Best of Beauty 2019

Estée Lauder

Ár:   14 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2017. március 17.

Ár:   14 600 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A DayWear kollekció formulája tartalmazza az Estée Lauder Super Anti-Oxidant Complex-ét és a rá jellemző friss, uborkás illatot. A csúcsteljesítményű formula segít felvenni a harcot a radikális sérülések, és az öregedés első jelei ellen. A DayWear Matte arcápolókrém akár 10 órán keresztüli matt hatást biztosít a bőrön.

Lyne

2019. június 22.

Pozitívumok:
- Tökéletesen hidratál, a telet kivéve.
- Felkenés után azonnal tudok rá sminkelni
- Selymes és feszes a bőröm (de a feszességet nem biztos, hogy neki köszönhetem, mivel este már egy jó ideje az E.L. ANR SYNCHRONIZED RECOVERY COMPLEX II-t használom, ami elképesztően sokat segített a bőrömön, ezért lehet, hogy a feszességet is ő adja, nem pedig a krém…hmmmm..)
- S habár ez szubjektív, én is imádom az illatát

Negatívumok:
- Az előttem szólókkal ellentétben, nekem csak pár órát tart a mattító hatása nyáron. Ősszel és télen jobban működik, viszont télen több hidratálásra van szükségem ennél a krémnél.
- SPF: nulla! Komolyan?? A mai világban???

Összességében azért pontozom le, mert nekem nem igazán vált be a mattító hatása és képtelen vagyok napirendre térni az SPF hiánya felett…

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Pozitívumok:
- Tökéletesen hidratál, a telet kivéve.
- Felkenés után azonnal tudok rá sminkelni
- S habár ez szubjektív, én is imádom az illatát

Negatívumok:
- SPF: nulla! Komolyan?? A mai világban???

Lillaa

2019. április 14.

Imádom a kedvenc krémem! Mattító hatása is szuperül működik. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Imádom a kedvenc krémem! Mattító hatása is szuperül működik. Bátran ajánlom!

claudia.nyilas

2019. március 6.

Nagyon megszerettem ezt a krémjét is a márkának, tökéletesen működik, nem csinált pattanást sem, és tökéletesen működik smink alá is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

erika81

2019. január 1.

Kedvenc mindennapi arckrémem. Amióta megvettem szinte csak őt használom. Szerencsére semmi problémát nem okoz, ha elfogy biztos hogy újraveszem.
A mattító hatása hűvösebb időben beválik, de nyárra kevés. Ettől függetlenül a kedvenc arckémem lett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Zsuszie84

2018. július 17.

A Clinique Moisture Surge gélkrémemet cseréltem erre, mert annak már kevésnek éreztem a hidratáló faktorát. Állagra hasonlókat, az Estée talán egy hangyánit gélesebb, nyáron szuper, pláne az uborkás illetával. Rétegzős rutinom van, így nekem pont megfelel, de lehet, télre már kevéske lesz. A mattító hatása is egészen jó, bár nekem max 6 órát tart, de utána is szépen kezelhető a helyzet. Sminket nem bántja, pattanát nem okozott, tehát én meg vagyok vele elégedve. Az egyetlen, ami nekem hiányzik belőle, az az SPF, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

SchmitterBettina

2018. június 29.

Akinek zsíros bőre van az tudja, hogy milyen nehéz találni egy olyan hidratálókrémet, ami mattít, de közben hidratál is, nem szárít. Rengeteg krémet kipróbáltam már, ez az első , ami tényleg több órán keresztűl mattít ( nálam 6 óra) , még a nyári melegben is. Gél állaga van, de mégsem zselé, finom illata van. Imádom. Nyáron csak ő jöhet szóba. Kicsit drága kategória, viszont a webshopban sűrűn szokott lenni akció 30% úgy már baráti az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

balkri

2018. június 29.

Mattító hatása miatt vettem és az uborkás illatát is szeretem. Én hűtőszekrényben tartom és nagyon kellemes érzés, amikor reggel felkenem az arcomra, Hamar beszívódiuk, de ha véletlenül többet kentem fel, akkor az pár perc száradás után olyan, mint ha valami bőrradír lenne az arcomon és le tudom simogatni az az újjammal. (furcsa). Nyárra napközbenre ideális hidratáló, mattító hatása 5-6 órát tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

Jellybean

2017. július 30.

A Clinique hasonló terméke után, ami nem igazán vált be, erre váltottam. Szokásos Estée illat, géles, könnyed állag, szóval nyárra pont szuper. A hidratáló hatása határeset, a szám körül, ahol szárazabb a bőröm még mást is kell használnom, mert ott bizony használat után húzódik a bőröm. Viszont tényleg sokáig bírja kifényesedés nélkül, több órán át is akár, pedig nekem iszonyú zsíros a bőröm. Jó kis krém ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

creamchito

2017. március 18.

Egy igazán szuper hidratáló matt hatással. Kb. 6 órán át tart a matt hatása nálam, de utána is csak fele annyira fényesedik ki a bőröm, mint a használata nélkül. Nagyon szép bőrképet ad, kellemes érzés már a felvitele is, nem pirosodok tőle, még talán nyugtatja is az arcom, nem komedogén. Oil-control hatása is működik: minden délután mattító papírral felitatom a felesleges olajat az arcomról, 2 hét után azt vettem észre, hogy sokkal kevesebb olajat szív fel a papír. Tényleg ajánlani tudom mindenkinek, aki zsíros, problémás bőrrel küszködik. Az ára pedig meglepően kedvező, természetesen a márkához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Antioxidánsok: Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, Tetrahexyldecyl Ascorbate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Trehalose, Algae Extract, Acetyl Glucosamine, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Lásd Tripeptide-32

Felületi hártya képző anyag.

Térfogatnövelő segédanyag.

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/