Estée Lauder

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. április 23.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, krémes textúrája könnyedén felvihető

szeliger

2018. szeptember 26.

18 Nude és 01 Pink árnyalatban, az előbbit az őszi neszesszer részeként kaptam, az utóbbiért pénzt is adtam. Abszolút szerelem, szuper ceruza. Kellően puha, nem trancsírozza szét az ajkak bőrét, ugyanakkor tartós, határozottan a helyén marad. Az ecset a végén már csak hab a tortán. Azzal pedig még jobban lehetett fokozni az elégedettségemet, hogy az egész ceruza külseje a ceruza színével megegyezik, így pontosan tudom, melyiket veszem kézbe. Valójában ezzel taszította le a Chanel ceruzáját a trónról, mert ott a sok fekete között csak egy vékony csík mutatja a színt, állandóan keresgélek a szájceruzás bödönben.
Úgyhogy engem ezekkel a ceruzákkal teljesen levettek a lábamról, lesz még több színem is belőle biztosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

KezdoManias

2018. május 20.

Nude árnyat - igen széles palettán bevethető, kontúrhoz és satírozáshoz is kiváló darab. Műanyag ceruzában van, hegyezni kell, talán ez az egyetlen picit kényelmetlen tulajdonsága. Egyébként nagyon kellemes, lágy cerka, könnyen tudom korrigálni, ha félremegy a vonal. Elég finoman odaérinteni és már látszik is a szín - nem kell hozzá "megtépni" az ajkakat. Rajtam semmi sem tartós, de ez nem zavar, inkább ne nyuzzon vagy szárítson - táskáva dobva bármikor lehet frissíteni. Az ecsetét én sem használom,, ennyire nen vagyok precíz:) Összehasonlítva számos drogériás versenytárssal - itt bizony érzem a különbséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

hixux

2017. december 9.

Még most próbálgatom, eddig jónak tűnik, de messzemenő következtetéseket 4 alkalom után nem vonnék le. Jelenleg szeretem, ha változik, írok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 12.

Lip Defining Pencil - 04 Apple Cordial amiről írok. Színe a téglához hasonló, nagyon ragaszkodó, de ezt is várjuk el tőle. Számomra az egyik legmegbízhatóbb minőséget képviseli az EL, sok-sok éve használom a sminktermékeit, nagy megelégedéssel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 12.

marliz

2017. június 16.

Kedvencem. A Spice, és a Nude árnyalatokban van meg. A Spice matt, a Nude enyhén selyem fényű, de ez a szájon nem látszik, inkább matt hatású ez is. Krémes, pigmentált, és nem utolsó sorban tartós. Mindhárom pozitívumában messze kenterbe veri a Mac szájkontúrceruzáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Cathy8

2016. szeptember 28.

Sajnos a csavarható változatot már nem lehet kapni szaküzletben, így rábeszéltek erre a fajtára. Egyáltalán nem vagyok megelégedve vele: kemény, nem lehet vele szépen dolgozni. Sajnálom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Eve90

2016. május 11.

Szuper tartós, jól pigmentált, puha szájkontúrceruza, ami nem kenődik el. Szeretem, hogy épp csak az ajkaimhoz érintem és máris ott van az élénk szín, így elég egyszer végighúzni a ajakak kontúrján. Nekem élén pirosban van meg, ami tökéletesen illik az Estee Lauder Pure Color Envy Envious (340) árnyalatához. Ha az ajkaimat besatírozom a szájkontúrral, a kettő együtt egésznap tart és nem sok korrekcióra van szükség. Továbbá nem szárít, úgyhogy érzékenybőrűeknek is megfelelő, mint amilyen én is vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Tvylvis

2016. február 7.

Nálam az élénk rúzsoknál kötelező a szájkontúr használata, tartósabb, szebb lesz a végeredmény, valamint szeretek pepecselni vele a tökéletes eredményért. A matt MAC Lady dangerhez nem találtam a MAC-nél passzoló darabot (csak pro longweart, azt meg annyira nem kedvelem), szóval tettem egy kört a márkák között. Ebből az EL kontúrból a 05 Coral szín majdnem tökéletesen passzol, szóval jött velem haza. Valóban korallszínű, legalábbis az én színtáramban a korall az egy narancsosabb tónusú piros. Nagyon könnyen, szépen fel lehet vinni, krémes, rettentően jól siklik. Nagyon jól pigmentált, ezért nem kell sok belőle, igen kiadós. Én eddig háromszor használtam, teljes szájon, és még alig kopott. Hegyezni még nem hegyeztem, azt majd még meglátjuk. A tartóssága pedig tényleg kiváló, a kezemre húzott mintát alig bírtam levakarni. Esténként az olajos lemosó is megküzd vele. Tartósságából kifolyólag szárít valamennyit, de nekem nincsenek hisztis ajkaim, viszont van éjszakai csodaszer ajakbalzsamom. Az ecset aranyos dolog, használni nem hiszem, hogy fogom, megvan a bevált ecsetem. Van még egy rettentően tetszetős pinkes pirosas szín (a számát elfelejtettem), azt még meg fogom nézni mindenképpen közelebbről. Én személy szerint a klasszikus fa ceruzákat jobban preferálom, de ez egy kiváló termék, megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

Hankasz

2015. december 6.

A színe, tartóssága és a fénye hibátlan. Nagyon szép. Viszont annyira puha, hogy nagyon gyorsan törik, szinte mint egy gyurma. Kihegyezni mindig fagyott állapotban hegyezem, másképpen nem is bírnám. Emiatt a mínusz egy *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Natalka

2015. szeptember 2.

Nem kellene meglepődni, h ez egy kiváló minőségű termék, hiszen Lauder. De azért mindig óvatos vagyok mindennel, amíg nem bizonyít, addig nincs rajongás! :D
Ez viszont bizonyított, 04 Rose árnyalatban van meg, és tökéletes. Barnás hússzín, igazából annyira nem rózsa, de nem fontos, mert nagyon jól kihasználható, univerzális szín. Puha, de nem kenődik az ajkakon túlra, és persze tartós is. Igazából nem kontúrnak használom, hanem rúzsként, úgy sokkal jobban tetszik.
Nem mondom, h nincs ilyen minőségű termék olcsóbban más márkáknál (Max Factor, KIKO), de ez is megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.