomra fogom elhasználni, és működik! Nem tudok leszokni a homlokráncolástól, és az orromnál ez látszódik is, de két hét után látványosan elhalványította a hosszanti ráncot. Teljes az öröm, mert egyedül ez a ráncom az, ami miatt már a botox is eszembe jutott...A nevetőráncaim nem zavarnak, a koromat sem tagadom, hozzám tartoznak, de ennek a ráncnak nem örültem. Talán másnak is beválik...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 23.

Jucccc

2020. március 7.

Nos, ennél a terméknél szerencsére nem tapasztaltam az előttem véleményezők által leírt negatív tüneteket, tulajdonságokat. Nekem ő a kedvenc szemkrémem, most már több tégely elhasználása után is bátran állíthatom ezt. Nagyon szeretem a hűsítő tulajdonságát, de remekül beszívódik, szépen lehet rá sminkelni, engem eddig sosem irritált - pedig érzékeny szemű kontaktlencse viselő vagyok. Sajnos nagyon keveset alszom ~5 órát, és nálam ez a termék eddig igazán hatékony a fáradt szemek felfrissítése terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

umpalumpa

2019. november 30.

Ez a fiatal korosztály hűsítő szemkréme. Tényleg érezni a bizsergető, hűtő hatást, ezért a puffadt felső szemhéjamon próbáltam ki, hátha leviszi a duzzanatot kicsit. Működött valamennyire. Kipróbáltam a JimJams szembizeréjével is, de akkor sok lett a jóból és piros pöttyös lett a szemkörnyékem tőle. Csak kicsi 5 ml-esem van/volt, amit az orcáimra sem kenek ezután. Próbáltam, itt pöttyös nem lettem, de nem adott elég hidratációt, inkább húzódott a képem. Szóval nálam értelmetlen cucc, tehát kukaeledel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

lilaszilva

2019. november 18.

Idejében szeretném elejét venni a ráncoknak, ezért úgy gondoltam elkezdem a szemkörnyékemet is kenni. :) Szettben vettem, igazából nem tudatosan esett rá a választásom. Szerintem szépen hidratál, nem ragacsos, gyorsan beszívódik, smink alá is tökéletes. Minimális viszketést akkor okoz, ha túl közel kenem a szememhez és megdörzsölöm utána, igen, ez velem is megesik @tillisilli .
Nem állítom, hogy csodaszer és hogy nincs olcsóbb alternatíva ilyen hatással, de nekem nagyon is megfelel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Makk Zsuzsó

2019. március 29.

Kis tégelyes mintát használgatok, a reggeli rutinban. Arra teljesen jó, hogy adjon egy plusz hidratáló réteget a szem köré, hamar be is szívódik, és mivel szilikonos krémzselé állagú, nagyon jó sminkalap, bár azért a szemhéjprimert nem váltja ki természetesen. Egyebet nem kell elvárni tőle. Az árát biztos nem éri meg, ugyanezt a hatást tulajdonképpen akármilyen jóösszetevős, hasonló állagú hidratálókrém hozza, akár töredékáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

claudia.nyilas

2019. március 6.

Szettben vettem a nappali és éjszakai krémjeivel együtt, nem rossz, de elég könnyed mindennapi krém, nem olyan sűrű nehéz, tápláló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

tillisilli

2019. január 18.

Update, a tégely elkenegetése után: semmit nem csinál, télre kevés, okoz némi szemviszketést de minimális. Lehet rá sminkelni. Valamicskét hidratál. Magyarán kb semmire se jó, ahhoz drága. Off.
Rádumált az eladó a reptéren, mikozben szemkrémet kerestem. Olcso volt, gondoltam nyárra jó a géles állag.
Hüsíteni akkor fog, ha a hütöbe rakod :)) De szepen beszivodik, nem szarit, hidratal, lehet ra sminkelni. Ezt mas olcsobb kremek is tudjak. Mas hatasat nem tapasztaltam. Télre vsz kevés lenne, mert nekem a szemem alatti rész a problémás zóna.
Viszont gyanakszom, hogy szembe kerülve irtozatos viszketést okoz, amit mas szemkrémeknél nem tapasztaltam. de ez még bizonyitasra var, hogy rendesen leteszteljem, hogy tenyleg ettol van-e mert nem teljesen biztos.
Nah, nem csodaszer.
@senskin: úgy jut szembe egy krém, hogy a user elfeledkezik magáról, és megdörzsöli a szemét. Biztos van, aki sosem érinti meg az arcát nap közben, föleg nem a szemét :) hát ez nekem nem megy. Föleg nyáron nem, amikor szénanátha idöszak van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Nah, nem csodaszer.

Antioxidánsok: Ergothioneine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sucrose, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Acetyl Glucosamine, Lauryl PCA, Sorbitol, Sodium PCA, Urea
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lásd még: algakivonat.

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.