Estée Lauder

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. április 23.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, krémes textúrája könnyedén felvihető

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Szájkontúrceruza Spice
Ár: 2700+posta , Eladó: gweskater
Állapot: Nem használt, nem próbált, Helyszín: Budapest IX. ker, fizetés: lehetőleg személyes a IX kerületben
Ár: 2900 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalással

Serpentina

2020. október 26.

Remek ceruza és tényleg professzionális.
Nekem is a 18 “Nude” árnyalatban van meg, és ajándékba kaptam egy vásárlásomhoz kis kiszerelésben még pár másik EL termékkel együtt.
Sajnos nem az én színem, így nem igazán tudtam kihasználni, de akin jól mutat, azon szép, téglás-barnás “Kylie Jenneres” szín, továbbá nagyon apró csillámok is vannak benne.
Nagyon krémes, gazdag színe van, gyorsan megszárad, és egyáltalán nem maszatolódik. Egész nap tartós. Nem csak szájkontúrnak kiváló, de a teljes ajkat beszínezve rúzsként is megállja a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Remek ceruza és tényleg professzionális.

lilaszilva

2020. szeptember 29.

"18 Nude" árnyalat tulajdonosa vagyok, de kis kiszerelés, így ecsetről nem tudok nyilatkozni, viszont ez a ceruza csodás! Egyetlen szívfájdalmam a színe. Vagyis, hogy nem passzol tökéletesen az eredetileg sötét piros tónusú számhoz. Viszont ez nem a termék hibája. A ceruza használta nagyon könnyű, krémes, nem szárít, és ebben a színben magam is meglepődtem, apró csillámok (!) vannak, ami nagyon jól áll neki. Gyönyörű, telt hatást lehet vele elérni. Ha rászánom magam, keresek egy hozzám passzoló árnyalatot, addig pedig esti programokra elhasználom :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Kamea

2020. augusztus 19.

05 Coral árnyalat. Ajándékba kaptam és nagyon szeretem. Az IsaDora High-Risk Red árnyalatú rúzsával szinte teljes mértékben megegyező szín, így többnyire ehhez szoktam használni, de bármilyen élénkpirossal jól működik együtt. Jó ötlet, hogy egy ajakecsetet is kapott a másik fele, így az sem marad tétlenül. Igényes megjelenés és kitűnő minőség. Csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Ancsika77

2019. december 8.

Nehezen szántam rá magam,hogy szájkontúr ceruzáért ennyi pénzt fizessek,hisz nagyon sok és jó ceruzám van olcsóbb árfekvésben is.De,amivel ez mégis azt kell mondjam jobb,és kiemelkedőbb az olcsóbb ceruzáktól/bár azokban is vannak nagyon jók és nagyon szeretem azokat is/,de ennek a színe,és a tartóssága az,amit egyik olcsóbb ceruzám sem tud megadni.A 18 Nude és a 04 Rose van meg jelenleg,de annyira szeretem őket,már most tudom,hogy újra veszem ha elfogynak.Iszonyúan tartós,a színük a pedig mindkettő csodálatos,nude,natur árnyalatok.Még egy pozítívum,valahogy mintha a szám is teltebb,vastagabbnak néz ki,ha ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

szeliger

2018. szeptember 26.

18 Nude és 01 Pink árnyalatban, az előbbit az őszi neszesszer részeként kaptam, az utóbbiért pénzt is adtam. Abszolút szerelem, szuper ceruza. Kellően puha, nem trancsírozza szét az ajkak bőrét, ugyanakkor tartós, határozottan a helyén marad. Az ecset a végén már csak hab a tortán. Azzal pedig még jobban lehetett fokozni az elégedettségemet, hogy az egész ceruza külseje a ceruza színével megegyezik, így pontosan tudom, melyiket veszem kézbe. Valójában ezzel taszította le a Chanel ceruzáját a trónról, mert ott a sok fekete között csak egy vékony csík mutatja a színt, állandóan keresgélek a szájceruzás bödönben.
Úgyhogy engem ezekkel a ceruzákkal teljesen levettek a lábamról, lesz még több színem is belőle biztosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

KezdoManias

2018. május 20.

Nude árnyat - igen széles palettán bevethető, kontúrhoz és satírozáshoz is kiváló darab. Műanyag ceruzában van, hegyezni kell, talán ez az egyetlen picit kényelmetlen tulajdonsága. Egyébként nagyon kellemes, lágy cerka, könnyen tudom korrigálni, ha félremegy a vonal. Elég finoman odaérinteni és már látszik is a szín - nem kell hozzá "megtépni" az ajkakat. Rajtam semmi sem tartós, de ez nem zavar, inkább ne nyuzzon vagy szárítson - táskáva dobva bármikor lehet frissíteni. Az ecsetét én sem használom,, ennyire nen vagyok precíz:) Összehasonlítva számos drogériás versenytárssal - itt bizony érzem a különbséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

hixux

2017. december 9.

Még most próbálgatom, eddig jónak tűnik, de messzemenő következtetéseket 4 alkalom után nem vonnék le. Jelenleg szeretem, ha változik, írok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 12.

Lip Defining Pencil - 04 Apple Cordial amiről írok. Színe a téglához hasonló, nagyon ragaszkodó, de ezt is várjuk el tőle. Számomra az egyik legmegbízhatóbb minőséget képviseli az EL, sok-sok éve használom a sminktermékeit, nagy megelégedéssel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 12.

marliz

2017. június 16.

Kedvencem. A Spice, és a Nude árnyalatokban van meg. A Spice matt, a Nude enyhén selyem fényű, de ez a szájon nem látszik, inkább matt hatású ez is. Krémes, pigmentált, és nem utolsó sorban tartós. Mindhárom pozitívumában messze kenterbe veri a Mac szájkontúrceruzáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Cathy8

2016. szeptember 28.

Sajnos a csavarható változatot már nem lehet kapni szaküzletben, így rábeszéltek erre a fajtára. Egyáltalán nem vagyok megelégedve vele: kemény, nem lehet vele szépen dolgozni. Sajnálom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.